0
20:03

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

20:02

Ο Α.Ο.Χανιά έχασε την ευκαιρία να πλησιάσει την πρώτη τριάδα, την ώρα που η Καλλιθέα πήρε σημαντική βαθμολογική ανάσα.

19:49

90'+4: Λήξη της αναμέτρησης.

19:49

90'+3:Κίτρινη κάρτα στον Γιαννίτση.

19:49

90'+3: Καλή στιγμή για τον Α.Ο.Χανιά! Ο Αλέκου στρώνει ωραία στον Γκονζάλες, εκείνος κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα περνά λίγο άουτ.

19:46

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Μοσχονά για καθυστέρηση.

19:44

19:43

88': Ο Μοσχονάς προλαβαίνει την μπάλα προ του Γκονζάλες.

19:39

84': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Τσίγκας στη θέση του Τσίτα.

19:37

82': Ο Κρητικός πιάνει το δεξί σουτ, μπλοκάρει ο Μοσχονάς.

19:35

80': Κόρνερ για τον Α.Ο. Χανιά. Ο Γκονζάλες εκτελεί από τα δεξιά, ο Κρητικός πιάνει την κεφαλιά, αλλά ο Μοσχονάς είναι σε σωστή θέση και μπλοκάρει.

19:34

79': Κόρνερ για τον Α.Ο.Χανιά. Ο Γκονζάλες εκτελεί, απομακρύνει ο Ρουσάκης.

19:30

75': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Σταμόπουλος στη θέση του Κατσικογιάννη.

19:30

75': Αλλαγή για τον Α.Ο. Χανιά. Ο Γκούμας στη θέση του Οικονομόπουλου.

19:27

23 τα φάουλ για την Καλλιθέα, 12 για τον Α.Ο. Χανιά μέχρι στιγμής.

19:25

Κόρνερ για τον Α.Ο. Χανιά, η μπάλα περνά από όλους άουτ μετά την εκτέλεση από αριστερά του Γκονζάλες.

19:22

67': Σέντρα του Πάγκαλου από τα αριστερά, μπλοκάρει ο Μοσχονάς.

19:20

65': Εκτέλεση φάουλ του Γκονζάλες, μπλοκάρει ο Μοσχονάς.

19:19

64': Καλή στιγμή για την Καλλιθέα που έφυγε στην αντεπίθεση, ο Μιχαλόπουλος έκανε την προβολή, αλλά η μπάλα βρήκε και στον Σικαλιά, επιτρέποντας στους παίκτες των φιλοξενουμένων να διώξουν.

19:18

63': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Μασάδο στη θέση του Μπέλη.

19:16

Ετοιμάζεται να περάσει στον αγώνα ο Μασάδο.

19:14

59': Κίτρινη κάρτα στον Γανωτή.

19:12

57': Κίτρινη κάρτα στον Κρητικό για διαμαρτυρία.

19:11

56': Κόρνερ για τον Α.Ο. Χανιά. Ο Γκονζάλες εκτελεί από τα δεξιά, αλλά η μπάλα έχει βγει εκτός αγωνιστικού χώρου.

19:08

53': Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τον Α.Ο. Χανιά σχεδόν στη γραμμή της μικρής περιοχής. Ο Γκονζάλες εκτελεί με το δεξί, το τείχος ανοίγει στο κέντρο και η μπάλα περνά ξυστά από το δεξί δοκάρι του Μοσχονά.

19:06

50': Φάουλ του Γκονζάλες, ο Γκότοβος πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνά δίπλα από το δεξί δοκάρι του Μοσχονά.

19:04

48': Κόρνερ για την Καλλιθέα. Δεν αποφέρει κάτι.

19:01

46': Αλλαγή για τον Α.Ο. Χανιά. Ο Αλέκου στη θέση του Ρόχας.

19:01

46': Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.