2
-
0
19:51

90+3': Τέλος του αγώνα.

19:44

86': Κίτρινη ο Σουνάς.

19:38

Φάση διαρκείας στα καρέ του Καμπανιακού με τον Πόι να κάνει την κοντινή προβολή και να καθαρίζει τη νίκη.

19:37

80': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ.

19:33

75': Κίτρινη ο Νάκας.

19:32

74': Ο Νάκας στη θέση του Ν' Λουντουλού.

19:26

68': Ο Σιδηρόπουλος στη θέση του Υψηλού.

19:21

63': Ο Λιόνης στη θέση του Γκόλια.

19:20

62': Νέα καλή στιγμή για τον Άρη. Ο Κηπουρός διώχνει σε κόρνερ το πλασέ του Πόι.

19:17

59': Ο Κωνσταντινίδης στη θέση του Καπνίδη.

19:10

52': Καλή ευκαιρία για τον Άρη. Πολύ ωραία ατομική ενέργεια του Καπνίδη, που δίνει στον Παπαδόπουλο, φεύγει άουτ η προσπάθειά του από το ύψος του πέναλτι.

19:03

46': Ο Χρήστου στη θέση του Πόπτση.

19:03

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

18:47

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

18:45

45': Ωραίο σουτ του Ν' Λουντουλού, φεύγει λίγο άουτ.

18:39

39': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Καμπανιακό. Μετά από εκτέλεση κόρνερ και κακή έξοδο του Φυσέκη ο Ρακαβίνας σημάδεψε το δοκάρι.

18:35

34': Ο Παπάζης στη θέση του Χατζόπουλου. Αναγκαστική η αλλαγή.

18:28

27': Μεγάλη ευκαιρία ο Καμπανιακός. Ο Κουντουράς μπήκε στην περιοχή και έκανε το δυνατό σουτ, λίγο πάνω από τα δοκάρια.

18:22

Μετά από σέντρα του Ν' Λουντουλού και απομάκρυνση των αμυντικών, ο Παπαδόπουλος στόπαρε ωραία και με δυνατό σουτ έξω από την περιοχή νικάει τον Κηπουρό και ανοίγει το σκορ. Για δεύτερο σερί ματς σκοράρει ο Παπαδόπουλος.

18:22

21': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ.

18:18

17': Κόρνερ για τον Καμπανιακό. Εκτελεί ο Κουντουράς, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Φυσέκης.

18:17

16: Ο Παπαδόπουλος δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, πολλά μέτρα άουτ.

18:11

10': Τη μεγάλη φάση δεν την έχει κάνει, αλλά ο Άρης έχει κλείσει τους φιλοξενούμενους στην περιοχή τους.

18:04

3': Κόρνερ για τον Άρη. Καθαρίζει ο Κηπουρός, που διώχνει με τις γροθιές.

18:01

1': Ξεκίνησε το ματς.

17:55

Στην 3η θέση με 34 βαθμούς ο Άρης, πέντε λιγότερους έχει ο Καμπανιακός.

17:45

Καλησπέρα. Σε ένα τέταρτο ξεκινάει το ματς Άρης-Καμπανιακός για την 17η αγωνιστική του 1ου ομίλου στη Γ' Εθνική.

ΑΡΗΣ
Φυσέκης, Γκίνο, Σαμαράς, Λιόλιος, Καλογέρης, Γκόλιας, Πόι, Ν’Λουντούλου, Καπνίδης, Σουνάς, Παπαδόπουλος.
Αναπ: Λεμονής, Γεωργιάδης, Ντούνγκα, Μπαϊμάκης, Λιόνης, Νάκας, Κωνσταντινίδης.
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Κηπουρός, Κουκουλέκης, Πόπτσης, Δουρμούσης, Ρακαβίνας, Χατζόπουλος, Υψηλός, Αντωνιάδης, Σαπανίδης, Κουντούρας, Προβατίδης.
Αναπ: Σαρίδης, Βαρότσης, Σιδηρόπουλος, Χατζηδάκης, Χρήστου, Παπάζης, Φοίτας.
Διαιτητής είναι ο Κουμπαράκης Σ. (Θράκης) με βοηθούς τους Δημητριάδη Ε. (Θράκης) και Κούλα Χ. (Ξάνθης).