16:50

16:50

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, 1-1 το τελικό σκορ.

16:47

90'+2: O Παντελάκης στη θέση του Αχείμαστου για τον Φωστήρα.

16:45

16:43

89': Ο Γέσιτς το εκτελεί και σημαδεύει το δεξί δοκάρι του Μπότου.

16:42

88': Πέναλτι για τον Αχαρναϊκό σε ανατροπή του Μουκίδη στον Ατανάσοφ.

16:41

87': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Φωστήρα, ο Σιώπης βγήκε απέναντι στον Παγούδη και ο τελευταίος απέκρουσε.

16:37

84': Αλλαγή για τον Φωστήρα, στη θέση του Σμυρλή ο Σιώπης.

16:37

83': Κίτρινη στον Παπατόλιο.

16:36

83': Από το κόρνερ που εκτελείται ο Ζώνας κάνει το σουτ και ο Μπότος αποκρούει και πάλι.

16:36

82': Ο Σκαθαρούδης κάνει το γύρισμα, ο Ατανάσοφ πλασάρει από κοντά και ο Μπόντος κάνει απίστευτη επέμβαση.

16:34

80': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό, ο Ατανάσοφ αντί του Ταμπάκη.

16:31

77': Ξανά απευθείας πάει ο Ιορδανίκης, άλλη μία πολύ κακή εκτέλεση.

16:28

74': Εντελώς άστοχο το απευθείας φάουλ του Ιορδανίδη.

16:26

Δείχνει να πατάει πιο καλά πλέον ο Φωστήρας.

16:22

Έπεσε καλά ο Παγούδης, μάντεψε σωστά, αλλά ο Σμυρλής ευστόχησε.

16:22

68': ΓΚΟΛ για τον ΦΩΣΤΗΡΑ!

16:22

68': Στη θέση του Ιωαννίδη ο Χριστόπουλος για τον Αχαρναϊκό.

16:21

67': Κίτρινη στον Νιάρος.

16:21

67': Πέναλτι για τον Φωστήρα, αφού έχει απλώσει το χέρι του ο Νιάρος σε σουτ του Ράμα.

16:20

66': Ο Υμεράι αντί του Μπελέρη για τον Φωστήρα.

16:17

63': Άστοχο το μακρινό σουτ του Μπελέρη.

16:14

60': Κίτρινη στον Ιωαννίδη.

16:12

58': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αχαρναϊκό! Ο Γιέσιτς κάνει τη σέντρα, ο Ζώγας παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα περνάει ελάχιστα άουτ.

16:10

56': Στη θέση του Καλογερόπουλου ο Σκαθαρούδης για τον Αχαρναϊκό.

16:10

56': Κίτρινη στον Μπελέρη.

16:09

55': Δοκιμάζει ξανά το πόδι του ο Σμυρλής και αστοχεί.

16:06

52': Αδύναμο το σουτ του Σμυρλή, εύκολα μπλοκάρει ο Παγούδης.

16:05

Καλύτερα και στο δεύτερο ημίχρονο έχει μπει ο Αχαρναϊκός.

16:01

47': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αχαρναϊκό, ο Παπατόλιος κάνει το σουτ από μέσα αριστερά, ο Μπότος αποκρούει, η μπάλα πηγαίνει στον Ταμπάκη και ο Μπότος έχει και πάλι την απάντηση.

15:59

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

15:59

Επιστροφή στον αγωνιστικό χώρο για τις δύο ομάδες.

15:45

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:43

44': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό περνάει ανεκμετάλλευτο.

15:41

41': Ο Παπατόλιος κάνει σουτ στη κίνηση και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:40

40': Ο Μουστόγιαννης από δεξιά βγάζει τη σέντρα ψάχνοντας τον Ράμα, αλλά ο Μωυσιάδης απομακρύνει.

15:36

Αναγκασμένος να ανεβεί πλέον ο Φωστήρας.

15:32

Ο Γέσιτς στρώνει στον Νιάρο, εκείνος κάνει τη σέντρα από τ' αριστερά και ο Ταμπάκης με ωραία κεφαλιά νικάει τον Μπότο.

15:31

32': ΓΚΟΛ για τον ΑΧΑΡΝΑΪΚΟ!

15:27

27': Ο Ράμα εκτελεί φάουλ από μακριά, αλλά δεν βάζει δύναμη στην μπάλα, η οποία φεύγει εκτός.

15:25

Αρκετά τα λάθη στα τελευταία λεπτά.

15:21

21': Ο Ιορδανίδης βγάζει τη σέντρα, ο Καλογερόπουλος παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

15:18

Προσπαθεί να ισορροπήσει ο Φωστήρας στα τελευταία λεπτά.

15:14

Οδηγίες σε έντονο ύφος προς τους παίκτες του δίνει ο Βαζάκας.

15:11

11': Ένα ακόμη σουτ εκτός περιοχής από τον Ιωαννίδη, το οποίο καταλήγει άουτ.

15:08

8': Ο Ιωαννίδης κοντρολάρει και σουτάρει αμέσως, αλλά ο Μπότος μπλοκάρει εύκολα.

15:07

7': Ο Μουκίδης δοκιμάζει το πόδι του και ο Παγούδης μπλοκάρει χωρίς να δυσκολευτεί.

15:05

Έχουν μπει πιο δυνατά οι γηπεδούχοι.

15:01

2': Δοκιμάζει το πόδι του από μακριά ο Παπατόλιος, ψηλά φεύγει η μπάλα.

15:01

14:58

14:47

Καλησπέρα σας, σε κάτι λιγότερο από 15 λεπτά ξεκινάει το ματς του Αχαρναϊκού με τον Φωστήρα.