19:56

19:56

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη για τον Ολυμπιακό με 1-0.

19:56

90'+4: Κίτρινη στον Καρρά.

19:52

19:48

87': Αλλαγή για τον Απόλλωνα, στη θέση του Μαρτίνεθ o Καρράς.

19:44

Τα λεπτά περνούν, ο Απόλλων πιέζει, αλλά το γκολ δεν έρχεται.

19:40

79': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό, ο Μακρυδημήτρης στη θέση του Ρόκα.

19:36

Άλλη μία καλή ενέργεια του Αναστασίου, αλλά το γύρισμά του δεν είναι αυτό που θα έπρεπε.

19:32

72΄: Ακυρώνεται γκολ του Απόλλωνα. Ο διαιτητής θεωρεί ότι ο Αναστασίου, όταν κλέβει την μπάλα από τον Ρίζο, κάνει φάουλ, δύσκολη η φάση.

19:29

68΄: Αποβάλλεται ο Μπεριάν με δεύτερη κίτρινη.

19:28

67': Ο Παπαδόπουλος αντί του Φιγκερόα για τον Απόλλωνα.

19:27

66': Ωραία αλλάζουν την μπάλα οι γηπεδούχοι, ο Αναστασίου κάνει το πλασέ πέφτοντας και ο Ρίζος μπλοκάρει.

19:26

Προσπαθεί να πιέσει η Καλαμαριά.

19:22

61': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου, ο Τριανταφυλλάκος αντί του Μπαλντοβαλίεφ.

19:18

57': Κίτρινη στον Παπαστεριανό.

19:15

54': Ο Μπεριάν κάνει σουτ από μακριά, αλλά ο Βρονταράς δεν αιφνιδιάζεται.

19:11

Χωρίς ρυθμό τα πρώτα λεπτά.

19:07

46': Κίτρινη στον Μπεριάν.

19:07

46': Διπλή αλλαγή για τον Απόλλωνα, Τσούτης και Καπετάνος μπαίνουν, εκτός Ευσταθίου και Νατσιόπουλος.

19:07

18:50

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:49

18:46

43': Απίστευτη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Μπιτάνγκ από αριστερά κάνει το γύρισμα, η μπάλα φτάνει στον Μπαλντοβαλίεφ, αλλά το σουτ του από ιδανική θέση φεύγει ψηλά.

18:43

40': Ωραία αναπτύσσεται ο Ολυμπιακός, αλλά το σουτ του Μπιτάνγκ σταματάει στα σώματα.

18:40

36': Κίτρινη στον Μπιτσιάκο.

18:39

Σταθερά στην επίθεση βρίσκεται ο Απόλλων στα τελευταία λεπτά.

18:35

32': Ωραία η προσπάθεια του Αναστασίου, αλλά ο Γιαλούσης παραχωρεί κόρνερ. Και αυτό περνάει ανεκμετάλλευτο για τον Απόλλωνα με τα σουτ να σταματούν στα σώματα.

18:33

30': Κίτρινη κάρτα στον Ρίζο για καθυστέρηση.

18:32

29': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύει τον Φιγκερόα ο βοηθός, λανθασμένη η απόφαση.

18:30

Πατούν καλύτερα οι γηπεδούχοι στα τελευταία λεπτά.

18:27

24': Ο Ρόκας δίνει στον Διαμαντόπουλο, αλλά εκείνος δεν κάνει καλό κοντρόλ και χάνει την ευκαιρία να γυρίσει και να απειλήσει.

18:23

Έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά.

18:19

16': Ο Αναστασίου πιάνει ανάποδο ψαλίδι, αλλά ο Ρίζος πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση.

18:17

Από πλάγια εκτός περιοχής ο Μπιτάνγκ κάνει μία σέντρα - σουτ, η μπάλα παίρνει περίεργη τροχιά και κρεμάει τον Βρονταρά.

18:17

14': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΒΟΛΟΥ!

18:16

12': Καλή η εκτέλεση φάουλ του Φιγκερόα, λίγο πάνω από τα δοκάρια του Ρίζου περνάει η μπάλα.

18:15

11': Κίτρινη στον Μαρτίνεθ.

18:14

Κυκλοφορούν την μπάλα ο φιλοξενούμενοι ψάχνοντας τρόπο να αναπτυχθούν.

18:10

7': Κόρνερ για την Καλαμαριά, το οποίο παραχωρεί ο Γιαλούσης. Εκτελείται στο πρώτο δοκάρι, απομακρύνει η άμυνα του Ολυμπιακού.

18:09

Λάθη στα πρώτα λεπτά και για τις δύο ομάδες.

18:06

Σε κακή κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος.

18:04

18:01

Μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:50

Καλησπέρα σας, σε περίπου 10 λεπτά ξεκινάει το ματς της Καλαμαριάς με τον Ολυμπιακό.