16:54

16:54

Ολοκληρώθηκε το ματς, σημαντική νίκη για τον Παναιτωλικό με 2-0.

16:51

90': Στη θέση του Μαρτίνες ο Θεοδωρίδης για τον Παναιτωλικό.

16:50

89': Κίτρινη στον Πάρα.

16:49

89': Κίτρινη στον Λούι.

16:49

88': Στη θέση του Κάπελ ο Μύγας για τον Παναιτωλικό.

16:47

86': Ο Κάπελ μπαίνει στην περιοχή, κάνει και το πλασέ και ο Κοσίσκι αποκρούει.

16:46

85': Κίτρινη στον Μπαντιμπανγκά.

16:42

81': Αλλαγή για τον Αστέρα, ο Πάρα αντί του Μάσα.

16:40

80': Ο Κάπελ εκτελεί φάουλ από πλάγια και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:39

78': Ο Μορένο αντί του Άλβες για τον Παναιτωλικό.

16:36

75': Άλλο ένα σουτ του Ιγκλέσιας, ούτε αυτό βρίσκει στόχο.

16:35

Πολύ κακή η εικόνα του Αστέρα σ' όλο το δεύτερο ημίχρονο.

16:31

70': Η μπάλα πάει στο δεύτερο δοκάρι, ο Μαρτίνες κάνει το σουτ και ο Κοσίσκι αποκρούει στην κλειστή του γωνιά.

16:27

66': Στη θέση του Κουρμπέλη ο Φερνάντες για τον Αστέρα.

16:25

Ο Άλβες αναλαμβάνει την εκτέλεση, στέλνει την μπάλα στην αριστερή γωνία του Κοσίσκι, ο οποίος πέφτει δεξιά.

16:24

64': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

16:24

63': Κίτρινη στον Κουρμπέλη.

16:23

63': Πέναλτι στον Παναιτωλικό, για ανατροπή του Κουρμπέλη στον Μαρτίνες.

16:23

62': Ο Μάσα εκτελεί φάουλ, η κεφαλιά του Άλβες είναι εντελώς αδύναμη και ο Στεφανάκος μπλοκάρει.

16:20

59': Ο Λούι κάνει το σουτ από τα όρια της περιοχής, αλλά είναι αδύναμο και ο Στεφανάκος μπλοκάρει εύκολα.

16:16

56': Από τις κόντρες η μπάλα πηγαίνει στον Βιγιαφάνιες, εκείνος κάνει το σουτ και ο Κοσίσκι αποκρούει.

16:15

Τα δυναμικά μαρκαρίσματα συνεχίζονται.

16:12

Μαλεζάς και Στεφανάκος μπερδεύονται και ο πρώτος διώχνει την τελευταία στιγμή.

16:07

46': Αλλαγή για τον Αστέρα, στη θέση του Γιαννιώτα ο Μπαντιμπανγκά.

15:46

45': Απευθείας εκτέλεση από πολύ πλάγια για τον Μαρτίνες, ο Κοσίσκι διώχνει.

15:45

44': Κίτρινη στον Τσοκάνη.

15:41

Να πηγαίνει η μπάλα στον Μαρτίνες ζητάει ο Χάβος.

15:39

38': Κίτρινη στον Κάπελ.

15:37

36': Δυνατό σουτ από τον Μπαράλες, ο Στεφανάκος παραχωρεί κόρνερ.

15:36

35': Ο Μάσα εκτελεί απευθείας φάουλ χωρίς να βάλει δύναμη, εύκολα μπλοκάρει ο Στεφανάκος.

15:35

34': Κίτρινη στον Μαλεζά.

15:33

32': Το σουτ του Σανκαρέ εντός περιοχής κοντράρει στον Άλβες.

15:30

29': Κίτρινη στον Μουνάφο.

15:30

28': Ο Βιγιαφάνιες κάνει εντυπωσιακή ενέργεια, μπαίνει στην περιοχή, αλλά από κοντά πλασάρει πάνω στον Κοσίσκι.

15:27

Ο Μαρτίνες πετάει την μπάλα στην πλάτη της άμυνας του Αστέρα, ο Βιγιαφάνιες φεύγει μόνος του, πλασάρει τον Κοσίσκι και ανοίγει το σκορ.

15:26

25': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

15:23

21': Ο Μπεχαράνο βγάζει τη σέντρα, ο Άλβες παίρνει την κεφαλιά, αλλά είναι αδύναμη και ο Κοσίσκι μπλοκάρει εύκολα.

15:20

19': Κίτρινη στον Ιγκλέσιας.

15:17

Πολλά τα λάθη για τους παίκτες και των δύο ομάδων.

15:13

12': Ο Γκόιαν παίρνει την κεφαλιά, ο Ιγκλέσιας πιάνει γυριστό από το ύψος της περιοχής και ο Στεφανάκος μπλοκάρει.

15:12

11': Ο Ιγκλέσιας κάνει το σουτ εντός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:11

10': Δύο διαδοχικά κόρνερ έχουν κερδίσει οι Αρκάδες. Περνούν ανεκμετάλλευτα.

15:09

Δεν έχει ρυθμό στα πρώτα λεπτά το ματς.

15:06

Έχουν μπει καλύτερα οι γηπεδούχοι.

15:03

1': Από το κόρνερ του Μαρτίνες η μπάλα πάει στο δεύτερο δοκάρι, ο Κάπελ κάνει το γυριστό και τη στέλνει πάνω από τα δοκάρια του Κοσίσκι.

15:02

15:01

Ο Νίκος Κοστένογλου στις εξέδρες.

14:59

14:54

Σημαντική αναμέτρηση η σημερινή, αφού διασταυρώνουν τα ξίφη τους ο πέμπτος με τον τέταρτο. Οι δύο ομάδες έχουν πλέον τους ίδιους στόχους μετά την εντυπωσιακή σεζόν που κάνουν οι Αγρινιώτες.

14:47

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του Παναιτωλικού με τον Αστέρα Τρίπολης.

Στεφανάκος, Μπεχαράνο, Μαλεζάς, Ετζενγκέλε, Κέβιν, Γοδόι, Κουτρομάνος, Κάπελ, Βιγιαφάνιες, Μαρτίνες, Άλβες
Αναπ: Ράφαελ, Κούσας, Θεοδωρίδης, Μορένο, Σκαραμοτσίνο, Μύγας, Παπουτσογιαννόπουλος
Κοσίσκι, Λούι, Γκόιαν, Σανκαρέ, Τσοκάνης, Κουρμπέλης, Ιγκλέσιας, Μουνάφο, Μάσα, Γιαννιώτας, Μπαράλες
Αναπ: Θεοδωρόπουλος, Τιε Μπι, Φερνάντες, Ζησόπουλος, Κιτοκό, Πάρα, Μπαντιμπανγκά
Διαιτητής: Τριτσώνης (Αθηνών) Βοηθοί: Μερκενίδης (Μακεδονίας), Πασχάλης (Ηπείρου) 4ος: Λαμπρόπουλος (Ηλείας)