1
19:59

Λήξη της αναμέτρησης. Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΚ 1-1.

19:58

90'+5: Κίτρινη κάρτα στον Γκόλια.

19:55

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Βάντερσον.

19:54

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Λαμπρόπουλο.

19:54

Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:53

90'+1: Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Τραϊανός Δέλλας. Ο Ρόβας αντί του Μπαρμπόσα.

19:52

89': Σέντρα Χατζηζήση από τα δεξιά, κεφαλιά υπό πίεση του Καραδέμητρου, εύκολα ο Ανέστης.

19:50

87': Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Μάνταλο. Με εννέα παίκτες η ΑΕΚ.

19:49

86': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΚ. Σέντρα Μπακάκη από τα δεξιά, εντυπωσιακό ανάποδο ψαλίδι του Μπρέσεβιτς από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα σταματά στο δεξί δοκάρι του Πίτκα.

19:47

84': Σουτ Μπρέσεβιτς χωρίς δύναμη, πέφτει και μπλοκάρει ο Πίτκας.

19:46

Μετά από δίλεπτη διακοπή γιατί έπεσαν αντικείμενα στο βοηθό, το ματς αρχίζει ξανά.

19:44

81': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ! Εκτελεί ο Μάνταλος και 1-1 για την Ένωση.

19:43

80': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Χατζής αντί του Ηρακλή.

19:41

78': Πέναλτι για την ΑΕΚ. Ο Χατζηζήσης με τον Αραβίδη αλληλοκρατιούνται, ο παίκτης της Ένωσης πέφτει και ο διαιτητής δίνει την εσχάτη των ποινών. Δεν υπάρχει παράβαση, λανθασμένη απόφαση.

19:40

Αδυνατεί να διασπάσει την καλοστημένη άμυνα του Απόλλωνα η ΑΕΚ, που αναγκάζεται να γυρνά την μπάλα γύρω από την περιοχή των γηπεδούχων.

19:39

76': Γέμισμα Μπρέσεβιτς, μαζεύει εύκολα ο Πίτκας.

19:37

75': Φάουλ σε καλή θέση για την ΑΕΚ αριστερά του ημικύκλιου, εκτελεί απευθείας ο Μάνταλος, η μπάλα θα περάσει άουτ.

19:37

74': Κίτρινη κάρτα στον Κοτσώνη.

19:35

72': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Τζιώρας αντί του Ανγκούλο.

19:34

71': Κλέβει ο Πινέιρο και ανοίγει για τον Ανγκούλο, μόνος από θέση μέσα δεξιά, πιάνει ένα άψυχο αδύναμο σουτ, που μαζεύει εύκολα ο Ανέστης και έτσι χάνεται μια πολύ καλή στιγμή για τον Απόλλωνα.

19:34

71': Κίτρινη κάρτα στον Χατζηζήση.

19:33

70': Απευθείας εκτέλεση φάουλ Μάνταλου από τα αριστερά και αρκετά πλάγια θέση, δεν αιφνιδιάζεται ο Πίτκας και διώχνει με γροθιές.

19:31

68': Καλή στιγμή για την ΑΕΚ. Σέντρα Σοϊλέδη από τα αριστερά, κεφαλιά Μπρέσεβιτς, η μπάλα δύο μέτρα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Πίτκα.

19:30

Νέα διακοπή, καθώς είναι στο έδαφος ο Ηρακλής.

19:28

65': Κλέβει ο Ανγκούλο από τα αριστερά και μέσα στην περιοχή, επιχειρεί τη σέντρα-σουτ, δεν θα μπορέσει να βρει την μπάλα ο Φαρινόλα και θα περάσει άουτ.

19:26

Προσπαθεί να κρατήσει μπάλα στα τελευταία λεπτά ο Απόλλων.

19:25

62': Κίτρινη κάρτα στον Καραδέμητρο.

19:22

60': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Περνά ανεκμετάλλευτο.

19:21

58': Αλλαγή και για τον Απόλλωνα. Ο Πινέιρο αντί του Λαγού.

19:20

58': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Μπρέσεβιτς αντί του Τζανετόπουλου.

19:19

Ετοιμάζει αλλαγή ο Αλέκος Βοσνιάδης με τον Πινέιρο, σε μια προσπάθεια να ενισχύσει ακόμα περισσότερο τη μεσαία του γραμμή.

19:15

53': Κίτρινη κάρτα στον Μπαρμπόσα.

19:14

52': Κόρνερ για την ΑΕΚ από τα δεξιά. Διώχνουν οι αμυντικοί του Απόλλωνα.

19:13

50': Τεράστια ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Στην κόντρα η "Ελαφρά Ταξιαρχία", ο Καραδέμητρος βγάζει για τον Ανγκούλο, που κάνει την κούρσα από τη μεσαία γραμμή, σε θέση τετ α τετ μέσα στην περιοχή πλασάρει, αλλά ο Ανέστης σωτήρια αποκρούει.

19:10

47': Ο Ανάκογλου πέφτει στην περιοχή του Απόλλωνα, δεν υπάρχει τίποτα.