19:51

19:50

Τώρα ακούγεται το σφύριγμα της λήξης.

19:50

Ο Πατινιώτης εκτέλεσε το φάουλ, ο Ζλατκόφσκι πηδάει ψηλότερα όλων, προλαβαίνει την έξοδο του Σικαλιά και γράφει το τελικό 2-1.

19:49

90'+5: ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

19:49

Φάουλ σε καλό σημείο για σέντρα για την Παναχαϊκή.

19:45

19:44

90': Ο Ζλατκόφσκι με διαγώνιο σουτ στέλνει την μπάλα στο δεξί δοκάρι του Σικαλιά.

19:43

89': Δυνατό σουτ από τον Οικονομόπουλο από το ημικύκλιο της περιοχής, λίγο άουτ η μπάλα.

19:42

88': Τον Χούσα βάζει ο Σπανός αντί του Χαρτσιά.

19:41

87': Καλό σουτ από τα όρια της περιοχής από τον Στεργίδη, αποκρούει ο Σικαλιάς.

19:40

86': Βγαίνει ο Καραγιαννης για τον ΑΟΧ, στη θέση του ο Μαρτσάκης.

19:38

84': Μοναδική ευκαιρία για την Παναχαϊκή. Ο Μασούρας κάνε το γύρισμα, η μπάλα δεν απομακρύνεται από τους γηπεδούχους και ο Μπαλού από κοντά στέλνει την μπάλα άουτ.

19:36

82': Κίτρινη στον Σιλιγαρδάκη.

19:36

82': Κίτρινη στον Μπαλού.

19:35

81': Αλλαγή για τον ΑΟΧ, ο Ευαγγέλου στη θέση του Κρητικού.

19:33

79': Ο Πάγκαλος σκοράρει, αλλά το γκολ του ακυρώνεται για οφσάιντ. Σωστή η απόφαση του επόπτη.

19:30

Εκτός από τον δυνατό άνεμο πλέον υπάρχει και ισχυρή βροχόπτωση.

19:27

73': Ο Πάγκαλος κάνει παράλληλη μπαλιά, ο Κρητικός λίγο έξω από την μικρή περιοχή κάνει το πλασέ και χάνει τεράστια ευκαιρία στέλνοντας την μπάλα άουτ.

19:25

71': Κίτρινη στον Καραγιάννη για τον πανηγυρισμό.

19:24

Ο Καραγιάννης παίρνει την πάλα από δεξιά, συγκλίνει προς τα μέσα, δεν πάει κανείς πάνω του και με πολύ ωραίο σουτ νικάει τον Μπαλασάκη.

19:24

70': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

19:22

68': Ο Μασούρας αντί του Κωστούλα για την Παναχαϊκή.

19:19

65': Ο Καραγιάνης περνάει τον Χαρτσιά, οι αμυντικοί της Παναχαϊκής δεν διώχνουν, η μπάλα καταλήγει στον Κρητικό, αλλά το σουτ του χτυπάει στο οριζόντιο δοκάρι και φεύγει άουτ.

19:16

62': Κίτρινη στον Τσώνη.

19:13

59': Από πολύ μακριά ο Οικονομόπουλος δοκιμάζει το πόδι του και αναγκάζει τον Μπαλασάκη να πραγματοποιήσει εξαιρετική επέμβαση και να παραχωρήσει κόρνερ.

19:11

Λάθη επί λαθών στα τελευταία λεπτά.

19:08

54': Κίτρινη στον Γκόυμα.

19:05

52': Ο Πάγκαλος παίρνει την κεφαλιά, αλλά είναι αδύναμη και ο Μπαλασάκης μπλοκάρει εύκολα.

19:04

50': Ο Ζλατκόφσι αντί του Ντα Κόστα για τους φιλοξενούμενους.

19:03

Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Ντα Κόστα, ζητάει αλλαγή.

19:02

48': Κάθετη πάσα από τον Μπαλού, ο Αναστασόπουλος από μέσα δεξιά κάνει το διαγώνιο σουτ και η μπάλα περνάει λίγο άουτ.

19:01

46': Οικονομόπουλος αντί Καραλή για τον ΑΟΧ.

19:01

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:58

18:45

Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

18:43

45': Μεγάλη ευκαιρία για την Παναχαϊκή. Το πλασέ του Κωστούλα από αριστερά αποκρούει ο Σικαλιάς. Η μπάλα πηγαίνει ξανά στον παίκτη των φιλοξενούμενων που κάνει ένα εναέριο γυριστό και ο Σικαλιάς λέει και πάλι "όχι".

18:42

43': Σουτ από πολύ μακριά από τον Χαρτσιά είναι εντελώς άστοχο.

18:37

39': Λάθος από τον Άλμπι, ο Καραλής δίνει στον Πάγκαλο, αλλά το σουτ του τελευταίου σταματάει πάνω στον Άλμπι.

18:34

35': Κίτρινη στον Καραλή.

18:32

Ούτε υποψία οργανωμένης επίθεσης δεν έχει ο ΑΟΧ μετά το γκολ του.

18:29

Η Παναχαϊκή πιέζει ψηλά και αυτό της βγαίνει γιατί παίρνει εύκολα την κατοχή. Ωστόσο, οι επιλογές της δεν είναι καλές.

18:27

Στα τελευταία λεπτά δεν κρατάει καθόλου την μπάλα ο ΑΟΧ.

18:23

Όπως ήταν λογικό μετά το γκολ έχει ανεβεί η Παναχαϊκή.

18:19

21': Ο Ντα Κόστα δεν το σκέφτεται και από μακριά κάνει το δυνατό σουτ και στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια.

18:17

Ο Καραγιάννης εκτελεί φάουλ από δεξιά, ο Κρητικός πηδάει μόνος του για την κεφαλιά από τη μικρή περιοχή και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. Λανθασμένη και καθυστερημένη η έξοδος του Μπαλασάκη.

18:16

18': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

18:15

Σε κακή κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος στο Μάλεμε.

18:12

Καλό ρυθμό, αλλά χωρίς τελικές το παιχνίδι ως τώρα.

18:10

Έχουν μπει πιο δυνατά οι γηπεδούχοι στα πρώτα λεπτά.

18:06

Στην κόντρα βγαίνει η Παναχαϊκή, αλλά ο Κωστούλας αργεί να δώσει την πάσα.

18:02

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

17:59

1': Ξεκίνησε το ματς.

17:58

17:56

Θερμοκρασία στους 10 βαθμούς στα Χανιά και αρκετός αέρας.

17:45

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι των Χανιών με την Παναχαϊκή.