Από τον Ταύρο καλό σας απογευμα.

16:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα 0-0. Δίκαιη η ισοπαλία στον Ταύρο.

16:52

90'+4: Ο Αλέκου κέρδισε τις κόντρες, πήγε στην περιοχή από τα δεξιά, καθυστέρησε όμως, και έχασε την μπάλα και την ευκαιρία να κλέψει το ματς.

16:49

90'+1: Κίτρινη στον Γανωτή.

16:48

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:46

89': Νέο κόρνερ για τα Χανιά από τα δεξιά αυτή τη φορά... Περνά ανεκμετάαλλευτο.

16:44

87': Κόρνερ για τα Χανιά. Εκτελεί ο Γκονζάλες από τα αριστερά, διώχνει γροθιές ο Μπότος.

16:43

86': Δεύτερη αλλαγή για τον ΑΟΧ. Ο Αλέκου στη θέση του Κρητικού.

16:42

85': Μακρινό σουτ Εσόνο, τελείως άστοχο.

16:40

83': Τρίτη αλλαγή για τον Φωστήρα. Ο Μπαστάνης στη θέση του τραυματία Μήτκα.

16:37

80': Μικρή διακοπή, καθώς έχει χτυπήσει ο Μήτκας Το ματς αρχίζει ξανά μετά από 1', με δέκα προσωρινά ο Φωστήρας.

16:34

77': Σέντρα Γανωτή από τα δεξιά, σουτ Σακελλαρίου από το ύψος του δεύτερου δοκαριού, ψηλά πάνω από την εστία του Φωστήρα.

16:32

75': Σκαστό σουτ Μουκίδη από θέση έξω δεξιά, πέφτει και μπλοκάρει ο Σικαλιάς.

16:32

74': Σουτ Σιώπη από θέση μέσα αριστερά, η μπάλα άουτ.

16:29

72': Κίτρινη στον Γκονζάλες.

16:27

70': Κιτρινη στον Γρομητσάρη.

16:26

69': Καλή στιγμή για τον Φωστήρα. Γρήγορη αντεπίθεση για τον Φωστήρα. Δυνατό διαγώνιο σουτ Γκακέσα από τα δεξιά και μέσα στην περιοχή, η μπάλα μόλις έξω από το δεξί δοκάρι του Σικαλιά.

16:24

67': Ο Πάγκαλος άνοιξε για τον Γκονζάλες, συρτό διαγώνιο σουτ από τα αριστερά, εύκολα μαζεύει ο Μπότος.

16:23

66': Δεύτερη αλλαγή για τον Φωστήρα. Ο Υμεράι στη θέση του Μουστόγιαννη.

16:21

64': Ο Μουστόγιαννης έδωσε για τον Ράμα, δυνατό σουτ από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα πάνω από την εστία του ΑΟΧ.

16:20

63': Εκτέλεση φάουλ για τον Φωστήρα με τον Μουστόγιαννη από τα αριστερά σε απόσταση 25 μέτρων, μπλοκάαρει ο Σικαλιάς.

16:14

57': Φάουλ για το Φωστήρα, εκτελεί ο Κρητικός, κεφαλιά Βλάχου, μπλοκάρει ο Σικαλιάς.

16:12

55': Πρώτη αλλαγή για τον Φωστήρα. Γκακέσα αντί του Ποτουρίδη.

16:11

54': Κόρνερ για τα Χανιά από τα δεξιά με τον Γκονζάλες, κεφαλιά Γκούμα άουτ.

16:08

51': Στην κόντρα ο Φωστήρας με τον Ράμα, καθυστερεί αν και μόνος από τα δεξιά, πριν προλάβει να σουτάρει τον κόβει ο Εσόνο.

16:07

50': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟΧ. Ο Πάγκαλος μπήκε στην περιοχή, σούταρε από θέση τετ α τετ στο ύψος του πέναλτι, διώχνει με τα πόδια σωτήρια σε κόρνερ ο Μπότος.

16:04

47': Σουτ Πάγκαλου από θέση έξω δεξιά, η μπάλα άουτ.