Από ένα ημίχρονο κάθε ομάδα, δίκαιη η ισοπαλία.

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης 0-0.

16:50

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων. Διαμαρτύρονται οι γηπεδούχοι...

16:48

88': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Παπατόλιος αντί του Καλαμιώτη.

16:48

88': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Απόλλων. Ο Ενρίκο στη θέση του Ανγούλο.

16:46

85': Σέντρα Ιορδανίδη απο τα αριστερά, σουτ μονοκόμματο από τον Καλογερόπουλο, δεν το πιάνει "γεμάτο", μπλοκάρει ο Πίτκας

16:41

81': Κίτρινη στον Ηρακλή.

16:39

79': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Σέτι στη θέση του Χατζή.

16:38

78': Κίτρινη στον Νιάρο.

16:34

74': Μεγάλη διπλή ευκαιρία για τον Αχαρναϊκό. Ο Γέσιτς γίνεται κάτοχος της μπάλας μετά από σέντρα του Μανουσάκη από τα δεξιά, σουταρε μόνος από το ύψος του πέναλτι, κοκτράρει στον Κύργια η μπάλα, νέο σουτ από τον Γέσιτς από τα δεξιά, στο ύψος της μικρής περιοχής, σε κόρνερ ο Πίτκας. Στην εξέλιξη, οι φιλοξενούμενοι απομάκρυναν.

16:32

72': Σουτ Ιορδανίδη, έδιωξε δύσκολα ο Πίτκας.

16:29

69': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κυβελίδης στη θέση του Γκονζάλες.

16:29

69': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Καλογερόπουλος στη θέση το Ταμπάκη.

16:28

68': Σέντρα-σουτ Χατζή από τα δεξιά και έξω από την περιοχή, άουτ.

16:21

61': Εκτελεί από τα δεξιά ο Γέσιτς, διώχνει προσωρινά ο Κοτσώνης με κεφαλιά, σουτ Μανουσάκη, η μπάλα πάνω από την εστία του Πίτκα.

16:20

60': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό, απομακρύνουν σε νέο κόρνερ οι φιλοξενούμενοι

16:19

Πιο ζωηρά έχει μπει στο δεύτερο ημίχρονο ο Αχαρναϊκός.

16:17

57': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό, περνά ανεκμετάλλευτο...

16:13

53': Καλοτραβηγμένο σουτ του μέσα από την περιοχή κσι στην ευθεία Γκονζάλες, δύο μέτρα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:11

50': Οφσάιντ σε προσπάθεια του Ταμπάκη (προβολή) μετά από σέντρα του Γέσιτς.

16:08

Άναψαν και οι προβολείς στο Μενίδι!

16:07

47': Μακρινό σουτ Μανουσάκη από τα δεξιά, άουτ.

16:05

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...