19/05/2022
Διαιτησία | Τρίτη 25 Ιανουαρίου 2022 - 15:19

SL2: Οι διαιτητές στους εξ αναβολής αγώνες της Τετάρτης

Οι ορισμοί της ΚΕΔ/ΕΠΟ στα 12 ματς της Σούπερ Λίγκας 2 * Μπεκιάρης στο Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου, Κατσικογιάννης στο Αιγάλεω - Καλαμάτα

Μία... ντουζίνα εξ αναβολής ματς από διάφορες αγωνιστικές της Σούπερ Λίγκας 2 έχουν προγραμματιστεί για την Τετάρτη 26 Ιανουαρίου 2022...

 Η ΚΕΔ/ΕΠΟ την Τρίτη (25/1) ανακοίνωσε τους ορισμούς στις 12 αναμετρήσεις με το Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου να σφυρίζει ο Μπεκιάρης και το Αιγάλεω - Καλαμάτα ο Κατσικογιάννης (ΦΩΤΟ) στα ματς, που ξεχωρίζουν.

 Αναλυτικά: 

Βόρειος Όμιλος 

11η αγωνιστική

15.00: Ξάνθη - Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Χατζηνάκος (Δράμας), Κουβαλάκης (Δράμας)

4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

15.00: Αλμωπός Αριδαίας - ΠΑΟΚ Β΄

Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας), Χριστοδούλου (Ημαθίας)

4ος: Μπαϊλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

15.00: Καβάλα - Τρίκαλα

Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)

Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Διαμαντής (Ηπείρου)

4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

15.00: Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Τυριακίδης (Μακεδονίας), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

4ος: Μέγας (Πιερίας)

12η αγωνιστική

15.00: Βέροια - Απόλλων Πόντου

Διαιτητής: Τσετσίλας (Γρεβενών)

Βοηθοί: Φαλτακας (Γρεβενών), Καμπερίδης (Καβάλας)

4ος: Τακίδης (Κιλκίς) 

15.00: Πανσερραϊκός - Πιερικός

Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Βογιατζής (Καρδίτσας)

4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας) 

Νότιος Όμιλος 

7η αγωνιστική

15.00: Ρόδος - Καλλιθέα

Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)

Βοηθοί: Κορώνας (Πειραιά), Χρηστάκος (Πειραιά)

4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

11η αγωνιστική

15.00: Κηφισιά - Ηρόδοτος

Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)

Βοηθοί: Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής), Πλάκας (Δυτ. Αττικής)

4ος: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών) 

14.00: Α.Ε. Καραϊσκάκης - Ζάκυνθος 

Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθήνων)

Βοηθοί: Σταυρόγλου (Αθηνών), Αραβίδης (Αθηνών)

4ος: Νικολάου (Αθηνών)

15.00: Εργοτέλης - Χανιά

Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου), Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου)

4ος: Στάμος (Ηλείας) 

15.00: Αστέρας Βλαχιώτη - Διαγόρας

Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Τριαντάφυλλος (Κορινθίας), Γουρνιας (Αν. Αττικής)

4ος: Βεργέτης (Αρκαδίας)

12η αγωνιστική

15.00: Αιγάλεω - Καλαμάτα

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Δασκαλάκης (Ηρακλείου), Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

4ος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Μοιραστείτε το: