6
-
1
16:49

Ο Φερνάντες εκτελεί κόρνερ, ο Πάρα είναι αμαρκάριστος και με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:49

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

16:48

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:46

Ο Λαμπρόπουλος στέλνει την μπάλα στην αριστερή γωνία του Κοσίσκι, ο οποίος πέφτει από την άλλη.

16:46

88': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ

16:45

88': Πέναλτι για τον ΟΦΗ, ο Κουτσιανικούλης το κερδίζει από το μαρκάρισμα του Ζησόπουλου.

16:44

Δεν υπάρχει παιχνίδι στα τελευταία λεπτά, έχουν χαλαρώσει πλήρως και οι δύο ομάδες.

16:40

Πρόβλημα με τον Τζορτζ, ο οποίος τελικά ξαναμπαίνει στον αγωνιστικό χώρο.

16:37

Ο Παντελιάδης βγάζει μπαλιά ακριβείας και ο Μπαράλες με εκπληκτικό πλασέ στην κίνηση νικάει τον Λόρια.

16:37

79': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

16:35

77': Ο Μανιδάκης αντί του Ροβίδη για τον ΟΦΗ.

16:34

76': Κλείνει τις αλλαγές του ο Βεργέτης, στη θέση του Ρόλε ο Φερνάντες.

16:32

74': Ο Ρόλε δίνει στον Πάρα, εκείνος κάνει από πλάγια αριστερά διαγώνιο σουτ και δεν βρίσκει στόχο για λίγο.

16:30

72': Ο Γιαννιώτας στρώνει στον Πάρα, εκείνος κάνει το σουτ και ο Λόρια μπλοκάρει.

16:27

70': Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα, Τιε Μπι και Πάρα μπαίνουν, Μάσα και Μουνάφο βγαίνουν.

16:27

69': Ο Λόρια αποκρούει πλασέ του Γιαννιώτα από πλάγια.

16:26

68': Ο Γιαννιώτας κάνει σουτ από μακριά και ο Λόρια μπλοκάρει.

16:24

Ο Ρόλε εκτελεί συρτά φάουλ προς το ύψος του πέναλτι, ο Μάσα πιάνει σουτ στην κίνηση και νικάει τον Λόρια.

16:23

66': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

16:21

63': Κίτρινη στον Ιγκλέσιας

16:19

61': Από πολύ μακριά ένα σουτ ο Λαμπρόπουλος και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:19

60': Ο Μάσα από μέσα αριστερά κάνει ένα αδύναμο σουτ και ο Λόρια μπλοκάρει.

16:15

Είναι φανερό πως έχει κατεβάσει ταχύτητα ο Αστέρας.

16:11

Σε παθητικό ρόλο εξακολουθεί να είναι ο ΟΦΗ.

16:07

Δεν υπάρχει ρυθμός στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

16:03

46': Ο Περογαμβράκης αντί του Μαραθιανού για τον ΟΦΗ.

16:03

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

16:02

15:46

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:46

Ο Λούι βγάζει τη σέντρα από δεξιά, ο Μάσα πιάνει καρφωτή κεφαλιά και ο Λόρια δεν καταφέρνει να αντιδράσει.

15:45

45': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

15:42

43': Κίτρινη στον Δαμιανάκη.

15:41

Ο Γιαννιώτας μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, δίνει στον Μπαράλες, ο Λόρια αποκρούει το πλασέ του, αλλά ο Αργεντινός σκοράρει με δεύτερη προσπάθεια.

15:41

41': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

15:39

39': Κίτρινη στον Τζορτζ.

15:35

35': Ο Ρόλε δίνει στον Γιαννιώτα, εκείνος από μέσα αριστερά κάνει ένα σουτ και ο Λόρια αποκρούει.

15:33

33': Ο Ρόλε εκτελεί απευθείας φάουλ και ο Λόρια μπλοκάρει.

15:29

30': Ο Ρόλε σουτάρει από τα όρια της περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:28

28': Ο Ρόλε εκτελεί κόρνερ, ο Ιγκλέσιας παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.