Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

21:35

Αντίθετα, ο Εργοτέλης παραμένει στην επικίνδυνη ζώνη.

21:34

Σπουδαία νίκη για τον Ατρόμητο που αγωνιζόταν από το 16' με 10 παίκτες και πρώτη εκτός έδρας μετά την 31η Αυγούστου!

21:25

90'+5: Λήξη της αναμέτρησης!

21:24

90'+4: Και ο Σαράνοφ στην αντίπαλη περιοχή σε κόρνερ που έχει κερδίσει η ομάδα του!

21:22

21:22

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Λυκογιάννη.

21:19

89': Καλό σουτ του Ούμπιδες, λίγο άουτ.

21:17

87': Σουτ του Ουλά, μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ.

21:16

Ο Κούρος βγαίνει ωραία στην πλάτη της άμυνας, βγάζει την πάσα στον Ούμπιδες που γυρίζει για τον Μαρσελίνιο, με εκείνον να σκοράρει με ωραίο, δυνατό σουτ.

21:16

86': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:12

82': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. O Τζίλας αντικαθιστά τον Σολάρι

21:12

82': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. O Μπρίτο αντικαθιστά τον Ναπολεόνι.

21:11

82': Καλή στιγμή για τον Εργοτέλη. Ο Χαλκιαδάκης μπαίνει ωραία στην περιοχή από τα αριστερά, αλλά το σουτ του περνά άουτ.

21:07

77': Δεύτερη κίτρινη στον Μπόε-Καν που αποβάλλεται. Με 10 πλέον και ο Εργοτέλης.

21:05

75': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Κοντοές στη θέση του Αγκουαζί.

21:04

74': Ωραία προσπάθεια του Λυκογιάννη από τα αριστερά, απλώνει την τελευταία στιγμή το πόδι του ο Φυτανίδης και διώχνει σε κόρνερ. Δεν αποφέρει κάτι.

21:03

Στους 14 βαθμούς η θερμοκρασία στο Ηράκλειο, με την υγρασία να φτάνει το 69%.

20:58

69': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Καλέ στη θέση του Ολαϊτάν.

20:57

Μικρή διακοπή, καθώς ο διαιτητής ζητά να γίνει ανακοίνωση από τα μεγάφωνα για αντικείμενα που δέχεται ο βοηθός του. Συνεχίζεται αμέσως το ματς.

20:56

66': Ο Δημούτσος διώχνει σωτήρια προ του Ολαϊτάν.

20:55

65': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Δεν αποφέρει κάτι.

20:52

62': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μαρσελίνιο στη θέση του Καράσκο.

20:51

62': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Χαλκιαδάκης στη θέση του Κοζορώνη.

20:50

'Εχει πέσει ο ρυθμός στο β' μέρος.

20:43

53': Νέα σέντρα του Ρέντζα, ξανά ετοιμοπόλεμος ο Γκορμπούνοφ.

20:42

52': Σέντρα του Ρέντζα από τα δεξιά, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Γκορμπούνοφ.

20:41

51': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιδες εκτελεί από τα δεξιά, αλλά ο Σολάρι διώχνει.