2
-
0
17:01

Δίκαιο τρίποντο για τους γηπεδούχους, οι οποίοι πήραν βαθιά ανάσα στη μάχη της αποφυγής του απευθείας υποβιβασμού. Από εμάς καλό σας απόγευμα.

16:53

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αγροτικός Αστέρας - Τύρναβος 2-0.

16:49

90': Τρίτη αλλαγή και για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Παλάσκας στη θέση του Πάτο.

16:37

78': Δεύτερη αλλαγή για τον Αγρτικό Αστέρα. Ο Βελλίνης στη θέση του Ναστέφσκι.

16:35

Έχουμε μπει στο τελευταίο 15λεπτο του ματς. Ο ρυθμός έχει πέσει με τον Αγροτικό Αστέρα να ελέγχει το παιχνίδι.

16:24

66': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Τύρναβος. Ο Μπιλά στη θέση του Κυριάκου.

16:19

61': Αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Γεωργιάδης αντί του Καρακατσάνη.

16:18

Ο Στεφανίδης στην εκτέλεση, νικά τον Πρίφτη και 2-0 για τους γηπεδούχους.

16:18

60': ΓΚΟΛ για τον ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑ!

16:17

59': Πέναλτι για τον Αγροτικό Αστέρα! Ο Καραμανλής ανατρέπει τον Ναστέφσκι.

16:15

57': Ανάποδο ψαλίδι μέσα από την περιοχή του Καρακατσάνη, διώχνει σε κόρνερ ο Πρίφτης, στην εξέλιξη της φάσης οι φιλοξενούμενοι απομακρύνουν τον κίνδυνο οριστικά.

16:05

49': Σουτ Καρακατσάνη μέσα από την περιοχή, άουτ.

16:02

46': Δύο αλλαγές για τον Τύρναβο με το ξεκίνημα. Οι Ότα και Αλεξίου στις θέσεις των Χαλούλου και Γκούρτσα.