23/10/2020
Πρωτάθλημα | Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2020 - 18:03

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις αναμετρήσεις της πρεμιέρας για τους ομίλους 1, 2, 3, 4, 7, 8 και 9

1oς όμιλος (1η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου - Άρης Αβάτου 2-0
Aλεξανδρούπολη - Πανδραμαϊκός 1-0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου - Α.Ε. Διδυμοτείχου 0-3
Νέστος Χρυσούπολης - Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 0-1
Αετός Ορφανού - Α.Ε. Ευόσμου 1-1
Αναγέννηση Θαλασσιάς - Ελπίς Σαππών 0-2
Α.Ε. Αμπελοκήπων - Εθνικός Σοχού 1-1
Ορφέας Ξάνθης - Ηρακλής 1-0

2ος όμιλος (1η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων - Γιαννιτσά 1-1
Εδεσσαϊκός - Θερμαϊκός Θέρμης 2-0
Νίκη Αγκαθιάς - Νέα Καλλικράτεια 1-1
Αναγέννηση Πλαγιάς - Ποσειδών Μηχανιώνας 0-1
Αγροτικός Αστέρας - Αετός Βαρβάρας 2-0 (ΦΩΤΟ)
Μακεδονικός - Θύελλα Σαρακηνών 0-0
Εθνικός Γιαννιτσών - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 2-0
Ρεπό: ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

3ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Ατρόμητος Παλαμά - Ελασσόνα 1-1
Αναγέννηση Καρδίτσας - Φήκη 2-0
Κοζάνη - Εθνικός Κεραμιδίου 0-3
Αετός Μακρυχωρίου - Ηρακλής Λάρισας 0-0
Μετέωρα - Α.Ο. Σελλάνων 0-1
Μακεδονικός Φούφα - Α.Ε. Καρίτσας 0-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ερμής Αμυνταίου 2-1
Ρεπό: Δίας Δίου

4ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Φωκικός - Δήμητρα Ευξεινούπολης 1-0
Α.Ο. Υπάτου - Νέα Αρτάκη 2-0
Ηρακλής Ψαχνών - Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-3
Θησέας Αγριάς - Οπούντιος Μαρτίνου 0-1
Αλμυρός - Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1
Ρεπό: Αταλάντη

7ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Πανναυπλιακός - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 3-1
Άρης Σκάλας - Κηφισιά 0-3
Άγιος Ιερόθεος - Κορωνίδα Κοιλάδας 1-0
Ερμιονίδα - Ερμής Μελιγούς 1-0
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Πανγυθεατικός 0-3
ΠΑΟ Ρουφ - Παναρκαδικός 2-0
Ρεπό: Μολαϊκός

8ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Αίας Σαλαμίνας - Ακράτητος 2-1
Πανελευσινιακός - Αιολικός 0-1
Θύελλα Ραφήνας - Α.Ο. Καραβά 0-0
Πυθαγόρας Κοντακαίικων - Αστέρας Βάρης 3-6
(10/10) Α.Ο. Πυλίου Κω - Μικρασιατική 2-0
(12/10) Αετός Λουτρών - Κερατσίνι

9ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Παναιγιάλειος - Α.Ο. Διαβολιτσίου 2-1
Ζάκυνθος - Διαγόρας Βραχνέικων 2-2
Θύελλα Πατρών - ΠΑΟ Βάρδας 0-0
Αίας Γαστούνης - Αχαϊκή 2-0
Παλληξουριακός - Α.Ο. Τσιλιβή 3-1
Εθνικός Σκουλικάδου - Πάμισος Μεσσήνης 2-1
Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας
Μοιραστείτε το: