06/12/2021
Διαιτησία | Δευτέρα 25 Οκτωβρίου 2021 - 14:11

Οι διαιτητές στο Κύπελλο: Ευαγγέλου στο Ατρόμητος - Παναθηναϊκός

Παπαπέτρου στο ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα, Μανούχος στο Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης * Όλοι οι ορισμοί της 5ης φάσης του θεσμού

Δυνατές νοκ άουτ μονομαχίες περιλαμβάνει η 5η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας… Στο πιο αμφίρροπο ζευγάρι ανάμεσα σε Ατρομητο και Παναθηναϊκό στο Περιστέρι ορίστηκε να σφυρίξει ο Ευαγγέλου (ΦΩΤΟ). Στο επίσης πολύ ενδιαφέρον για αγωνιστικούς και… μη λόγους ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα διαιτητής θα είναι ο Παπαπέτρου και στο Λεβαδειακός – Αστέρας Τρίπολης ο Μανούχος. 

Αναλυτικά, όλοι οι διαιτητές της 5ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας, όπως ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ τη Δευτέρα (25/10) είναι:

Τρίτη 26 Οκτωβρίου 2021

15.00: Αναγέννηση Καρδίτσας - Καλλιθέα

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Παραφέστας (Λάρισας), 

Τέταρτος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

15.00: Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης

Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Κόλλιας (Ηπείρου), Ψαρρής (Ζακύνθου)

Τέταρτος: Νικολάου (Αθηνών) 

17.15: ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)

Βοηθοί: Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)

Τέταρτος Καλατζής (Θεσσαλίας)

Τετάρτη 27 Οκτωβρίου 2021 

14.00: Α.Ε. Λευκίμμης - Αγιος Νικόλαος

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)

Βοηθοί: Διαμαντής (Ηπείρου), Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας), 

Τέταρτος: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας) 

15.00 (Δημ. γηπ Καλλιθέας): Ηλιούπολη - Λαμία

Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Κωνστάντιος (Εύβοιας), Ζήρδας (Αθηνών)

Τέταρτος Πουλόπουλος (Πειραιά) 

15.00: Ξάνθη - Ιωνικός

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Τζιουβάρας (Κοζάνης), Τσακίρης (Δράμας)

Τέταρτος Πουλικίδης (Δράμας) 

17.15: Πανσερραϊκός - Βόλος

Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)

Αϊνάλης (Μακεδονίας), Χατζηνάκος (Δράμας)

Τέταρτος: Τσιάρας (Καβάλας)

19.30: Ατρόμητος - Παναθηναϊκός 

Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)

Βοηθοί: Μπουξμπάουμ (Αν. Αττικής), Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)

Τέταρτος: Ντάουλας (Δ. Αττικής) 

21.30: Παναχαϊκής - Παναιτωλικός

Διαιτητής: Βάτσιος (Δ. Αττικής)

Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Τριανταφύλλου (Κορινθίας).

Τέταρτος: Ρηγόπουλος (Ηλείας) 

Πέμπτη 28 Οκτωβρίου 2021

15.00: Αχέρων Καναλακίου - ΟΦΗ

Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)

Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας), 

Τέταρτος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

17.15: Τρίκαλα - Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Βογιατζής (Καρδίτσας), Τσολακίδης (Αθηνών)

Τέταρτος Μπούμπας (Ηπείρου) 

Τετάρτη 4 Νοεμβρίου 2021

15.00 (Δημ. Γηπ. Καισαριανής): Κηφισιά - Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Ζαμπάλας (Ηπείρου)

Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Δημόπουλος (Δ. Αττικής) 

Τέταρτος: Τσαμούρης (Πειραιά)

Μοιραστείτε το: