1
-
1
21:52

Αν και προσπάθησε ο Παναθηναϊκός, πλήρωσε τα λάθη του στην άμυνα και έμεινε χωρίς νίκη στη φάση των ομίλων... Μόλις δύο ισοπαλίες σε έξι ματς οι "πράσινοι".

21:51

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα 1-1.

21:50

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων...

21:48

89': Μεγάλη ευκαιρία για την Εστορίλ. Σέντρα Σεμπά από τα αριστερά, ο Μπαλμπόα σουτάρει από κοντά, διώχνει σωτήρια ο Στιλ.

21:46

Σέντρα στα καρέ του Παναθηναϊκού, ο Κουτρουμπής χάνει την μπάλα μέσα από τα πόδια του, τρώνει ντρίμπλα από τον Κλέμπερ, ο οποίος με ιδανικό πλασέ φέρνει το ματς στα ίσα.

21:46

87': ΓΚΟΛ για την ΕΣΤΟΡΙΛ!

21:37

78': Κίτρινη στον Χουχούμη.

21:35

75': Μεγάλη ευκαιρία για την Εστορίλ. Σέντρα Μπαλμπόα από τα δεξιά, ο Τριανταφυλλόπουλος κάνει λανθαασμένη κεφαλιά, ο Σεμπά σουτάρει από θέση μέσα αριστερά, με τα ακροδάκτυλα σώζει ο Στιλ, που διώχνει σε κόρνερ.

21:33

74': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό με τον Χουχούμη, κεφαλιά Μπεργκ, άουτ.

21:31

73': Τέλος στις αλλαγές και της Εστορίλ. Ο Αμάντο αντί του Μπαμπάνκο.

21:31

72': Γέμισμα στα καρέ του Παναθηναϊκού, κεφαλιά του Καμπρέρα, άουτ.

21:30

71': Σουτ Μπέργκ από τα δεξιά και μέσα στην περιοχή, κόντρα και κόρνερ. Διώχνουν μετά την εκτέλεση οι φιλοξενούμενοι.

21:26

68': Δεύτερη αλλαγή για την Εστορίλ. Ο Μπαλμπόα αντί του Κούκα.

21:26

68': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Αναστασίου. Ο Μπέργκ στη θέση του Ντίνα.

21:24

65': Σουτ Ντίνα από θέση έξω αριστερά, άουτ.

21:23

64': Σέντρα Χουχούμη, κεφαλιά Καρέλη από το ύψος του πέναλτι, πάνω από την εστία των φιλοξενούμενων η μπάλα.

21:20

61': Πρώτη αλλαγή για την Εστορίλ. Ο Κλέμπερ αντί Αρτούρο.

21:19

61': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Πράνιτς αντί του Ατζαγκούν.

21:19

Ο Χουχούμης σε Καρέλη, διαγώνιο συρτό σουτ, φεύγει άουτ.

21:18

Ο Ατζαγκούν ανοίγει για τον Δώνη, που έβγαλε τη συρτή σέντρα από τα δεξιά, στο δεύτερο δοκάρι εξ επαφής προβολή του Καρέλη, δεξί δοκάρι!

21:18

59': ΔΟΚΑΡΙ για τον Παναθηναϊκό.

21:14

Ο Ντίνα έβγαλε γλυκιά κάθετη στον Καρέλη, ο Νασιμέντο γλίστρησε και δεν έκοψε, ψύχραιμο πλασέ Καρέλη στο τετ α τετ από θέση μέσα δεξιά και 1-0.

21:14

55': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:10

51': Δυνατό σουτ Σεμπά από θέση μέσα αριστερά, ένα μέτρο έξω από το δεξί δοκάρι του Στιλ.

21:07

48': Σουτ Δώνη από θέση μέσα δεξιά, κόντρα, η μπάλα φτάνει στον Μπούι, ψηλά και άουτ...