19:09

19:09

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη για τον Πανιώνιο με 3-1.

19:08

90'+3: Κίτρινη στον Οικονόμου.

19:08

90'+3: Κίτρινη στον Ακόστα.

19:05

90'+1: Αλλαγή για τον Πανιώνιο, στη θέση του Γιάννου ο Μπακασέτας.

19:05

19:04

90': Κίτρινη στον Χατζηισαΐα.

19:03

89': Αδύναμο σουτ από τον Τσάβες, εύκολα μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

19:01

87': Κίτρινη στον Κοροβέση.

18:57

83': Αλλαγή για τον ΠΑΣ, στη θέση του Ίλιτς ο Σαπαλίδης.

18:55

81': Ο Γιάκος αντί του Χαρίση για τον ΠΑΣ.

18:55

81': Στη θέση του Ιμπαγάσα ο Γκέζος για τον Πανιώνιο.

18:52

78': Ο Ίλιτς κάνει σουτ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα πολύ ψηλά.

18:49

Ο Μπουμάλ εκτελεί κόρνερ, ο Χατζηισαΐας κάνει την κίνηση στο πρώτο δοκάρι, παίρνει την κεφαλιά και σκοράρει.

18:49

74': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

18:47

73': Ο Φούντας αντί του Κολοβού για τον Πανιώνιο.

18:46

Ο Ιμπαγάσα εκτελεί φάουλ, ο Οικονόμου παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνία του Βελλίδη.

18:45

71': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

18:42

Στο έδαφος ο Τσουκαλάς, μικρή διακοπή.

18:41

67': Ο Τσάβες το εκτελεί και η μπάλα φεύγει λίγο πάνω από τα δοκάρια.

18:40

66': Φάουλ σε πολύ καλό σημείο κερδίζει ο ΠΑΣ.

18:36

62': Ο Κοροβέσης κάνει σέντρα, ο Μανιάς παίρνει την κεφαλιά και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει.

18:32

Κίτρινη στον Χαρίση.

18:30

Ο Ακόστα κάνει σέντρα από αριστερά προς το πέναλτι, ο Τσουκαλάς με δύναμη πηγαίνει στην μπάλα και πιάνοντας έναν κεραυνό εκτελεί τον Παπαδόπουλο.

18:30

55': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ!

18:27

53': Ο Τσάβες εκτελεί φάουλ, η μπάλα χτυπάει στο τείχος κι επιστρέφει, αλλά το σουτ του Ακόστα είναι απογοητευτικό.

18:23

Ένταση ανάμεσα σε Μανιά και Κόρμπο.

18:20

18:03

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:02

Ο Μπουμάλ στέλνει την μπάλα στο κέντρο, ο Βελλίδης πέφτει αριστερά και ο Πανιώνιος ανοίγει το σκορ.

18:02

45': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

18:01

44': Πέναλτι για τον Πανιώνιο. Ο Ιμπαγάσα κάνει τη σέντρα, ο Μπουμάλ παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα χτυπάει στον αγκώνα του Μιχάηλ. Είναι πολύ κοντά ο παίκτης, τραβηγμένη η απόφαση.

17:58

41': Σουτ στην κίνηση από τον Ακόστα, λίγο έξω περνάει η μπάλα.

17:57

40': Ο Ίλιτς εκτελεί το φάουλ, ο Μπέριος παίρνει την κεφαλιά και ο Παπαδόπουλος αποκρούει.

17:55

Κακή ενέργεια από τον Μπουμάλ, εντελώς λανθασμένη η πάσα του.

17:51

35': Νέο κόρνερ κερδίζει ο ΠΑΣ. Ο Ίλιτς το εκτελεί και η άμυνα του Πανιωνίου απομακρύνει.

17:49

32': Ωραία ενέργεια από τον Τσάβες, ο Αργεντινός κάνει και το σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:46

29': Ο Ίλιτς εκτελεί κόρνερ, ο Μανιάς παίρνει την κεφαλιά από τη μικρή περιοχή και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:43

Στο 52% η κατοχή μπάλας για τον Πανιώνιο.

17:41

24': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Το εκτελεί με πάσα ο Ιμπαγάσα, ο Κολοβός κάνει το σουτ και ο Κόρμπος μπαίνει στην πορεία της μπάλας και τη στέλνει άουτ.

17:38

21': Ο Μητρόπουλος κάνει το σουτ από μακριά και η μπάλα φεύγει πολύ ψηλά.

17:35

18': Ο Ιμπαγάσα εκτελεί φάουλ, ο Κόρμπος πιάνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:31

Κυκλοφορούν την μπάλα οι φιλοξενούμενοι, αλλά είναι φλύαροι και παίζουν κατά κύριο λόγο παράλληλο ποδόσφαιρο.

17:28

Αργός ο ρυθμός στα πρώτα λεπτά.

17:25

Πατάει καλά ο Πανιώνιος στα πρώτα λεπτά.

17:21

4': Η μπάλα φτάνει στον Κολοβό, εκείνος μπερδεύεται, το σουτ του είναι αδύναμο και ο Βελλίδης μπλοκάρει εύκολα.

17:20

Δεν είναι σε καλή κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος.

17:17

17:14

Στο αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:01

Σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Πανιώνιο.

Βελλίδης, Στρούνα, Μπέριος, Μιχαήλ, Κοροβέσης, Τσουκαλάς, Χαρίσης, Ακόστα, Τσάβες, Ίλιτς, Μανιάς
Αναπ: Σωτηρίου, Αυγενικού, Κρητικός, Σκόνδρας, Σαπαλίδης, Γιάκος, Νάκος
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος, Χατζηισαΐας, Οικονόμου, Τασουλής, Μητρόπουλος, Κόρμπος, Μπουμάλ, Κολοβός, Ιμπαγάσα, Γιάννου
Αναπ: Γιαννακόπουλος, Παντίδος, Μπακασέτας, Γκέζος, Φούντας, Πάνος, Μπούζας
Διαιτητής: Κουκουλάκης (Ηρακλείου) Βοηθοί: Μπαλτάς (Αχαΐας), Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής) 4ος: Παππάς (Αθηνών)