3
-
0
21:23

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:22

Ωραία ατομική ενέργεια και άψογο πλασέ του Φορτούνη, στα δίχτυα του Καβουσάκη.

21:22

90+3': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΠΙΑΚΟΣ.

21:20

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:18

89': Κίτρινη ο Καβουσάκης.

21:17

89': Εκτελεί ο Καλέ, διώχνουν οι του Ολυμπιακού.

21:17

88': Ο Κασάμι σε νέο κόρνερ.

21:17

88΄: Καλή στιγμή για τον Εργοτέλη με τον Αυλωνίτη να διώχνει σε κόρνερ τελευταία στιγμή προ του Καλέ.

21:16

87': Εκτέλεση φάουλ του Φορτούνη, ο Μανιάτης παίρνει την μπουκιά από το στόμα του Κασάμι και η κεφαλιά του φεύγει άουτ.

21:10

81': Σουτ του Χάρα, αποκρούει ο Καβουσάκης.

21:09

80': Ο Καβουσάκης στη θέση του Σαράνοφ.

21:09

80': Ο Μπενίτες στη θέση του Ντομίνγκεζ.

21:08

Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ χαμηλά στην αριστερή γωνία, αλλά ο Σαράνοφ αποκρούει. Έχει τραυματιστεί ο Σέρβος και ετοιμάζεται ο Καβουσάκης.

21:07

78': Κίτρινη ο Φιντέλεφ.

21:07

78': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ. Το κάνει ο Φιντέλεφ στον Κασάμι.

21:05

Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, διώχνουν οι αμυντικοί.

21:05

76': Καλό σουτ του Ντομίνγκεζ, σε κόρνερ ο Σαράνοφ με τη βοήθεια του δοκαριού.

21:02

Ωραία κάθετη του Μανιάτη, ο Φορτούνης προλαβαίνει και τσιμπάει την μπάλα στην έξοδο του Σαράνοφ και η μπάλα στα δίχτυα.

21:02

73': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

21:01

Ο Ντομίνγκεζ μπαίνει στην περιοχή από αριστερά και σεντράρει, ο Ντουρμάζ με κοντινή προβολή ανοίγει το σκορ.

21:01

71': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

20:59

28 (15) – 2 (1) οι τελικές. Απίστευτο νούμερο και έχουμε ακόμα τουλάχιστον ένα 20λεπτο.

20:59

70': Ο Στογιάνοβιτς στη θέση του Ουλά.

20:59

70': Ο Φορτούνης στη θέση του Ντοσεβί.

20:58

69': Σουτ του Ντομίνγκεζ πάνω από την εστία.

20:57

68': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Καθαρίζει ο Σαράνοφ.

20:57

68': Πολύ ψηλά η εκτέλεση φάουλ του Κασάμι, άουτ.

20:55

66': Νέα επέμβαση του Σαράνοφ σε πλασέ του Ντουρμάζ.

20:54

65': Κόρνερ για τον Ολυμπιακός. Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, ο Χάρα αμαρκάριστος στο δεύτερο δοκάρι καταφέρνει να αστοχήσει από το ένα μέτρο.

20:53

64': Νέα ευκαιρία ο Ολυμπιακός. Σουτ του Κασάμι από το ύψος της περιοχής, κρατάει το μηδέν ο Σαράνοφ.

20:51

62': Ο Ντουρμάζ μπαίνει στην περιοχή σαν σε προπόνηση, αλλά το σουτ του από καλή θέση φεύγει άουτ.

20:51

61': Ανατροπή του Χάρα μέσα στην περιοχή, τίποτα λέει ο Παπαπέτρου. Τρίτο πάναλτι που δεν καταλογίζει υπέρ του Ολυμπιακού.

20:49

60': Ευκαιρία ο Ολυμπιακός. Ο Κασάμι σουτάρει έξω από την περιοχή, αποκρούει αλλά δεν μπλοκάρει ο Σαράνοφ, το διαγώνιο σουτ του Ντομίνγκεζ φεύγει λίγο άουτ.

20:46

57': Ο Ντουρμάζ στη θέση του Αφελάι.

20:46

56': Αναξιοποίητο και αυτό.

20:45

56': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Σε νέο κόρνερ οι Κρητικοί.

20:45

55': Ευκαιρία ο Ολυμπιακός. Σέντρα του Ντομίνγκεζ, φεύγει άουτ το μονοκόμματο του Αφελάι από καλή θέση.

20:42

53': Περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:41

52': Ο Ντοσεβί από κοντά σουτάρε στην εξωτερική πλευρά των διχτύων, κόρνερ δίνει ο Παπαπέτρου.

20:39

50': Μακρινό σουτ του Κασάμι χωρίς τύχη.

20:38

49': Ο Ουλά προσπαθεί να κρεμάσει από μακριά τον Ρομπέρτο, άουτ.

20:37

48': Ο Χάρα μπαίνει στην περιοχή, αλλά παρότι έχει πολλές επιλογές προσπαθεί να ντριπλάρει και χάνει την μπάλα.

20:34

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.