Τελικό στο Καυταντζόγλειο, 2-0 τον Γάζωρο ο Ηρακλής

19:49

Τρία τα λεπτά του έξτρα χρόνου

19:46

87': Ο Σιατραβάνης βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του Εθνικού, πλασάρει με την μια τον Μέλκα και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα

19:46

ΓΚΟΛ, 2-0 ο Ηρακλής

19:40

82': Τρομερή ενέργεια από δεξιά του Τσιλιανίδη ο οποίος... χόρεψε τον αντίπαλο του, τον πέρασε δύο-τρεις φορές αλλά δεν έσπασε σωστά την μπάλα και χάθηκε η ευκαιρία για τον Ηρακλή

19:36

78': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Ηρακλής. Στη θέση του Ματσούκα ο Τσιλιανίδης

19:35

Ξεκίνησε και πάλι το παιχνίδι, επιστρέφει και ο Κοσμίδης στο ματς

19:33

- Μπήκαμε στο τελευταίο τέταρτο και ενώ υπάρχει μια διακοπή στο ματς, καθώς στο έδαφος τραυματίας είναι ο Κοσμίδης

19:30

72': Κάρτα στον Ματσούκα για σκληρό μαρκάρισμα

19:27

Απειλεί ο Ηρακλής μετά από αρκετή ώρα...

19:26

69': Δυνατό σουτ του Ζαχόρα από πλάγια θέση, ο Μέλκας του λέει όχι και διώνει σε κόρνερ

19:24

67': Έξω ο Γιάρολιμ, μέσα ο Πουρτουλίδης. Δεύτερη αλλαγή για τους γηπεδούχους

19:23

Θα περάσει σε λίγα λεπτά στο ματς και ο Πουρτουλίδης για τον Ηρακλή...

19:22

63': Πράγματι, στη θέση του Ονουάτσι ο Σιατραβάνης

19:22

Τον Σιατραβάνη θα ρίξει στο ματς από την μεριά του ο Γκογκιτς, για να αλλάξει την κακή εικόνα του Ηρακλή

19:20

61': Ο Παπαδόπουλος στη θέση του Νύρλα. Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Γάζωρος από νωρίς

19:18

- Συμπληρώσαμε μια ώρα στο Καυταντζόγλειο, κακό θέαμα στην επανάληψη με πολλά λάθη από τις δύο ομάδες

19:11

53': Φάση διαρκείας στα καρέ του Γάζωρου, μετά από κόντρες η μπάλα φτάνει στον Ματσούκα, ο οποίος από την γωνία της μικρής περιοχής σουτάρει ψηλά

19:11

51': Κεφαλιά του Ναστέφσκι, η μπάλα άουτ. Καλή στιγμή για τους φιλοξενούμενους...

19:10

Πρώτο πεντάλεπτο στην επανάληψη με τον Εθνικό Γαζώρου να προσπαθεί να πιέσει τον Ηρακλή

19:04

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

19:03

Όλα έτοιμα για τη σέντρα στην επανάληψη...

18:45

44': Νέο σουτ του Ναστέφσκι, καμία τύχη. Προσπαθεί σε αυτά τα τελευταία λεπτά ο Γάζωρος, με τον Ηρακλή να κάνει άμυνα στο μισό γήπεδο

18:40

39': Απειλεί ο Γάζωρος με ένα μακρινό σουτ του Ναστέφσκι, η μπάλα λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Κηπουρού

18:36

35': Κάρτα και στον Νύρλα για μαρκάρισμα στον Ονουάτσι από πίσω

18:32

- Συμπληρώσαμε μισή ώρα αγώνα στο Καυταντζόλειο, το ματς έχει χάσει τον όποιο ρυθμό είχε εξαιτίας των πολλών διακοπών

18:31

30': Κάρτα στον Γαϊδαρτζή για μαρκάρισμα στον Μπάμπα

18:28

Αυτή είναι η πρώτη καλή στιγμή στο ματς για τον Γάζωρο...

18:27

26': Επικίνδυνη σέντρα από τα δεξιά, ο Γαϊδαρτζής παίρνει μια κεφαλιά ψαράκι, αφού βγήκε μπροστά από τον Μπουκουβάλα, ο Κηπουρός μπλοκάρει σταθερά

18:23

22': Κάρτα στον Ονουάτσι για μαρκάρισμα στον Νύρλα

18:22

21': Ο Ονουάτσι θα πιάσει ένα γυριστό σουτ, η μπάλα θα φύγει άουτ

18:21

Ο Μάκης Κατσαβάκης απέσυρε από το ματς τον Τζούριτς τόσο νωρίς, βλέποντας πως ο ποδοσφαιριστής του δεν μπορεί να συγκρατήσει να νεύρα του

18:20

19': Αλλαγή για τον Εθνικό Γαζώρου. Στη θέση του Τζούριτς ο Κοσμίδης

18:16

15': Σουτ του Ζαχόρα από πλάγια θέση, η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ

18:15

- Συμπληρώσαμε το πρώτο τέταρτο στο Καυταντζόγλειο, με τον Ηρακλή να ελέγχει το ματς, έχοντας προηγηθεί και από νωρίς με τον Ζαχόρα

18:09

8': Κάρτα στον Μπάμπα για επιθετικό φάουλ

18:07

6': Εύστοχος από τα 11 βήματα ο Ζαχόρα, που δίνει προβάδισμα στην ομάδα του

18:05

5': Πέναλτι κερδίζει ο Ηρακλής