19:53

19:53

Ολοκληρώθηκε το ματς, νίκη για τον Αιγινιακό με 1-0.

19:52

90'+4: Ο Αναστασίου βγάζει σέντρα, ο Παπαδόπουλος παίρνει την κεφαλιά και ο Τόλιος μπλοκάρει.

19:50

90+3: Ο Αχαλινόπουλος στη θέση του Ρίκκα για τον Αιγινιακό.

19:48

19:47

90': Ο Πέντα κάνει ένα σουτ, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

19:45

Ο Γιαζιτζόγλου από την πάσα του Φαμπίνιο φεύγει πλάγια αριστερά, κάνει την παράλληλη σέντρα και ο Γουέλκαμ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:44

87': ΓΚΟΛ για τον ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ!

19:44

86': Ο Ζούρκος αντί του Ντιντάκ για τον Αιγινιακό.

19:41

83': Κίτρινη στον Ντιντάκ.

19:37

79': Ο Παπαδόπουλος αντί του Τσούτση για την Καλαμαριά.

19:36

Ψάχνουν το γκολ και οι δύο ομάδες.

19:32

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Αναστάσιου.

19:29

72': Αποβάλλεται ο Καράμπελας με δεύτερη κίτρινη για ανόητο φάουλ. Σωστή η απόφαση.

19:27

70': Ο Κυνηγόπουλος αντί του Καζάκη για τον Αιγινιακό.

19:26

Έχει ανοίξει το παιχνίδι, προσπαθούν με γρήγορες επιθέσεις να αναπτυχθούν οι δύο ομάδες.

19:22

64': Αλλαγή για την Καλαμαριά, στη θέση του Ακασού ο Παναγιωτούδης.

19:18

61': Ο Νατσίπουλος εκτελεί απευθείας φάουλ και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

19:13

56': Δοκάρι για την Καλαμαριά. Ο Νατσιόπουλος κάνει το φαλτσαριστό σουτ εκτός περιοχής και σημαδεύει το αριστερό δοκάρι.

19:12

54': Ο Ευσταθίου αντί του Φιγκερόα για την Καλαμαριά.

19:10

Λάθη για τους παίκτες των δύο ομάδων.

19:06

48': Κίτρινη στον Καράμπελα.

19:03

19:02

18:47

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:47

45'+1: Ο Γουέλκαμ παίρνει την κεφαλιά αλλά δεν σημαδεύει σωστά.

18:46

18:46

45': Κίτρινη στον Δήμου.

18:44

44': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αιγινιακό, ο Ντιντάκ κάνει το 1-2 με τον Γιαζιτζόγλου, αλλά ο Παπαδόπουλος αποκρούει με τα πόδια το πλασέ του τελευταίου.

18:41

Έχουν ανεβεί σημαντικά στα τελευταία λεπτά οι φιλοξενούμενοι.

18:37

36': Σουτ από αρκετά μακριά από τον Αραμπατζή, εντελώς άστοχο.

18:35

34': Ο Πέντα κάνει από απόσταση το σουτ, αλλά είναι άστοχο.

18:34

33': Ο Γιαζιτζόγλου κάνει τη σέντρα από αριστερά, ο Γουέλκαμ παίρνει την κεφαλιά και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει εύκολα.

18:31

30': Κόρνερ από παρέμβαση του Ακασού κερδίζει ο Αιγινιακός, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:28

Ο Αναστάσιου δίνει στον Τσούτση, εκείνος καθυστερεί πολύ και κόβεται στο τέλος από τον Γιαζιτζόγλου κι ενώ ήταν εντός περιοχής.

18:25

Πιέζει η Καλαμαριά, η οποία έχει μπει πολύ πιο δυνατά στο ματς.

18:21

20': Πολύ μεγάλη ευκαιρία την Καλαμαριά, ο Φιγκερόα βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του Αιγινιακού, αλλά ο Τόλιος αποκρούει το πλασέ του.

18:17

17': Κίτρινη στον Ντος Σάντος.

18:14

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Φαμπίνιο.

18:10

9': Σουτάρει από μακριά ο Ακασού, εύκολα μπλοκάρει ο Τόλιος.