19:52

19:51

Τέλος του ματς. Άνετη νίκη με 5-1 για την ΑΕΚ κόντρα στην Καλλιθέα.

19:50

90'+2: Ο Τσεβάς δεν μπορεί να σκοράρει αυτή τη φορά από τη μικρή περιοχή, αλλά έτσι κι αλλιώς η φάση θεωρείται μη γενόμενη. Οφ-σάιντ.

19:49

90'+1: Απόκρουση του Κατσούλη σε σουτ του Τσεβά από το ύψος της μεγάλης περιοχής.

19:48

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:45

87': Κόρνερ εκτελεσμένο από τον Μάνταλο, επιθετικό φάουλ από τον Ζόριτς.

19:43

85': Ο Αρναρέλης πήρε την κεφαλιά μέσα από την περιοχή, έπειτα από ωραία ενέργεια του Σταμόπουλου από τα αριστερά, η μπάλα άουτ.

19:38

80': Ο Μάνταλος εκτέλεσε απευθείας ένα φάουλ από θέση έξω αριστερά, μάζεψε εύκολα ο Κατσούλης.

19:37

79': Κίτρινη κάρτα στον Μασάντο.

19:36

78': Ωραία «κομπίνα» της ΑΕΚ σε εκτέλεση φάουλ, ο Ανάκογλου έγινε τελικός αποδέκτης της, αλλά η κεφαλιά του πέρασε άουτ.

19:34

77': Ο Τσεβάς στη θέση του Αραβίδη στην τρίτη αλλαγή της ΑΕΚ.

19:33

75': Ο Ρόβας γύρισε μέσα στην περιοχή, ο Ζόριτς πιάνει περισσότερο αέρα, παρά μπάλα και η φάση τελειώνει για χέρι του Αραβίδη.

19:30

73': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Μάνταλος έκανε τη λόμπα μέσα από την περιοχή, αλλά ο Κατσούλης αντέδρασε σωστά.

19:27

69': Σωστή υπόδειξη για οφ σάιντ του Αραβίδη, που σκόραρε, αφού είχε ακουστεί η σφυρίχτρα του Πουλημά.

19:26

68': Ο Φαγιέ στη θέση του Μπρέσεβιτς, ο οποίος αποθεώνεται για το χατ-τρικ του.

19:24

Το 5ο γκολ της «Ένωσης» ο Ντούνης! Ο εξτρέμ του «δικέφαλου» εκμεταλλεύτηκε το ολέθριο λάθος του Μπριλάκη από θέση μέσα δεξιά, και στο τετ-α-τετ με τον Κατσούλη, πλάσαρε σωστά.

19:24

66': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

19:21

64': Βγαίνει ο Αριανούτσος, μπαίνει ο Σταμόπουλος για την Καλλιθέα, που κλείνει της αλλαγές της.

19:19

62': Κόρνερ για την ΑΕΚ, που εξελίχθηκε σε πολιορκία των γηπεδούχων. Διώχνουν όπως-όπως οι φιλοξενούμενοι και τελικά η «Ένωση» κερδίζει φάουλ από έξω δεξιά. Πάνω στον Μασάντο η εκτέλεση του Μάνταλου.

19:17

60': Ο Ζόριτς στη θέση του Γιόχανσον, ο οποίος πραγματοποίησε το ντεμπούτο του στη βασική 11άδα της ΑΕΚ.

19:16

58': Ο Μπριλάκης στη θέση του Μιχαλόπουλου.

19:15

56': Κίτρινη κάρτα στον Μιχαλόπουλο για διαμαρτυρία.

19:14

56': Ο Αρναρέλης υποδεικνύεται σε θέση οφ σάιντ, λίγο πριν βγει σε τετ-α-τετ με τον Ανέστη. Οριακή φάση, φαίνεται να είναι ελάχιστα πιο μπροστά από την άμυνα της ΑΕΚ.

19:13

55': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Μάζεψε ο Κατσούλης.

19:12

54': Κόκκινη κάρτα για τον Πίκολο, ο οποίος αντίκρισε τη δεύτερη κίτρινη του διαιτητή Πουλημά. Σωστή απόφαση.

19:11

Δύο γρήγορα γκολ στην έναρξη και του δεύτερου ημιχρόνου...

19:07

Ο Ντούνης κινήθηκε από μέσα δεξιά, έβγαλε ωραία κάθετη στον Μπρέσεβιτς, ο οποίος πλάσαρε εύστοχα, ολοκληρώνοντας το προσωπικό του χατ τρικ.

19:06

49': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

19:05

Σκόρερ ο Ντουρμισάι! Πολύ όμορφο τέρμα από τον νεοεισελθόντα νεαρό επιθετικό, ο οποίος πλάσαρε από θέση μέσα αριστερά.

19:05

47': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ!

19:04

47': Σουτ του Γιόχανσον, η μπάλα άουτ.

19:04

Στη θέση του Κατσικογιάννη μπαίνει ο Ντουρμισάι.

19:03

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.