0
-
2
19:02

90+3': Τέλος του αγώνα.

18:59

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

18:58

Άψογη αντεπιθεση για τη Βέροια. Ο Γεωργιάδης σέντραρε από αριστερά και ο Καλτσάς με μονοκόμματο σουτ γράφει το 0-2. Εκπληκτικό γκολ.

18:57

89': ΓΚΟΛ η ΒΕΡΟΙΑ.

18:55

86': Σουτ του Πελέ έξω από την περιοχή, πάνω από τα δοκάρια.

18:53

Ο Μπεν από θέση έξω δεξιά εκτελεί το φάουλ στο δεύτερο δοκάρι, ο Μαραγκός ξεμαρκάρεται και με κοντινό πλασε νικάει τον Σηφάκη ανοίγοντας το σκορ κόντρα στη ροή του αγώνα.

18:52

84': ΓΚΟΛ η ΒΕΡΟΙΑ.

18:50

82': Ο Βεργώνης στη θέση του Βάσκες.

18:47

78': Κόρνερ ο Λεβαδειακός. Εκτελεί ο Μιλοσάβλιεφ, διώχνει ο Ραούλ Μπράβο.

18:44

75': Ο Γεωργιάδης στη θέση του Ντουμίτρου.

18:44

75': Έξω ο Ορτέγκα, μέσα ο Μρντάκοβιτς.

18:43

74': Ο Μάντζιος σκοράρει, αλλά υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ. Σε κατάλληλη θέση ο βοηθός, πήρε τη σωστή απόφαση.

18:42

73': Νέο κόρνερ ο Λεβαδειακός. Εκτελεί ο Πελέ, διώχνουν οι αμυντικοί.

18:40

72': Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Μετά από κόρνερ, η κεφαλιά του Μάντζιου πέρασε μόλις άουτ.

18:35

67': Ο Καμπαγέρο στη θέση του Τάτου.

18:32

64': Κίτρινη στον Όστοϊτς που βρίσκεται στον πάγκο.

18:31

63': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό, περνάει ανακμετάλλευτο.

18:30

62': Ο Πελέ στη θέση του Τριποτσέρη.

18:27

59': Κόρνερ για τη Βέροια, το πρώτο στο ματς. Διώχνουν οι αμυντικοί.

18:26

58': Καλή στιγμή ο Λεβαδειακός. Ο Μάντζιος από πλάγια θέση σουτάρει άουτ.

18:24

55': Ο Κατίδης στη θέση του Βούκσεβιτς.

18:19

50': Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Μάντζιος σε θέση βολής, κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, σπουδαία επέμβαση του Τζινάρ.

18:14

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

18:01

45+1': Τέλος του ημιχρόνου.

17:58

44': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:51

36': Απάντηση για τη Βέροια. Ο Μπεν συνδυάστηκε με τον Ντουμίτρου, που σούταρε από το ύψος της περιοχής, απόκρουσε ο Σηφάκης.

17:49

34': Καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό. Μακρινό σουτ του Μάντζιου, ο Τζινάρ μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια.

17:41

26': Φάουλ σε καλή θέση για τον Λεβαδειακό. Ο Ορτέγκα εκτελεί, η μπάλα περνάει κάτω από το τείχος, αλλά ο Τζινάρ είναι σε ετοιμότητα και μπλοκάρει.

17:38

23': Απογοητευτικό το σουτ του Μιλοσάβλιεφ από το ύψος της περιοχής, ψηλά άουτ.

17:37

22': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό, το πρώτο στον αγώνα. Εκτελεί ο Μιλοσάβλιεφ, διώχνει ο Μπατιόν.

17:35

20': Παιχνίδι κέντρου μέχρι τώρα, χωρίς κάποια καλή φάση μπροστά στις δύο εστίες.

17:29

14': Κίτρινη ο Βάσκες.

17:29

14': Κίτρινη ο Ζίτο.

17:27

12': Κίτρινη ο Ραούλ Μπράβο.

17:25

10': Τίποτα το αξιόλογο στα πρώτα δέκα λεπτά, ισορροπημένο το παιχνίδι.

17:15

1': Ξεκίνησε το ματς.

17:12

17:09

Στην 8η θέση με 31 βαθμούς η Βέροια.

17:05

Στη 15η θέση με 22 βαθμούς ο Λεβαδειακός, στον πάγκο του οποίου ντεμπουτάρει ο Άκης Μάντζιος.

17:01

Καλησπέρα. Σε ένα τέταρτο ξεκινάει το ματς Λεβαδειακός-Βέροια για την 24η αγωνιστική.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Σηφάκης, Τριποτσέρης, Στάθης, Κώτσιος, Μάντζιος, Ζίτο, Βούκσεβιτς, Τομάς, Ορτέγκα, Μιλοσάβλιεβ, Γκόμεζ.
Αναπ: Στρατηλάτης, Σκέμπης, Κατίδης, Γιακουμάκης, Πιντέρ, Πελέ, Μρντάκοβιτς.
ΒΕΡΟΙΑ
Τζινάρ, Νέτο, Ραούλ Μπράβο, Βέρτζος, Μαραγκός, Μπατιόν, Βάσκες, Καλτσάς, Τάτος, Μπεν, Ντουμίτρου.
Αναπ: Καντιμοίρης, Κάμπορα, Καμπαγέρο, Όστοϊτς, Βεργώνης, Γεωργιάδης, Ναζλίδης.
Διαιτητής είναι ο Σταύρος Μάνταλος του Συνδέσμου Καβάλας. Βοηθοί του οι Σπύρος Γουργιώτης, Βασίλης Καμπούρης των Συνδέσμων Φθιώτιδας και Εύβοιας, αντίστοιχα.