16:54

16:53

Ακούγεται το σφύριγμα της λήξης, χωρίς γκολ ολοκληρώθηκε το παιχνίδι.

16:52

90'+2: Αδύναμο σουτ από τον Μύγα, ο Αθανασιάδης μπλοκάρει εύκολα.

16:51

90'+1: Σέντρα από τον Κέβιν, ο Μύγας κάνει την κεφαλιά και ο Αθανασιάδης μπλοκάρει.

16:51

16:49

Εξακολουθεί να πιέζει ο Πανθρακικός.

16:46

86': Ο Τσουμάνης κάνει σουτ από μακριά, αλλά είναι εντελώς άστοχο.

16:43

83': Ο Ιγκόρ το εκτελεί, ο Ράφαελ πέφτει σωστά δεξιά και αποκρούει!

16:41

82': Πέναλτι για τον Πανθακικό! Ο Μαλεζάς ανατρέπει τον Ίγκορ στο πλάι της περιοχής κι ενώ ο Βραζιλιάνος θα έβγαινε εκτός γηπέδου με την μπάλα.

16:40

80': Στη θέση του Κάπελ ο Θεοδωρίδης για τον Παναιτωλικό.

16:39

79': Κίτρινη στον Ετζεγκέλε.

16:36

77': Στη θέση του Τζάνη ο Ροτζέριο για τον Πανθρακικό.

16:35

75': Η μπάλα στρώνεται στον Μύγα, εκείνος σουτάρει αμέσως αλλά αστοχεί.

16:33

74': Στη θέση του Ρουσκουσέδα ο Μύγας για τον Παναιτωλικό.

16:33

73': Κίτρινη στον Ντιγκινί.

16:33

73': Εντελώς άστοχο το σουτ του Μαρτίνες με το δεξί.

16:29

Έχει οπισθοχωρήσει ο Πανθρακικός και από τον πάγκο φωνάζουν στους παίκτες να βγουν μπροστά.

16:25

65': Στη θέση του Άλβες ο Μορένο για τον Παναιτωλικό.

16:23

63': Δυνατό σουτ από μακριά από τον Κουτρομάνο, το οποίο είναι άστοχο.

16:20

60': Αδύναμο το σουτ του Κάσες, εύκολα ο Ράφαελ.

16:18

58': Έξω ο Ρομέου για τον Πανθρακικό, στη θέση του ο Κάσες.

16:14

Οι δύο ομάδες αναπτύσσονται με λίγους παίκτες ως τώρα, δεν παίρνουν κάποιο ρίσκο.

16:10

51': Από πολύ μακριά ο Κουτρομάνος δοκιμάζει το πόδι του και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:48

45': Ο Ιγκόρ κάνει ένα σουτ από μέσα δεξιά και ο Ράφαελ μπλοκάρει εύκολα.

15:46

44': Ο Τζάνης στρώνει στο Μεχία, εκείνος κάνει το σουτ, η μπάλα κοντράρει αλλά ο Ράφαελ δεν αιφνιδιάζεται και μπλοκάρει.

15:45

43': Κίτρινη στον Κουτρομάνο.