19:07

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη με 1-0 για τον Πανιώνιο.

19:03

19:02

90': Στη θέση του Γιάννου ο Γκέζος για τον Πανιώνιο.

19:01

Στο έδαφος ο Μητρόπουλος, μικρή διακοπή.

18:56

84': Ο Μρντάκοβιτς αντί του Γκόμες για τον Λεβαδειακό.

18:54

Ο Ιμπαγάσα εκτελεί κόρνερ, ο Σηφάκης κάνει τραγικη έξοδο και ο Οικονόμου από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

18:53

80': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

18:52

79': Κίτρινη στον Κατίδη.

18:52

79': Ο Μάντζιος κάνει σουτ και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει εύκολα στην κλειστή του γωνία.

18:49

76': Κίτρινη στον Ρισβάνη.

18:48

76': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, ο Μιλοσάβλιεφ αντί του Ορτέγκα.

18:47

74': Ο Ιμπαγάσα κάνει σέντρα, ο Ρισβάνης με προβολή σκοράρει και το γκολ ακυρώνεται για επιθετικό φάουλ.

18:44

71': Από πολύ μακριά ο Σκέμπης κάνει ένα σουτ, κανένας λόγος ανησυχίας για τον Παπαδόπουλο.

18:42

69': Ο Ιμπαγάσα αντί του Κολοβού για τον Πανιώνιο.

18:41

69': Ο Μπακασέτας κάνει δυνατό σουτ από μακριά και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:39

67': Κίτρινη στον Μητρόπουλο.

18:34

62': Ο Αργυρόπουλος βγάζει ωραία σέντρα, ο Κόρμπος κάνει ωραία την κάθετη κίνηση αλλά χάνει απίστευτη ευκαιρία στέλνοντας από κοντά την μπάλα άουτ.

18:34

Έχει πάει δεξιά ο Φούντας και αριστερά είναι ο Μπακασέτας.

18:31

59': Ο Μπακασέτας στη θέση του Μπουμάλ για τον Πανιώνιο.

18:31

58': Ο Φούντας μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, κάνει και το πλασέ και ο Σηφάκης αποκρούει.

18:30

58': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, στη θέση του Μπουσταμάντε ο Κατίδης.

18:29

56': Ο Μπουμάλ μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, κάνει κακό πλασέ και ο Σηφάκης μπλοκάρει εύκολα.

18:26

Ο Γιάννου δίνει στον Μπουμάλ, αλλά εκείνος εντός περιοχής αργεί να αποφασίσει για το τι θα κάνει.

18:23

Ημιτελείς οι προσπάθειες από τους παίκτες των δύο ομάδων.

18:19

47': Ο Ρισβάνης παίρνει την κεφαλιά αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.

18:18

18:17

18:01

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:01

17:59

45': Κόρνερ για τον Πανιώνιο μετά την προσπάθεια του Φούντα. Ανεκμετάλλευτο περνάει.

17:56

41': Κόρνερ κερδίζει για τον Λεβαδειακο παραχωρεί ο Κόρμπος. Εύκολα απομακρύνει ο Οικονόμου.

17:53

Στο έδαφος ο Ρισβάνης, προσωρινή διακοπή.

17:51

37': Φοβερό σουτ από τον Πίντερ, η μπάλα πάει στο αριστερό δοκάρι του Παπαδόπουλου.

17:47

32': Ο Γιάννου και πάλι βγάζει τον Μπουμάλ από πλάγια μόνο του, εκείνος πιάνει το σουτ αλλά στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:43

29': Ο Γιάννου σηκώνει για τον Μπουμάλ, εκείνος προσπαθεί να σουτάρει αμέσως και αστοχεί.

17:41

Με τον Γιάχο τα έχει η κερκίδα για τη φάση του 23ου λεπτού θεωρώντας πως υπάρχει πέναλτι.

17:37

23': Ο Στάθης τζαρτζάρει τον Φούντα, αλλά δεν υπάρχει κάτι.

17:35

21': Κίτρινη στον Τασουλή.

17:31

Σε παθητικό ρόλο ως τώρα ο Λεβαδειακός, ο οποίος κατά κύριο λόγο αμύνεται.

17:27

13': Ο Φούντας σουτάρει εκτός περιοχής και ο Σηφάκης μπλοκάρει.

17:27

12': Δοκάρι για τον Πανιώνιο. Ο Κολοβός εκτελεί απευθείας φάουλ, η μπάλα κοντράρει στο τείχος, αλλάζει πορεία και σταματάει στο οριζόντιο δοκάρι του Σηφάκη.

17:26

Έχουν μπει πιο δυνατά οι γηπεδούχοι.

17:22

8': Ο Μητρόπουλος βρίσκει τον Γιάννου, εκείνος παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

17:21

Προσπαθεί να κυκλοφορήσει την μπάλα ο Πανιώνιος.

17:18

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

17:15

17:12

17:02

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το ματς του Πανιωνίου με τον Λεβαδειακό.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος, Ρισβάνης, Οικονόμου, Τασουλής, Μητρόπουλος, Κόρμπος, Κολοβός, Μπουμάλ, Φούντας, Γιάννου
Αναπ: Γιαννακόπουλος, Μπακασέτας, Χατζηισαΐας, Γκέζος, Μασούρας, Ιμπαγάσα, Πάνος
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Σηφάκης, Στάθης, Τομάς, Πίντερ, Νικολακάκης, Σκέμπης, Ζίτο, Μπουσταμάντε, Γκόμες, Ορτέγκα, Μάντζιος
Αναπ: Στρατηλάτης, Μάγκας, Κατίδης, Γιακουμάκης, Πελέ, Μρντάκοβιτς, Μιλοσάβλιεφ
Διαιτητής: Γιάχος (Χίου) Βοηθοί: Τάτσης (Ηπείρου), Καρσιώτης (Κορινθίας) 4ος: Αρετόπουλος (Τρικάλων)