19:11

19:10

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, 2-2 το ματς.

19:07

90'+3: Ο Γκέζος αντί του Μπουμάλ για τον Πανιώνιο.

19:05

19:02

87': Κίτρινη στον Αργυρόπουλο.

19:01

Ο Σταύρος Λαμπράκης αποβάλλεται από τον πάγκο του Εργοτέλη.

19:01

86': Ο Σολάρι αντί του Τζανακάκη για τον Εργοτέλη.

18:55

81': Κίτρινη στον Κόρμπο.

18:54

Άγρια ομορφιά έχει αποκτήσει το ματς με τις δύο ομάδες να ψάχνουν το γκολ της νίκης.

18:53

79': Κίτρινη στον Ιμπαγάσα.

18:51

77': Ο Ιμπαγάσα στη θέση του Μπακασέτα για τον Πανιώνιο.

18:50

Αποβάλλεται για διαμαρτυρίες ο Νίκος Ζαμάνης από τον πάγκο του Πανιωνίου.

18:48

Ο Ουλά κάνει τη σέντρα, ο Ολαϊτάν πετάγεται στην καρδιά της άμυνας του Πανιωνίου και με πλασέ από κοντά σκοράρει.

18:48

74': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

18:46

72': Ο Τζανακάκης βρίσκει χώρο, συγκλίνει, κάνει κι ένα σουτ αλλά είναι εντελώς άστοχο.

18:45

71': Ο Χαλκιαδάκης δίνει στον Γιουσούφ, εκείνος κάνει από πλάγια το σουτ και ο Παπαδόπουλος πέφτει στην κλειστή του γωνιά και αποκρούει.

18:44

70': Κολοβός αντί Φούντα για τον Πανιώνιο.

18:42

69': Ο Γιουσούφ βγάζει τη σέντρα, ο Τζίλας παίρνει την κεφαλιά και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει.

18:42

68': Κίτρινη στον Λυκογιάννη.

18:41

66': Ο Χαλκιαδάκης αντί του Καλέ για τον Εργοτέλη.

18:36

62': Σουτ στην κίνηση εκτός περιοχής πιάνει ο Ολαϊτάν, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

18:34

60': Ο Μπακασέτας μπαίνει στην περιοχή, από πλάγια αριστερά προσπαθεί να νικήσει τον Σαράνοφ κι εκείνος παραχωρεί κόρνερ.

18:33

Δεν υπάρχει ρυθμός στο ματς.

18:30

55': Κίτρινη ο Μπακασέτας.

18:27

Πατάει καλύτερα ο Πανιώνιος στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

18:23

48': Ο Μπακασέτας κάνει το σουτ από μακριά, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

18:20

46': Ολαϊτάν αντί Γκέντσογλου στον Εργοτέλη.

18:20

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:19

18:03

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:01

17:59

45': Ο Φούντας βρίσκει τον Μπουμάλ στο δεύτερο δοκάρι, εκείνος αμαρκάριστος πιάνει κεφαλιά ψαράκι και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:58

44': Κίτρινη στον Ουλά.

17:57

42': Ο Μπόε Καν κάνει σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:54

40': Ο Γιάννου σκοράρει, αλλά το γκολ σωστά ακυρώνεται.

17:52

Ο Παπαδόπουλος πέφτει σωστά στη δεξιά του γωνία, αλλά το πέναλτι του Ουλά είναι πολύ καλά εκτελεσμένο.

17:52

38': ΓΚΟΛ για τον Εργοτέλη!

17:51

36': Κίτρινη στον Παπαδόπουλο.

17:50

36': Κίτρινη στον Τασουλή.

17:50

36': Πέναλτι για τον Εργοτέλη. Ο Μπόε Καν ανοίγει την μπάλα και ανατρέπεται από τον Παπαδόπουλο.

17:47

Καμία αντίδραση από τους γηπεδούχους, που έχουν "παγώσει".

17:44

Τραγικό λάθος από τον Τζανακάκη, ο Φούντας παίρνει την μπάλα, μπαίνει στην περιοχή, πλασάρει και τον Σαράνοφ και σκοράρει.

17:43

29': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

17:39

Αρκετές οι ημιτελείς προσπάθειες στα τελευταία λεπτά.

17:35

Στο έδαφος ο Μπακασέτας, μικρή διακοπή.

17:33

Αρκετά δυνατός ο αέρας, δυσκολεύει τις προσπάθειες των ποδοσφαιριστών.

17:30

16': Ο Γιουσούφ κάνει ένα σουτ από μακριά και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει εύκολα.

17:27

Προσπαθεί να κυκλοφορήσει την μπάλα ο Εργοτέλης και να αναπτυχθεί παίζοντας κυρίως παράλληλο ποδόσφαιρο.

17:23

9': Ο Φούντας από αριστερά εκτός περιοχής σουτάρει σημαδεύοντας την απέναντι γωνία και ο Σαράνοφ αποκρούει.

17:20

Ο Φούντας βγάζει τη σέντρα από αριστερά, ο Τζανακάκης προσπαθεί με προβολή να διώξει, η μπάλα παίρνει περίεργη τροχιά και καταλήγει στα δίχτυα του Σαράνοφ.

17:19

5': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

17:18

Υπάρχουν πάρα πολλά χαρτάκια μπροστά από την εστία του Σαράνοφ με αποτέλεσμα να διακοπεί το ματς.

17:15

17:13

17:10

Κρύο και στην Κρήτη, στους 6 βαθμούς η θερμοκρασία.

17:01

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει η αναμέτρηση του Εργοτέλη με τον Πανιώνιο.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Σαράνοφ, Τζανακάκης, Λουβιόν, Γκοργκς, Λυκογιάννης, Γκέντσογλου, Μπόε, Καλέ, Γιουσούφ, Ουλά, Τζίλας
Αναπ: Καβουσάκης, Πίτσος, Χαλκιαδάκης, Κοζορώνης, Ολαϊτάν, Σολάρι, Φιντέλεφ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος, Ρισβάνης, Οικονόμου, Τασουλής, Κόρμπος, Μητρόπουλος, Μπουμάλ, Μπακασέτας, Φούντας, Γιάννου
Αναπ: Γιαννακόπουλος, Γκέζος, Βλάχος, Ιμπαγάσα, Κολοβός, Μασούρας, Παντίδος
Διαιτητής: Μήτσιος (Ηπείρου) Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Κοντίζας (Πειραιά) 4ος: Βοσκάκης (Ρεθύμνου)