1
-
1
21:22

Μικρό προβάδισμα πρόκρισης για τον Λεβαδειακό, που υποδέχεται την Τρίτη (27/1) τον Απόλλωνα στη Λιβαδειά.

21:22

Λήξη της αναμέτρησης. Απόλλων Σμύρνης - Λεβαδειακός 1-1.

21:21

90'+3: Δυνατό σουτ Βούκσεβιτς, δεν έχει πρόβλημα ο Πίτκας.

21:17

21:16

88': Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Άρσιτς για θέατρο. Αποβάλλεται ο παίκτης του Απόλλωνα, με 10 συνεχίζουν οι γηπεδούχοι.

21:15

87': Διαγώνιο σουτ Βάντερσον από θέση μέσα αριστερά, πολλά μέτρα άουτ.

21:11

83': Χλιαρό σουτ Άρσιτς, κανένα πρόβλημα για τον Στρατηλάτη.

21:09

82': Αναγκαστική αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κύργιας αντί του Γεωργίου. Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Αλέκος Βοσνιάδης.

21:05

77': Εκτέλεση φάουλ του Μιλιάζες από τα αριστερά, ο Βούκσεβιτς πιάνει την κεφαλιά, πάνω από την εστία του Πίτκα.

21:02

74': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Περνά ανεκμετάλλευτο.

20:58

70': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Βασιλαντωνόπουλος αντί του Καραδέμητρου.

20:58

70': Κίτρινη κάρτα στον Χατζηζήση.

20:56

68': Τελευταία αλλαγή για τον Σάββα Παντελίδη. Ο Βούκσεβιτς αντί του Μιλοσάβλιεφ.

20:54

66': Κίτρινη κάρτα στον Σάντσες.

20:53

65': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελεί ο Μιλιάζες από τα δεξιά. Η φάση τελειώνει με επιθετικό φάουλ.

20:51

63': Κίτρινη κάρτα στον Μιλοσάβλιεφ.

20:45

58': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μάντζιος αντί του Μπουσταμάντε.

20:45

57': Κίτρινη κάρτα στον Μπουσταμάντε.

20:43

Ο Βάντερσον από τα 11 βήματα αστοχεί, η μπάλα ψηλά άουτ.

20:42

54': Κίτρινη κάρτα στον Μιλιάζες.

20:42

54': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ. Το κερδίζει ο Βάντερσον σε διεκδίκηση με τον Μιλιάζες.

20:41

53': Εκτελεί φάουλ από τα δεξιά ο Μιλιάζες, ο Τομάς με τακουνάκι θα αστοχήσει από το δεύτερο δοκάρι.

20:41

52': Κίτρινη κάρτα ο Άρσιτς.

20:40

Μικρή διακοπή καθώς έχουν χτυπήσει σε διεκδίκηση της μπάλας ο Άρσιτς και ο Σάντσες.

20:39

51': Ο Μιλιάζες βλέπει κενό και σουτάρει από τα αριστερά και σε μια απόσταση περίπου 20 μέτρων, η μπάλα άουτ.

20:37

49': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Περνά ανεκμετάλλευτο.

20:34

Έναρξη β' ημιχρόνου.

20:33

46': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Τομάς αντί του Πίντερ.

20:33

46': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Ψιάνος στη θέση του Σέτι.