1
20:27

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

20:26

Σπουδαία νίκη για τον Ολυμπιακό Βόλου, που ήρθε με επεισοδιακό τρόπο και του επιτρέπει να προσπεράσει την αντίπαλό του στη βαθμολογία. 11-4 οι τελικές υπέρ των γηπεδούχων που, όμως, δεν κατάφεραν να πάρουν κάτι από το ματς.

20:22

90'+3: Λήξη στο ματς! ΑΕΛ - Ολυμπιακός Βόλου 0-1

20:21

90'+2: Καλή στιγμή για την ΑΕΛ. Ο Πίντο κάνει το δυνατό σουτ με το αριστερό μέσα από την περιοχή, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ.

20:20

20:20

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Μπανούση.

20:19

90': Χλιαρές διαμαρτυρίες από τους φιλοξενούμενους σε πτώση του Ρόκα μέσα στη μικρή περιοχή από μαρκάρισμα του Δεληζήση που φαίνεται να τον βρίσκει με το χέρι.

20:17

Έχει αυξήσει την πίεσή της μετά τη διακοπή η ΑΕΛ, παρά το γεγονός ότι αγωνίζεται με 10 παίκτες.

20:15

86': Ο Ρίστοβιτς εκτελεί φάουλ από τα αριστερά, μπλοκάρει ο Ρίζος.

20:12

Νέα ρίψη αντικειμένων προς τον βοηθό και μικρή διακοπή. Απομακρύνουν όπως μπορούν οι άνθρωποι της ΑΕΛ και οι αστυνομικοί τα σπασμένα καθίσματα και το ματς συνεχίζεται.

20:11

82' Τελευταία αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Μακρυδημήτρης στη θέση του Νικολιά.

20:08

Αρχίζει ξανά το ματς που θυμίζουμε ότι διεκόπη στο 80ο λεπτό.

20:08

Θα συνεχιστεί το ματς!

20:06

Επιστρέφει η διαιτητική τριάδα.

20:06

Στον αγωνιστικό χώρο και οι παίκτες της ΑΕΛ.

20:05

Οι παίκτες του Ολυμπιακού Βόλου κάνουν προθέρμανση στο γήπεδο, την ώρα που η αστυνομία προσπαθεί να μετακινήσει ακόμα πιο μακριά τους οπαδούς της ΑΕΛ.

20:01

Ακόμα δεν υπάρχει δράση, με τον διαιτητή να παραμένει στα αποδυτήρια.

19:49

Ο Δημήτρης Ελευθερόπουλος ζητά από τους παίκτες του να τον ακολουθήσουν στα αποδυτήρια.

19:47

Η πτώση κάποιων αντικειμένων προβληματίζει τον διαιτητή Παναγιωτόπουλο, που ακόμα δεν ξεκινά το ματς. Πηγαίνει προς τα αποδυτήρια ο διαιτητής, με τους ανθρώπους της ΑΕΛ να προσπαθούν να τον μεταπείσουν.

19:43

Ακόμα δεν έχει ξεκινήσει ο αγώνας. Οπαδοί της ΑΕΛ κινήθηκαν προς την εξέδρα που βρίσκονταν αυτοί του Ολυμπιακού Βόλου και η αστυνομία επενέβη κάνοντας χρήση χημικών για να αποτρέψει τα χειρότερα.

19:40

80': Επικρατεί ένταση στις εξέδρες και γίνεται χρήση δακρυγόνων από την αστυνομία. Προς το παρόν διακοπή στον αγώνα μέχρι να καθαρίσει η ατμόσφαιρα.

19:39

78': Κίτρινη κάρτα στον Νικολιά.

19:37

76' Ο Αποστολίδης διώχνει με γροθιές την μπάλα σε σουτ του Ρόκα.

19:33

73': Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Πινδώνη που αποβάλλεται. Με 10 παίκτες πλέον η ΑΕΛ.

19:30

70': Τελευταία αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Πίντο στη θέση του Νεμπεγλέρα.

19:26

66': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Μπαλντοβαλίεφ στη θέση του Διαμαντόπουλου.

19:25

65': Καλή στιγμή για την ΑΕΛ. Λανθασμένη έξοδος του Ρίζου, αλλά ο Κοντοδήμος από κοντά στέλνει την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

19:24

63': Κεφαλιά του Μπόγιοβιτς από τα αριστερά, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Ρίζος.

19:21

61': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ρίστοβιτς στη θέση του Ελιομάρ.

19:18

58': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Κυζιρίδης στη θέση του Θέου.

19:17

57': Φάουλ του Σερζίνιο από τα δεξιά, ο Πινδώνης πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα σκάει και περνά άουτ.

19:12

Ο Γιαλούσης εκτέλεσε το φάουλ από τα δεξιά, ο Μπάρμπας σηκώθηκε πιο ψηλά από όλους, ξεφεύγοντας από τους αντιπάλους του κι έστειλε με κεφαλιά την μπάλα στα δίχτυα. 0-1 ο Ολυμπιακός Βόλου.

19:12

52': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΒΟΛΟΥ!

19:09

49': Ο Μπόγιοβιτς σκοράρει από κοντά βρίσκοντας την μπάλα έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Σερζίνιο, αλλά το γκολ του δεν μετρά ως οφσάιντ. Οριακή η φάση.

19:07

47': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ! Ο Μπόγιοβιτς βγαίνει τετ α τετ με τον Ρίζο, προσπαθεί να τον αποφύγει, αυτός πέφτει και σταματά την μπάλα στα πόδια του παίκτη των γηπεδούχων.

19:06

46': Έναρξη του β' ημιχρόνου.

19:06

46': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ενγκεσάν στη θέση του Καρανίκα.