Κίτρινη στον Χουάνμα.

19:06

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη για την Καλλονή με 1-0.

19:05

90'+3: Αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη ο Μπέριος.

19:03

19:01

89': Ο Τσάβες εκτελεί φάουλ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:58

86': Στη θέση του Στρούνα ο Αυγενικού για τον ΠΑΣ.

18:57

85': Στη θέση του Μανούσου ο Λεοζίνιο για την Καλλονή.

18:54

82': Ο Τσάβες κάνει μία σέντρα, ο Χογκ αιφνιδιάζεται και αποκρούει την τελευταία στιγμή.

18:51

78': Ο Τσαμπούρης εκτελεί απευθείας κόρνερ και σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

18:49

Στο έδαφος ο Μανούσος.

18:48

76': Εντελώς άστοχο το σουτ του Χουάνμα.

18:46

74': Στη θέση του Ρόχας ο Μίνγκας για την Καλλονή.

18:44

Επικίνδυνο γύρισμα του Κεϊτά, προλαβαίνει ο Χογκ.

18:41

Ημιτελείς μένουν οι προσπάθειες των δύο ομάδων στα τελευταία λεπτά.

18:37

65': Στη θέση του Πετρόπουλου ο Μαρσέλο για την Καλλονή.

18:35

Πολύ ανώτερος ο ΠΑΣ σ' όλο δεύτερο ημίχρονο.

18:31

59': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ, ο Τσάβες βγάζει μπαλιά στο δεύτερο δοκάρι, ο Ίλιτς στρώνει στον Ακόστα κι εκείνος από κοντά αστοχεί.

18:29

57': Κίτρινη στον Μπέριο.

18:25

Στα χέρια οι παίκτες των δύο ομάδων.

18:24

Υπάρχει ένταση στα τελευταία λεπτά.

18:20

48': Αδύναμο σουτ από τον Ρόχας, εύκολα ο Βελλίδης.

18:20

48': Ο Μανιάς κάνει ένα σκαστό σουτ και ο Χογκ μπλοκάρει.

18:18

18:16

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:01

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

17:58

42': Κίτρινη στον Ρόχας.

17:57

41': Απίστευτο σουτ από μακριά από τον Μανιά, η μπάλα τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι.

17:56

40': Ο Καλτσάς κάνει το σουτ και ο Βελλίδης αποκρούει.

17:54

38': Ο Μανιάς γυρίζει και κάνει το σουτ με το αριστερό, εξαιρετική επέμβαση από τον Χογκ.

17:53

37': Ο Χουάνμα σκοράρει με κεφαλιά, αλλά το γκολ ακυρώνεται, καθώς ο παίκτης ήταν ακάλυπτος.

17:49

Έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά.

17:45

29': Κακό σουτ από τον Μανούσο εκτός περιοχής, καμία ανησυχία για τον Βελλίδη.

17:42

26': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ. Ο Χογκ βγαίνει γρήγορα και αποκρούει το πλασέ του Μανιά, η μπάλα πάει στον Ακόστα κι εκείνος κάνει τραγικό τελείωμα.

17:39

Προσπαθεί ο ΠΑΣ να ανεβεί.

17:35

19': Ο Ίλιτς εκτελεί φάουλ, ο Τζημόπουλος παίρνει την κεφαλιά και ο Χογκ μπλοκάρει.

17:34

18': Κίτρινη στον Κεϊτά.

17:32

16': Ο Τσάβες κάνει τη σέντρα, ο Ίλιτς αιφνιδιάζεται και πιάνει πολύ ατσούμπαλα την κεφαλιά με αποτέλεσμα να μην ανησυχήσει τον Χογκ.

17:31

Λάθη επί λαθών στις μεταβιβάσεις

17:28

Αψιμαχία ανάμεσα σε Κοροβέση και Μανούσο.

17:26

Δεν έχει μπει καθόλου καλά ο ΠΑΣ.

17:22

6': Ο Κριπιντίρης κάνει ψηλοκρεμαστό σουτ και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Βελλίδη.

17:20

Από το κόρνερ του Γιορέντε ο Πετρόπουλος σηκώνεται πολύ ψηλά και ανοίγει το σκορ.

17:20

4': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ!

17:18

2': Ο Τσαμπούρης εκτελεί απευθείας φάουλ και ο Βελλίδης πέφτει και παραχωρεί κόρνερ.

17:17

1: Σέντρα στο ματς.

17:15

17:11

Στους 11 βαθμούς η θερμοκρασία.

17:01

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το ματς της Καλλονής με τον ΠΑΣ Γιάννινα.

ΚΑΛΛΟΝΗ
Χογκ, Τσαμπούρης, Ανέστης, Κριπιντίρης, Γιορέντε, Κεϊτα, Καλτσάς, Ρόχας, Μανούσος, Πετρόπουλος, Χουάνμα
Αναπ: Δαύκου, Μίνγκας, Ναβάρο, Λεοζίνιο, Πιπίνης, Χωριανόπουλος, Μαρσέλο
Βελλίδης, Στρούνα, Τζημόπουλος, Μπέριος, Κοροβέσης, Τσουκαλάς, Χαρίσης, Τσάβες, Ακόστα, Ίλιτς, Μανιάς
Αναπ: Σωτηρίου, Ηλιάδης, Κρητικός, Σαπαλίδης, Σκόνδρας, Αυγενικού, Γιάκος
Διαιτητής: Καλογερόπουλος (Αθηνών) Βοηθοί: Μερκενίδης (Μακεδονίας), Γεωργαράκος (Αθηνών) 4ος: Κάμπαξης (Εύβοιας)