0
17:57

Λήξη της αναμέτρησης. Απόλλων Σμύρνης - Καλλιθέα 1-0.

17:53

90'+2: Κίτρινη κάρτα ο Τσίτας.

17:52

17:43

81': Κόρνερ για την Καλλιθέα με τον Μασάδο από τα δεξιά, σουτ Γιαννίτση, πάνω από την εστία του Απόλλωνα.

17:43

Πιέζει η Καλλιθέα, που έχει πάρει τα ηνία του αγώνα.

17:38

76': Ο Μπέλης άνοιξε στον κενό χώρο, όπου κινούνταν μόνος του από θέση μέσα αριστερά ο Μιχαλόπουλος, ο οποίος όμως θα κάνει κακό κοντρόλ κι έτσι μαζεύει ο Ταΐρης.

17:36

74': Κλείνει και ο Νίκος Παντελής τις αλλαγές του για την Καλλιθέα. Ο Τσίπρας αντί του Αρναρέλλη.

17:33

71': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Αλέκος Βοσνιάδης. Ο Χατζηζήσης αντί του Ψιάνου.

17:32

70': Εκτέλεση φάουλ από τα 30 μέτρα και αριστερά από τον Μασάδο, εύκολα στην αγκαλιά του Ταΐρη.

17:27

65': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Μπέλης αντί του Κατσικογιάννη.

17:26

64': Λάθος γύρισμα του Κύργια, κλέβει ο Τσίτας, μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά, μαρκάρεται από τον αμυντικό του Απόλλωνα, πέφτει, "παίζετε" λέει ο Καρυοφύλλης εν μέσω διαμαρτυριών του ποδοσφαιριστή των φιλοξενούμενων.

17:24

62': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Λαγός αντί του Ηρακλή.

17:22

60': Τεράστια ευκαιρία για την Καλλιθέα. Φάουλ Μασάδο από τα δεξιά του ημικύκλιου, η μπάλα κοντράρει, επιστρέφει στον ίδιο, που βγάζει τη σέντρα, για να φτάσει ύστερα από κόντρες στον Λεβέντη, ο οποίος μόνος από θέση μέσα δεξιά λίγο πριν από τη μικρή περιοχή σουτάρει δυνατά μπροστά από τον Ταΐρη, που αποκρούει σωτήρια και κρατά ανέπαφη την εστία του.

17:21

59': Κίτρινη κάρτα στον Καραδέμητρο.

17:20

58': Σουτ Κατσικογιάννη από θέση έξω αριστερά, η μπάλα φεύγει τρία μέτρα από το αριστερό δοκάρι του Ταΐρη.

17:17

56': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Σουάνης αντί του Φαρινόλα.

17:16

54': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Τσίτας αντί του Ντουρμισάι.

17:10

48': Ο Μασάδο εκτελεί φάουλ-γέμισμα από τα 30 μέτρα και δεξιά, κεφαλιά Ντουρμισάι, η μπάλα πάνω από την εστία του Ταΐρη.

17:09

47': Σέντρα-σουτ Μασάδο από θέση έξω δεξιά, μαζεύει σαν σε προπόνηση ο Ταΐρης.