27/01/2022
Διαιτησία | Πέμπτη 4 Νοεμβρίου 2021 - 15:30

SL2 - Διαιτητές: Βεργέτης στο ΟΣΦΠ Β’ - ΠΑΟΚ Β’, Τακίδης στο Ηρακλής - Νίκη Βόλου, Κουκουλάς στο ΑΕΚ Β’ - Καλαμάτα

Ο Λεωνίδας στο Αιγάλεω - Χανιά * Ο Τσαγκαράκης στη Λιβαδειά, Τσοπουλίδης στις Σέρρες * Όλοι οι ορισμοί της πρεμιέρας της Σούπερ Λίγκας 2

Νέα κλήρωση, νέα πρεμιέρα και νέοι ορισμοί διαιτητών… Κι όλα αυτά αυτά για την πολύπαθη Σούπερ Λίγκα 2, που ξεκινά οριστικά το Σαββατοκύριακο 6-7 Νοεμβρίου και την Πέμπτη (4/11) η ΚΕΔ έκανε γνωστούς τους ορισμούς των διαιτητών της 1 ης αγωνιστικής.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος 

Σάββατο (6/11)

Ολυμπιακός Β' - ΠΑΟΚ Β' 

Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτ/νιας), Νίκζας (Λάρισας).

Τέταρτος: Ανδριανός (Αχαΐας)

Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου 

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Παπαφέστας (Λάρισας)

Τέταρτος: Τσιάρας (Καβάλας) 

Κυριακή (7/11) 

Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα 

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Αϊναλης (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κίλκις)

Τέταρτος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Βέροια - Αλμωπός Αριδαίας 

Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Μπαλιάκας (Κοζάνης)

Τέταρτος: Μάνος (Λάρισας) 

Απόλλων Πόντου - Καβάλα 

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Τέταρτος: Πουλικίδης (Δράμας)

Αναγέννηση Καρδίτσας - Θεσπρωτός 

Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)

Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Φράπος (Μακεδονίας)

Τέταρτος: Ματσούκας (Αιτ/νιας)

Πιερικός - Ξάνθη 

Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Ζήρδας (Αθηνών), Μανάσης (Τρικάλων)

Τέταρτος: Μελιτζανίδης (Ημαθίας) 

2ος όμιλος

Σάββατο (6/11) 

Ρόδος - Εργοτέλης 

Διαιτητής: Βάτσιος (Δ. Αττικής)

Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθηνών), Ίσσα (Αθηνών)

Τέταρτος: Τσουκαλάς (Αθηνών) 

Κυριακή (7/11)

Ηρακλής - Νίκη Βόλου 

Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)

Βοηθοί: Σάββας (Σερρών), Μπαλιάκας (Κοζάνης)

Τέταρτος: Κακουλίδης (Θράκης) 

Καλλιθέα - Ζάκυνθος 

Διαιτητής: Ελένη Αντωνίου (Αχαΐάς)

Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Καραθανάσης (Α. Αττικής)

Τέταρτος: Ντάουλας (Δ. Αττικής)

Αιγάλεω - Χανιά 

Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Βοηθοί: Πλάκας (Δ. Αττικής), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Τέταρτος: Αλαμπέης (Αθηνών)

Ηρόδοτος - Διαγόρας 

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)

Βοηθοί: Βιτσεντζάτος (Α. Αττικής), Γουρνιάς (Α. Αττικής)

Τέταρτος: Κουκουράκης (Χανίων) 

Λεβαδειακός - Αστέρας Βλαχιώτη 

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Νικολάου (Αθηνών)

Τέταρτος: Καδδάς (Αχαΐας)

Επισκοπή - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Κουφός (Μακεδονίας), Τοροσιάδης (Μακεδονίας)

Τέταρτος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής) 

Κηφισιά - Παναθηναϊκός Β' 

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας), Καραλής (Ηλείας)

Τέταρτος: Βλάχος (Α. Αττικής)

ΑΕΚ Β' - Καλαμάτα 

Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)

Βοηθοί: Κορώνας (Πειραιά), Δημόπουλος (Δ. Αττικής)

Τέταρτος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Μοιραστείτε το: