23:37

23:37

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, πολύ μεγάλη νίκη για τη Μονακό με 1-3.

23:36

Η Μονακό φεύγει στην αντεπίθεση, ο Καράσκο σουτάρει από μέσα δεξιά και στέλνει την μπάλα πρώτα στο δεξί δοκάρι και στη συνέχεια στα δίχτυα του Οσπίνα.

23:35

90'+4: ΓΚΟΛ για τη ΜΟΝΑΚΟ!

23:33

90'+2: Κίτρινη στον Μουτίνιο.

23:32

Εντυπωσιακό φαλτσαριστό σουτ από τον Τσάμπερλεϊν, ο οποίος μειώνει σε 1-2.

23:32

90'+1: Γκολ για την ΑΡΣΕΝΑΛ!

23:31

89': Αδύναμο σουτ από τον Καράσκο, εύκολα ο Οσπίνα.

23:25

84': Αλλαγή για τη Μονακό, στη θέση του Μαρσιάλ ο Μπερνάρντο Σίλβα.

23:23

81': Ο Ροσίσκι αντί του Καθόρλα για την Άρσεναλ.

23:20

Δεν μπορεί να βγάλει ούτε φάση η Άρσεναλ, με τη Μονακό να κρατάει εύκολα στα τελευταία λεπτά το υπέρ της προβάδισμα.

23:16

75': Στη θέση του Μπερμπάτοφ για τη Μονακό ο Καράσκο.

23:15

74': Κίτρινη στον Μπελερίν.

23:12

Στο μισό γήπεδο παίζεται πλέον το ματς.

23:09

68': Ο Τσάμπερλεϊν αντί του Κοκελέν.

23:06

65': Ο Γουέλμπεκ κάνει το σουτ και η μπάλα χτυπάει στον Ουάλας.

23:04

63': Άστοχο το σουτ του Μουτίνιο από πλάγια.

23:02

61': Με τακουνάκι ο Μουτίνιο βρίσκει τον Μαρσιάλ, αλλά ο Οσπίνα βγαίνει έγκαιρα, του κλείνει το οπτικό πεδίο και αποκρούει.

23:01

60': Ο Γουόλκοτ για την Άρσεναλ στη θέση του Ζιρού.

22:58

58': Απίστευτη ευκαιρία για την Άρσεναλ. Ο Σάντσεζ σουτάρει με δύναμη, ο Σούμπασιτς αποκρούει και από κοντά ο Ζιρού στέλνει την μπάλα ψηλά.

22:55

Εντυπωσιακή αντεπίθεση από τους Γάλλους, ο Μαρσιάλ δίνει την κατάλληλη στιγμή στον Μπερμπάτοφ κι εκείνος με δυνατό σουτ τελειώνει υποδειγματικά τη φάση.

22:54

53': ΓΚΟΛ για τη ΜΟΝΑΚΟ!

22:53

52': Ο Καθόρλα εκτελεί φάουλ, ο Ζιρού παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα έξω.

22:48

47': Ωραία ενέργεια από τον Αλέξις, καλό και το γύρισμα για τον Ζιρού, ο οποίος αστοχεί από κοντά.

22:47

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

22:45

22:31

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

22:29

45': Κίτρινη στον Εκιετζίλε.

22:26

42': Κίτρινη στον Κοκελέν.

22:26

Αυξάνει την πίεσή της η Άρσεναλ μετα το γκολ.

22:23

38': Ο Κοντογκμπιά κάνει σουτ από μακριά, η μπάλα χτυπάει στον Μερτεζάκερ, αλλάζει πορεία και καταλήγει στα δίχτυα του Οσπίνα.

22:19

34': Ο Μαρσιάν από αριστερά κόβει προς το πέναλτι, ο Μουτίνιο κάνει στην κίνηση ένα σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

22:17

33': Η Άρσεναλ αναπτύσσεται πολύ ωραία, ο Εζίλ δίνει στον Σάντεζ, αλλά εκείνος σουτάρει ψηλά.

22:16

Στο μισό γήπεδο βρίσκεται επί της ουσίας η Μονακό.

22:12

Σταθερά την πρωτοβουλία των κινήσεων την έχει η Άρσεναλ, αλλά χωρίς να κάνει κάτι.

22:08

24': Ο Καθόρλα εκτελεί κόρνερ, ο Ζιρού παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα φεύγει άουτ.

22:06

Αποδοκιμάζεται ο Μπερμπάτοφ από τους οπαδούς της Άρσεναλ, καθώς στο παρελθόν έχει αγωνιστεί στην Τότεναμ.

22:03

Πολύ καλά οργανωμένοι στα μετόπισθεν οι φιλοξενούμενοι, οι οποίοι περιμένουν με αρκετούς παίκτες.

21:59

Μετά το ενθουσιώδες ξεκίνημα της Άρσεναλ η Μονακό έχει ισορροπήσει.

21:55

Διαμαρτυρήθηκε για πέναλτι ο Εζίλ, αλλά δεν έχει δίκιο.

21:53

Δεν μπορεί να κρατήσει καθόλου την μπάλα στα πρώτα λεπτά η Μονακό.

21:49

Έχει μπει δυνατά η Άρσεναλ.

21:45

21:42

21:39

Το εντυπωσιακό είναι ότι η Άρσεναλ τερμάτισε δεύτερη στον όμιλό της αλλά είχε θεωρητικά βατή κλήρωση. Αντιθέτως, η Μονακό έκανε την έκπληξη παίρνοντας την πρώτη θέση στον δικό της.

21:30

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά θα ξεκινήσει το ματς της Άρσεναλ με τη Μονακό.