19/05/2022
Διαιτησία | Πέμπτη 27 Ιανουαρίου 2022 - 15:51

Οι διαιτητές στη 16η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας 2

Πολυχρόνης στο Βέροια - Απόλλων Πόντου, Τσιάρας στο ΑΕΛ - ΠΑΟΚ Β', Δραγάτης στο Λεβαδειακός - Α.Ε. Καραϊσκάκης και Αναστασόπουλος στο Κηφισιά - ΑΕΚ Β'

Τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τα ματς της 16ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 2, έκανε γνωστούς την Πέμπτη (27/1) η ΚΕΔ.

Ο Πολυχρόνης του Συνδέσμου Πιερίας θα σφυρίξει στο Βέροια - Απόλλων Πόντου, ο Τσιάρας από τον Σύνδεσμο Καβάλας θα είναι ο ρέφερι στον αγώνα της ΑΕΛ με τον ΠΑΟΚ Β', ο Δραγάτης του Συνδέσμου Ανατολικής Αττικής ορίστηκε στο Λεβαδειακός - Α.Ε. Καραϊσκάκης και το Κηφισιά - ΑΕΚ Β' θα διευθύνει ο Αναστασόπουλος του Συνδέσμου Χαλκιδικής.

Aναλυτικά:

1ος όμιλος

Σάββατο (29/1)

17.00 ΑΕΛ - ΠΑΟΚ Β'

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Καμπερίδης (Καβάλας), Κουκούμης (Καβάλας)

4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Κυριακή (30/1)

14.45 Ολυμπιακός Β' - Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Κατόπης (Σάμου)

Βοηθοί: Τοροσιάδης (Μακεδονίας), Νταβέλας (Μακεδονίας)

4ος: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)

14.45 Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Ψυχουλάς (Βοιωτίας)

Βοηθοί: Δελής (Βοιωτίας), Φίλος (Βοιωτίας)

4ος: Πουλόπουλος (Πειραιά)

14.45 Πανσερραϊκός - Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

Βοηθοί: Φράγιος (Μακεδονίας), Κουφός (Μακεδονίας)

4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

14.45 Π.Ο.Τ. Ηρακλής - Καβάλα

Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)

Βοηθοί: Τζιότζιος (Θράκης), Καραγιάννης (Θράκης)

4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

14.45 Βέροια - Θεσπρωτός

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας) Βρούζος (Πιερίας)

4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

14.45 Απόλλων Πόντου - Ξάνθη

Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Σάββας (Σερρών)

4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

14.45 Αναγέννηση Καρδίτσας - Πιερικός

Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Βοηθοί: Μανασής (Τρικάλων), Φαλτάκας (Γρεβενών)

4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

2ος όμιλος

Σάββατο (29/1)

14.45 Κηφισιά - ΑΕΚ Β'

Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Νίκζας (Λάρισας)

4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

14.45 Aιγάλεω - Αστέρας Βλαχιώτη

Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου), Κοττωρός (Δωδεκανήσου)

4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

Κυριακή (30/1)

14.00 Επισκοπή - Καλαμάτα

Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)

Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Κύριος (Αρκαδίας)

4ος: Ανδριανός (Αχαΐας)

14.45 Ο.Φ. Ιεράπετρας - Χανιά

Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)

Βοηθοί: Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής), Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

14.45 Ηρόδοτος - Εργοτέλης

Διαιτητής: Βλάχος (Ανατολικής Αττικής)

Βοηθοί: Καλλής (Ανατολικής Αττικής), Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)

4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)

14.45 Λεβαδειακός - A.E. Καραϊσκάκης

Διαιτητής: Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής)

Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορίνθου), Τριαντάφυλλος (Κορίνθου)

4ος: Αντωνίου (Αχαΐας)

14.45 Ρόδος - Παναθηναϊκός Β'

Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Διαμαντής (Ηπείρου)

4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

17.00 Καλλιθέα - Διαγόρας

Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)

Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Ισακοβίδης (Λακωνίας)

4ος: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας).

Μοιραστείτε το: