01/10/2020
Πρωτάθλημα | Τρίτη 8 Σεπτεμβρίου 2020 - 13:47

Γ’ Εθνική 2020-21: Το πρόγραμμα

Στις 11 Οκτωβρίου αρχίζει το πρωτάθλημα * Δείτε την κλήρωση και στους δέκα ομίλους

Η κλήρωση των δέκα ομίλων της Γ’ Εθνικής για τη σεζόν 2020-21 πραγματοποιήθηκε το πρωί της Τρίτης (8/9) στα γραφεία της ΕΠΟ.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 11 Οκτωβρίου όπως γνωστοποιήθηκε από τον πρόεδρο Επιτροπής Διοργανώσεων της ΕΠΟ, Παναγιώτη Δημητρίου, ο οποίος επίσης τόνισε ότι γίνονται προσπάθειες να έχουν οι ομάδες κόσμο στα γήπεδα για να βγαίνουν τα έξοδα των διαιτητών.

Να σημειωθεί ότι ο 1ος, ο 2ος και ο όμιλος της Κρήτης θα έχουν εμβόλιμες αγωνιστικές που θα γίνουν σε τέσσερις Τετάρτες. Ειδικότερα στις 21/10, 18/11, 16/12, 7/1.

Η δε λήξη του πρωταθλήματος προσδιορίστηκε για τις 18 Απριλίου 2021.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και των δέκα ομίλων:

1ος όμιλος

1η αγωνιστική   

Απόλλων Παραλιμνίου        –       Άρης Αβάτου

Εθνικός Σοχού    –       Πανδραμαϊκός

Δόξα Σιδηροχωρίου    –       ΑΕ Διδυμότειχου

Νέστος Χρυσούπολης –       Αετός Οφρυνίου

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου   –       ΑΕ Ευόσμου

Αναγέννηση Θαλασσιάς      –       Ελπίδα Σαπών

ΑΕ Αμπελοκήπων        –       Αλεξανδρούπολη FC

Ορφέας Ξάνθης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

2η αγωνιστική                   

Εθνικός Σοχού    –       Απόλλων Παραλιμνίου

Άρης Αβάτου      –       Δόξα Σιδηροχωρίου

Πανδραμαϊκός   –       Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Διδυμότειχου         –       Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Αετός Οφρυνίου –       Αναγέννηση Θαλασσιάς

ΑΕ Ευόσμου        –       ΑΕ Αμπελοκήπων

Ελπίδα Σαπών    –       Ηρακλής Αμπελοκήπων

Αλεξανδρούπολη FC   –       Ορφέας Ξάνθης

3η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου        –       Δόξα Σιδηροχωρίου

Νέστος Χρυσούπολης –       Εθνικός Σοχού

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου   –       Άρης Αβάτου

Αναγέννηση Θαλασσιάς      –       Πανδραμαϊκός

ΑΕ Αμπελοκήπων        –       ΑΕ Διδυμότειχου

Ηρακλής Αμπελοκήπων       –       Αετός Οφρυνίου

Ορφέας Ξάνθης –       ΑΕ Ευόσμου

Ελπίδα Σαπών    –       Αλεξανδρούπολη FC

4η αγωνιστικής                 

Νέστος Χρυσούπολης –       Απόλλων Παραλιμνίου

Δόξα Σιδηροχωρίου    –       Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Εθνικός Σοχού    –       Αναγέννηση Θαλασσιάς

Άρης Αβάτου      –       ΑΕ Αμπελοκήπων

Πανδραμαϊκός   –       Ηρακλής Αμπελοκήπων

ΑΕ Διδυμότειχου         –       Ορφέας Ξάνθης

Αετός Οφρυνίου –       Αλεξανδρούπολη FC

ΑΕ Ευόσμου        –       Ελπίδα Σαπών

5η αγωνιστική       

Απόλλων Παραλιμνίου        –       Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Αναγέννηση Θαλασσιάς      –       Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Αμπελοκήπων        –       Δόξα Σιδηροχωρίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων       –       Εθνικός Σοχού

Ορφέας Ξάνθης –       Άρης Αβάτου

Αλεξανδρούπολη FC   –       Πανδραμαϊκός

Ελπίδα Σαπών    –       ΑΕ Διδυμότειχου

Αετός Οφρυνίου –       ΑΕ Ευόσμου

6η αγωνιστική       

Αναγέννηση Θαλασσιάς      –       Απόλλων Παραλιμνίου

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου   –       ΑΕ Αμπελοκήπων

Νέστος Χρυσούπολης –       Ηρακλής Αμπελοκήπων

Δόξα Σιδηροχωρίου    –       Ορφέας Ξάνθης

Εθνικός Σοχού    –       Αλεξανδρούπολη FC

Άρης Αβάτου      –       Ελπίδα Σαπών

Πανδραμαϊκός   –       ΑΕ Ευόσμου

ΑΕ Διδυμότειχου         –       Αετός Οφρυνίου

7η αγωνιστική               

Απόλλων Παραλιμνίου        –       ΑΕ Αμπελοκήπων

Ηρακλής Αμπελοκήπων       –       Αναγέννηση Θαλασσιάς

Ορφέας Ξάνθης –       Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Αλεξανδρούπολη FC   –       Νέστος Χρυσούπολης

Ελπίδα Σαπών    –       Δόξα Σιδηροχωρίου

ΑΕ Ευόσμου        –       Εθνικός Σοχού

Αετός Οφρυνίου –       Άρης Αβάτου

Πανδραμαϊκός   –       ΑΕ Διδυμότειχου 

8η αγωνιστική              

Ηρακλής Αμπελοκήπων       –       Απόλλων Παραλιμνίου

ΑΕ Αμπελοκήπων        –       Ορφέας Ξάνθης

Αναγέννηση Θαλασσιάς      –       Αλεξανδρούπολη FC

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου   –       Ελπίδα Σαπών

Νέστος Χρυσούπολης –       ΑΕ Ευόσμου

Δόξα Σιδηροχωρίου    –       Αετός Οφρυνίου

Εθνικός Σοχού    –       ΑΕ Διδυμότειχου

Άρης Αβάτου      –       Πανδραμαϊκός

9η αγωνιστική          

Απόλλων Παραλιμνίου        –       Ορφέας Ξάνθης

Αλεξανδρούπολη FC   –       Ηρακλής Αμπελοκήπων

Ελπίδα Σαπών    –       ΑΕ Αμπελοκήπων

ΑΕ Ευόσμου        –       Αναγέννηση Θαλασσιάς

Αετός Οφρυνίου –       Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

ΑΕ Διδυμότειχου         –       Νέστος Χρυσούπολης

Πανδραμαϊκός   –       Δόξα Σιδηροχωρίου

Άρης Αβάτου      –       Εθνικός Σοχού

10η αγωνιστική           

Αλεξανδρούπολη FC   –       Απόλλων Παραλιμνίου

Ορφέας Ξάνθης –       Ελπίδα Σαπών

Ηρακλής Αμπελοκήπων       –       ΑΕ Ευόσμου

ΑΕ Αμπελοκήπων        –       Αετός Οφρυνίου

Αναγέννηση Θαλασσιάς      –       ΑΕ Διδυμότειχου

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου   –       Πανδραμαϊκός

Νέστος Χρυσούπολης –       Άρης Αβάτου

Δόξα Σιδηροχωρίου    –       Εθνικός Σοχού

11η αγωνιστική           

Απόλλων Παραλιμνίου        –       Ελπίδα Σαπών

ΑΕ Ευόσμου        –       Αλεξανδρούπολη FC

Αετός Οφρυνίου –       Ορφέας Ξάνθης

ΑΕ Διδυμότειχου         –       Ηρακλής Αμπελοκήπων

Πανδραμαϊκός   –       ΑΕ Αμπελοκήπων

Άρης Αβάτου      –       Αναγέννηση Θαλασσιάς

Εθνικός Σοχού    –       Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Δόξα Σιδηροχωρίου    –       Νέστος Χρυσούπολης

12η αγωνιστική           

ΑΕ Ευόσμου        –       Απόλλων Παραλιμνίου

Ελπίδα Σαπών    –       Αετός Οφρυνίου

Αλεξανδρούπολη FC   –       ΑΕ Διδυμότειχου

Ορφέας Ξάνθης –       Πανδραμαϊκός

Ηρακλής Αμπελοκήπων       –       Άρης Αβάτου

ΑΕ Αμπελοκήπων        –       Εθνικός Σοχού

Αναγέννηση Θαλασσιάς      –       Δόξα Σιδηροχωρίου

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου   –       Νέστος Χρυσούπολης

13η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου        –       Αετός Οφρυνίου

ΑΕ Διδυμότειχου         –       ΑΕ Ευόσμου

Πανδραμαϊκός   –       Ελπίδα Σαπών

Άρης Αβάτου      –       Αλεξανδρούπολη FC

Εθνικός Σοχού    –       Ορφέας Ξάνθης

Δόξα Σιδηροχωρίου    –       Ηρακλής Αμπελοκήπων

Νέστος Χρυσούπολης –       ΑΕ Αμπελοκήπων

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου   –       Αναγέννηση Θαλασσιάς

14η αγωνιστική       

ΑΕ Διδυμότειχου         –       Απόλλων Παραλιμνίου

Αετός Οφρυνίου –       Πανδραμαϊκός

ΑΕ Ευόσμου        –       Άρης Αβάτου

Ελπίδα Σαπών    –       Εθνικός Σοχού

Αλεξανδρούπολη FC   –       Δόξα Σιδηροχωρίου

Ορφέας Ξάνθης –       Νέστος Χρυσούπολης

Ηρακλής Αμπελοκήπων       –       Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

ΑΕ Αμπελοκήπων        –       Αναγέννηση Θαλασσιάς

15η αγωνιστική           

Απόλλων Παραλιμνίου        –       Πανδραμαϊκός

Άρης Αβάτου      –       ΑΕ Διδυμότειχου

Εθνικός Σοχού    –       Αετός Οφρυνίου

Δόξα Σιδηροχωρίου    –       ΑΕ Ευόσμου

Νέστος Χρυσούπολης –       Ελπίδα Σαπών

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου   –       Αλεξανδρούπολη FC

Αναγέννηση Θαλασσιάς      –       Ορφέας Ξάνθης

ΑΕ Αμπελοκήπων        –       Ηρακλής Αμπελοκήπων

2ος όμιλος:

1η αγωνιστική  

ΠΑΟ Κουφαλίων          –       Αναγέννηση Γιαννιτσών

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας   –       Ρεπό

Εδεσσαϊκός         –       Θερμαϊκός Θέρμης

Νίκη Αγκαθιάς    –       Νέα Καλλικράτεια

Αναγέννηση Πλαγιάς  –       Ποσειδών Μηχανιώνας

Αγροτικός Αστέρας     –       Αετός Βαρβάρας

Μακεδονικός      –       Θύελλα Σαρακηνών

Εθνικός Γιαννιτσών     –       Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

2η αγωνιστική     

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας   –       ΠΑΟ Κουφαλίων

Αναγέννηση Γιαννιτσών       –       Εδεσσαϊκός

Ρεπό –       Νίκη Αγκαθιάς

Θερμαϊκός Θέρμης     –       Αναγέννηση Πλαγιάς

Νέα Καλλικράτεια       –       Αγροτικός Αστέρας

Ποσειδών Μηχανιώνας       –       Μακεδονικός

Αετός Βαρβάρας          –       Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Θύελλα Σαρακηνών    –       Εθνικός Γιαννιτσών

3η αγωνιστική          

ΠΑΟ Κουφαλίων          –       Εδεσσαϊκός

Νίκη Αγκαθιάς    –       ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Αναγέννηση Πλαγιάς  –       Αναγέννηση Γιαννιτσών

Αγροτικός Αστέρας     –       Ρεπό

Μακεδονικός      –       Θερμαϊκός Θέρμης

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων    –       Νέα Καλλικράτεια

Εθνικός Γιαννιτσών     –       Ποσειδών Μηχανιώνας

Αετός Βαρβάρας          –       Θύελλα Σαρακηνών

4η αγωνιστική        

Νίκη Αγκαθιάς    –       ΠΑΟ Κουφαλίων

Εδεσσαϊκός         –       Αναγέννηση Πλαγιάς

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας   –       Αγροτικός Αστέρας

Αναγέννηση Γιαννιτσών       –       Μακεδονικός

Ρεπό –       Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Θερμαϊκός Θέρμης     –       Εθνικός Γιαννιτσών

Νέα Καλλικράτεια       –       Θύελλα Σαρακηνών

Ποσειδών Μηχανιώνας       –       Αετός Βαρβάρας

5η αγωνιστική            

ΠΑΟ Κουφαλίων          –       Αναγέννηση Πλαγιάς

Αγροτικός Αστέρας     –       Νίκη Αγκαθιάς

Μακεδονικός      –       Εδεσσαϊκός

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων    –       ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Εθνικός Γιαννιτσών     –       Αναγέννηση Γιαννιτσών

Θύελλα Σαρακηνών    –       Ρεπό

Αετός Βαρβάρας          –       Θερμαϊκός Θέρμης

Νέα Καλλικράτεια       –       Ποσειδών Μηχανιώνας

6η αγωνιστική             

Αγροτικός Αστέρας     –       ΠΑΟ Κουφαλίων

Αναγέννηση Πλαγιάς  –       Μακεδονικός

Νίκη Αγκαθιάς    –       Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Εδεσσαϊκός         –       Εθνικός Γιαννιτσών

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας   –       Θύελλα Σαρακηνών

Αναγέννηση Γιαννιτσών       –       Αετός Βαρβάρας

Ρεπό –       Ποσειδών Μηχανιώνας

Θερμαϊκός Θέρμης     –       Νέα Καλλικράτεια

7η αγωνιστική          

ΠΑΟ Κουφαλίων          –       Μακεδονικός

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων    –       Αγροτικός Αστέρας

Εθνικός Γιαννιτσών     –       Αναγέννηση Πλαγιάς

Θύελλα Σαρακηνών    –       Νίκη Αγκαθιάς

Αετός Βαρβάρας          –       Εδεσσαϊκός

Ποσειδών Μηχανιώνας       –       ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Νέα Καλλικράτεια       –       Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ρεπό –       Θερμαϊκός Θέρμης

8η αγωνιστική            

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων    –       ΠΑΟ Κουφαλίων

Μακεδονικός      –       Εθνικός Γιαννιτσών

Αγροτικός Αστέρας     –       Θύελλα Σαρακηνών

Αναγέννηση Πλαγιάς  –       Αετός Βαρβάρας

Νίκη Αγκαθιάς    –       Ποσειδών Μηχανιώνας

Εδεσσαϊκός         –       Νέα Καλλικράτεια

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας   –       Θερμαϊκός Θέρμης

Αναγέννηση Γιαννιτσών       –       Ρεπό

9η αγωνιστική           

ΠΑΟ Κουφαλίων          –       Εθνικός Γιαννιτσών

Θύελλα Σαρακηνών    –       Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Αετός Βαρβάρας          –       Μακεδονικός

Ποσειδών Μηχανιώνας       –       Αγροτικός Αστέρας

Νέα Καλλικράτεια       –       Αναγέννηση Πλαγιάς

Θερμαϊκός Θέρμης     –       Νίκη Αγκαθιάς

Ρεπό –       Εδεσσαϊκός

Αναγέννηση Γιαννιτσών       –       ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

10η αγωνιστική

Θύελλα Σαρακηνών    –       ΠΑΟ Κουφαλίων

Εθνικός Γιαννιτσών     –       Αετός Βαρβάρας

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων    –       Ποσειδών Μηχανιώνας

Μακεδονικός      –       Νέα Καλλικράτεια

Αγροτικός Αστέρας     –       Θερμαϊκός Θέρμης

Αναγέννηση Πλαγιάς  –       Ρεπό

Νίκη Αγκαθιάς    –       Αναγέννηση Γιαννιτσών

Εδεσσαϊκός         –       ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

11η αγωνιστική         

ΠΑΟ Κουφαλίων          –       Αετός Βαρβάρας

Ποσειδών Μηχανιώνας       –       Θύελλα Σαρακηνών

Νέα Καλλικράτεια       –       Εθνικός Γιαννιτσών

Θερμαϊκός Θέρμης     –       Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Ρεπό –       Μακεδονικός

Αναγέννηση Γιαννιτσών       –       Αγροτικός Αστέρας

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας   –       Αναγέννηση Πλαγιάς

Εδεσσαϊκός         –       Νίκη Αγκαθιάς

12η αγωνιστική            

Ποσειδών Μηχανιώνας       –       ΠΑΟ Κουφαλίων

Αετός Βαρβάρας          –       Νέα Καλλικράτεια

Θύελλα Σαρακηνών    –       Θερμαϊκός Θέρμης

Εθνικός Γιαννιτσών     –       Ρεπό

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων    –       Αναγέννηση Γιαννιτσών

Μακεδονικός      –       ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Αγροτικός Αστέρας     –       Εδεσσαϊκός

Αναγέννηση Πλαγιάς  –       Νίκη Αγκαθιάς

13η αγωνιστική

ΠΑΟ Κουφαλίων          –       Νέα Καλλικράτεια

Θερμαϊκός Θέρμης     –       Ποσειδών Μηχανιώνας

Ρεπό –       Αετός Βαρβάρας

Αναγέννηση Γιαννιτσών       –       Θύελλα Σαρακηνών

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας   –       Εθνικός Γιαννιτσών

Εδεσσαϊκός         –       Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Νίκη Αγκαθιάς    –       Μακεδονικός

Αναγέννηση Πλαγιάς  –       Αγροτικός Αστέρας

14η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης     –       ΠΑΟ Κουφαλίων

Νέα Καλλικράτεια       –       Ρεπό

Ποσειδών Μηχανιώνας       –       Αναγέννηση Γιαννιτσών

Αετός Βαρβάρας          –       ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Θύελλα Σαρακηνών    –       Εδεσσαϊκός

Εθνικός Γιαννιτσών     –       Νίκη Αγκαθιάς

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων    –       Αναγέννηση Πλαγιάς

Μακεδονικός      –       Αγροτικός Αστέρας

15η αγωνιστική               

ΠΑΟ Κουφαλίων          –       Ρεπό

Αναγέννηση Γιαννιτσών       –       Θερμαϊκός Θέρμης

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας   –       Νέα Καλλικράτεια

Εδεσσαϊκός         –       Ποσειδών Μηχανιώνας

Νίκη Αγκαθιάς    –       Αετός Βαρβάρας

Αναγέννηση Πλαγιάς  –       Θύελλα Σαρακηνών

Αγροτικός Αστέρας     –       Εθνικός Γιαννιτσών

Μακεδονικός      –       Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

3ος όμιλος:

1η αγωνιστική  

Ατρόμητος Παλαμά    –       ΠΟ Ελασσόνας

Δίας Δίου  –       Ρεπό

Αναγέννηση Καρδίτσας        –       ΠΟ Φήκης

Κοζάνη       –       Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Αετός Μακρυχωρίου  –       Ηρακλής Λάρισας

ΑΣ Μετέωρα       –       ΑΟ Σελλάνων

Μακεδονικός Φούφα –       ΑΕ Καρίτσας

Οικονόμος Τσαριτσάνης      –       Ερμής Αμυνταίου

 

2η αγωνιστική

                   

Δίας Δίου  –       Ατρόμητος Παλαμά

ΠΟ Ελασσόνας   –       Αναγέννηση Καρδίτσας

Ρεπό –       Κοζάνη

ΠΟ Φήκης –       Αετός Μακρυχωρίου

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου   –       ΑΣ Μετέωρα

Ηρακλής Λάρισας        –       Μακεδονικός Φούφα

ΑΟ Σελλάνων      –       Ερμής Αμυνταίου

ΑΕ Καρίτσας        –       Οικονόμος Τσαριτσάνης

 

3η αγωνιστική

                   

Ατρόμητος Παλαμά    –       Αναγέννηση Καρδίτσας

Κοζάνη       –       Δίας Δίου

Αετός Μακρυχωρίου  –       ΠΟ Ελασσόνας

ΑΣ Μετέωρα       –       Ρεπό

Μακεδονικός Φούφα –       ΠΟ Φήκης

Ερμής Αμυνταίου        –       Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης      –       Ηρακλής Λάρισας

ΑΟ Σελλάνων      –       ΑΕ Καρίτσας

 

4η αγωνιστική

                   

Κοζάνη       –       Ατρόμητος Παλαμά

Αναγέννηση Καρδίτσας        –       Αετός Μακρυχωρίου

Δίας Δίου  –       ΑΣ Μετέωρα

ΠΟ Ελασσόνας   –       Μακεδονικός Φούφα

Ρεπό –       Ερμής Αμυνταίου

ΠΟ Φήκης –       Οικονόμος Τσαριτσάνης

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου   –       ΑΕ Καρίτσας

Ηρακλής Λάρισας        –       ΑΟ Σελλάνων

5η αγωνιστική

                   

Ατρόμητος Παλαμά    –       Αετός Μακρυχωρίου

ΑΣ Μετέωρα       –       Κοζάνη

Μακεδονικός Φούφα –       Αναγέννηση Καρδίτσας

Ερμής Αμυνταίου        –       Δίας Δίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης      –       ΠΟ Ελασσόνας

ΑΕ Καρίτσας        –       Ρεπό

ΑΟ Σελλάνων      –       ΠΟ Φήκης

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου   –       Ηρακλής Λάρισας

 

6η αγωνιστική

                   

ΑΣ Μετέωρα       –       Ατρόμητος Παλαμά

Αετός Μακρυχωρίου  –       Μακεδονικός Φούφα

Κοζάνη       –       Ερμής Αμυνταίου

Αναγέννηση Καρδίτσας        –       Οικονόμος Τσαριτσάνης

Δίας Δίου  –       ΑΕ Καρίτσας

ΠΟ Ελασσόνας   –       ΑΟ Σελλάνων

Ρεπό –       Ηρακλής Λάρισας

ΠΟ Φήκης –       Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

 

7η αγωνιστική

                   

Ατρόμητος Παλαμά    –       Μακεδονικός Φούφα

Ερμής Αμυνταίου        –       ΑΣ Μετέωρα

Οικονόμος Τσαριτσάνης      –       Αετός Μακρυχωρίου

ΑΕ Καρίτσας        –       Κοζάνη

ΑΟ Σελλάνων      –       Αναγέννηση Καρδίτσας

Ηρακλής Λάρισας        –       Δίας Δίου

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου   –       ΠΟ Ελασσόνας

Ρεπό –       ΠΟ Φήκης

 

8η αγωνιστική

                   

Ερμής Αμυνταίου        –       Ατρόμητος Παλαμά

Μακεδονικός Φούφα –       Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΣ Μετέωρα       –       ΑΕ Καρίτσας

Αετός Μακρυχωρίου  –       ΑΟ Σελλάνων

Κοζάνη       –       Ηρακλής Λάρισας

Αναγέννηση Καρδίτσας        –       Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Δίας Δίου  –       ΠΟ Φήκης

ΠΟ Ελασσόνας   –       Ρεπό

 

9η αγωνιστική

                   

Ατρόμητος Παλαμά    –       Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΕ Καρίτσας        –       Ερμής Αμυνταίου

ΑΟ Σελλάνων      –       Μακεδονικός Φούφα

Ηρακλής Λάρισας        –       ΑΣ Μετέωρα

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου   –       Αετός Μακρυχωρίου

ΠΟ Φήκης –       Κοζάνη

Ρεπό –       Αναγέννηση Καρδίτσας

ΠΟ Ελασσόνας   –       Δίας Δίου

 

10η αγωνιστική 

         

ΑΕ Καρίτσας        –       Ατρόμητος Παλαμά

Οικονόμος Τσαριτσάνης      –       ΑΟ Σελλάνων

Ερμής Αμυνταίου        –       Ηρακλής Λάρισας

Μακεδονικός Φούφα –       Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

ΑΣ Μετέωρα       –       ΠΟ Φήκης

Αετός Μακρυχωρίου  –       Ρεπό

Κοζάνη       –       ΠΟ Ελασσόνας

Αναγέννηση Καρδίτσας        –       Δίας Δίου

 

11η αγωνιστική

                   

Ατρόμητος Παλαμά    –       ΑΟ Σελλάνων

Ηρακλής Λάρισας        –       ΑΕ Καρίτσας

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου   –       Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΠΟ Φήκης –       Ερμής Αμυνταίου

Ρεπό –       Μακεδονικός Φούφα

ΠΟ Ελασσόνας   –       ΑΣ Μετέωρα

Δίας Δίου  –       Αετός Μακρυχωρίου

Αναγέννηση Καρδίτσας        –       Κοζάνη

 

12η αγωνιστική

                   

Ηρακλής Λάρισας        –       Ατρόμητος Παλαμά

ΑΟ Σελλάνων      –       Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

ΑΕ Καρίτσας        –       ΠΟ Φήκης

Οικονόμος Τσαριτσάνης      –       Ρεπό

Ερμής Αμυνταίου        –       ΠΟ Ελασσόνας

Μακεδονικός Φούφα –       Δίας Δίου

ΑΣ Μετέωρα       –       Αναγέννηση Καρδίτσας

Αετός Μακρυχωρίου  –       Κοζάνη

13η αγωνιστική 

         

Ατρόμητος Παλαμά    –       Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

ΠΟ Φήκης –       Ηρακλής Λάρισας

Ρεπό –       ΑΟ Σελλάνων

ΠΟ Ελασσόνας   –       ΑΕ Καρίτσας

Δίας Δίου  –       Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αναγέννηση Καρδίτσας        –       Ερμής Αμυνταίου

Κοζάνη       –       Μακεδονικός Φούφα

Αετός Μακρυχωρίου  –       ΑΣ Μετέωρα

 

14η αγωνιστική 

         

ΠΟ Φήκης –       Ατρόμητος Παλαμά

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου   –       Ρεπό

Ηρακλής Λάρισας        –       ΠΟ Ελασσόνας

ΑΟ Σελλάνων      –       Δίας Δίου

ΑΕ Καρίτσας        –       Αναγέννηση Καρδίτσας

Οικονόμος Τσαριτσάνης      –       Κοζάνη

Ερμής Αμυνταίου        –       Αετός Μακρυχωρίου

Μακεδονικός Φούφα –       ΑΣ Μετέωρα

 

15η αγωνιστική           

 

Ατρόμητος Παλαμά    –       Ρεπό

ΠΟ Ελασσόνας   –       ΠΟ Φήκης

Δίας Δίου  –       Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Αναγέννηση Καρδίτσας        –       Ηρακλής Λάρισας

Κοζάνη       –       ΑΟ Σελλάνων

Αετός Μακρυχωρίου  –       ΑΕ Καρίτσας

ΑΣ Μετέωρα       –       Οικονόμος Τσαριτσάνης

Μακεδονικός Φούφα –       Ερμής Αμυνταίου

 

4ος όμιλος:

1η αγωνιστική           

Φωκικός    –       Δημήτρα Ευξεινούπολης

ΑΟ Υπάτου          –       Νέα Αρτάκη

Ηρακλής Ψαχνών        –       Διαγόρας Στεφανοβικείου

Θησέας Αγριάς   –       Οπούντιος Μαρτίνου

ΓΣ Αλμυρού        –       Αμβρυσσέας Διστόμου

Ρεπό:                    ΑΠΟ Αταλάντη

 

2η αγωνιστική

                   

ΑΠΟ Αταλάντη   –       Φωκικός

Δημήτρα Ευξεινούπολης     –       ΑΟ Υπάτου

Νέα Αρτάκη        –       Θησέας Αγριάς

Διαγόρας Στεφανοβικείου   –       ΓΣ Αλμυρού

Αμβρυσσέας Διστόμου         –       Οπούντιος Μαρτίνου

Ρεπό:          –       Ηρακλής Ψαχνών

 

3η αγωνιστική

                   

Φωκικός    –       ΑΟ Υπάτου

Ηρακλής Ψαχνών        –       ΑΠΟ Αταλάντη

Θησέας Αγριάς   –       Δημήτρα Ευξεινούπολης

Αμβρυσσέας Διστόμου         –       Νέα Αρτάκη

Οπούντιος Μαρτίνου –       Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ρεπό:                    ΓΣ Αλμυρού

 

4η αγωνιστική

                   

Ηρακλής Ψαχνών        –       Φωκικός

ΑΟ Υπάτου          –       Θησέας Αγριάς

ΑΠΟ Αταλάντη   –       ΓΣ Αλμυρού

Δημήτρα Ευξεινούπολης     –       Αμβρυσσέας Διστόμου

Διαγόρας Στεφανοβικείου   –       Νέα Αρτάκη

Ρεπό:                    Οπούντιος Μαρτίνου

 

5η αγωνιστική

                   

Φωκικός    –       Θησέας Αγριάς

ΓΣ Αλμυρού        –       Ηρακλής Ψαχνών

Αμβρυσσέας Διστόμου         –       ΑΟ Υπάτου

Οπούντιος Μαρτίνου –       ΑΠΟ Αταλάντη

Διαγόρας Στεφανοβικείου   –       Δημήτρα Ευξεινούπολης

Ρεπό:                    Νέα Αρτάκη

 

6η αγωνιστική

                   

ΓΣ Αλμυρού        –       Φωκικός

Θησέας Αγριάς   –       Αμβρυσσέας Διστόμου

Ηρακλής Ψαχνών        –       Οπούντιος Μαρτίνου

ΑΟ Υπάτου          –       Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΑΠΟ Αταλάντη   –       Νέα Αρτάκη

Ρεπό:                    Δημήτρα Ευξεινούπολης

 

7η αγωνιστική

                   

Φωκικός    –       Αμβρυσσέας Διστόμου

Οπούντιος Μαρτίνου –       ΓΣ Αλμυρού

Διαγόρας Στεφανοβικείου   –       Θησέας Αγριάς

Νέα Αρτάκη        –       Ηρακλής Ψαχνών

Δημήτρα Ευξεινούπολης     –       ΑΠΟ Αταλάντη

Ρεπό:                    ΑΟ Υπάτου

 

8η αγωνιστική

                   

Οπούντιος Μαρτίνου –       Φωκικός

Αμβρυσσέας Διστόμου         –       Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΓΣ Αλμυρού        –       Νέα Αρτάκη

Ηρακλής Ψαχνών        –       Δημήτρα Ευξεινούπολης

ΑΟ Υπάτου          –       ΑΠΟ Αταλάντη

Ρεπό:                    Θησέας Αγριάς

 

9η αγωνιστική   

         

Φωκικός    –       Διαγόρας Στεφανοβικείου

Νέα Αρτάκη        –       Οπούντιος Μαρτίνου

Δημήτρα Ευξεινούπολης     –       ΓΣ Αλμυρού

ΑΠΟ Αταλάντη   –       Θησέας Αγριάς

ΑΟ Υπάτου          –       Ηρακλής Ψαχνών

Ρεπό:                    Αμβρυσσέας Διστόμου

 

10η αγωνιστική

                   

Νέα Αρτάκη        –       Φωκικός

Οπούντιος Μαρτίνου –       Δημήτρα Ευξεινούπολης

Αμβρυσσέας Διστόμου         –       ΑΠΟ Αταλάντη

ΓΣ Αλμυρού        –       ΑΟ Υπάτου

Θησέας Αγριάς   –       Ηρακλής Ψαχνών

Ρεπό:                    Διαγόρας Στεφανοβικείου

 

11η αγωνιστική

         

Δημήτρα Ευξεινούπολης     –       Νέα Αρτάκη

ΑΠΟ Αταλάντη   –       Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΑΟ Υπάτου          –       Οπούντιος Μαρτίνου

Ηρακλής Ψαχνών        –       Αμβρυσσέας Διστόμου

Θησέας Αγριάς   –       ΓΣ Αλμυρού

Ρεπό:                    Φωκικός

5ος όμιλος:

1η αγωνιστική  

Θύελλα Κατσικάς         –       Αναγέννηση Άρτας

ΟΦΑΜ       –       Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Αστέρας Καληράχης   –       Τηλυκράτης

ΠΑΣ Πρέβεζα      –       ΠΑΣ Θύελλα

Αχέρων Καναλακίου   –       ΑΕ Λευκίμμης

ΑΕ Μεσολογγίου         –       Αμβρακικός Λουτρού

Ρεπό:                    Παναγρινιακός

 

2η αγωνιστική            

Παναγρινιακός   –       Θύελλα Κατσικάς

Αναγέννηση Άρτας      –       ΟΦΑΜ

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς   –       ΠΑΣ Πρέβεζα

Τηλυκράτης        –       Αχέρων Καναλακίου

ΠΑΣ Θύελλα       –       ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕ Λευκίμμης     –       Αμβρακικός Λουτρού

Ρεπό:                    Αστέρας Καληράχης

3η αγωνιστική   

 

Θύελλα Κατσικάς         –       ΟΦΑΜ

Αστέρας Καληράχης   –       Παναγρινιακός

ΠΑΣ Πρέβεζα      –       Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Μεσολογγίου         –       Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Αμβρακικός Λουτρού –       Τηλυκράτης

ΑΕ Λευκίμμης     –       ΠΑΣ Θύελλα

Ρεπό:                    Αχέρων Καναλακίου

4η αγωνιστική

                   

Αστέρας Καληράχης   –       Θύελλα Κατσικάς

ΟΦΑΜ       –       ΠΑΣ Πρέβεζα

Παναγρινιακός   –       Αχέρων Καναλακίου

Αναγέννηση Άρτας      –       ΑΕ Μεσολογγίου

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς   –       ΑΕ Λευκίμμης

Τηλυκράτης        –       ΠΑΣ Θύελλα

Ρεπό:                    Αμβρακικός Λουτρού

 

5η αγωνιστική

                   

Θύελλα Κατσικάς         –       ΠΑΣ Πρέβεζα

Αχέρων Καναλακίου   –       Αστέρας Καληράχης

ΑΕ Μεσολογγίου         –       ΟΦΑΜ

Αμβρακικός Λουτρού –       Παναγρινιακός

ΑΕ Λευκίμμης     –       Αναγέννηση Άρτας

Τηλυκράτης        –       Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Ρεπό:                    ΠΑΣ Θύελλα

 

6η αγωνιστική

                   

Αχέρων Καναλακίου   –       Θύελλα Κατσικάς

ΠΑΣ Πρέβεζα      –       ΑΕ Μεσολογγίου

Αστέρας Καληράχης   –       Αμβρακικός Λουτρού

ΟΦΑΜ       –       ΑΕ Λευκίμμης

Παναγρινιακός   –       ΠΑΣ Θύελλα

Αναγέννηση Άρτας      –       Τηλυκράτης

Ρεπό:                    Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

 

7η αγωνιστική

                   

Θύελλα Κατσικάς         –       ΑΕ Μεσολογγίου

Αμβρακικός Λουτρού –       Αχέρων Καναλακίου

ΑΕ Λευκίμμης     –       ΠΑΣ Πρέβεζα

ΠΑΣ Θύελλα       –       Αστέρας Καληράχης

Τηλυκράτης        –       ΟΦΑΜ

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς   –       Παναγρινιακός

Ρεπό:                    Αναγέννηση Άρτας

 

8η αγωνιστική

                   

Αμβρακικός Λουτρού –       Θύελλα Κατσικάς

ΑΕ Μεσολογγίου         –       ΑΕ Λευκίμμης

Αχέρων Καναλακίου   –       ΠΑΣ Θύελλα

ΠΑΣ Πρέβεζα      –       Τηλυκράτης

Αστέρας Καληράχης   –       Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Παναγρινιακός   –       Αναγέννηση Άρτας

Ρεπό:                    ΟΦΑΜ

 

9η αγωνιστική

                   

Θύελλα Κατσικάς         –       ΑΕ Λευκίμμης

ΠΑΣ Θύελλα       –       Αμβρακικός Λουτρού

Τηλυκράτης        –       ΑΕ Μεσολογγίου

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς   –       Αχέρων Καναλακίου

Αναγέννηση Άρτας      –       Αστέρας Καληράχης

ΟΦΑΜ       –       Παναγρινιακός

Ρεπό:                    ΠΑΣ Πρέβεζα

 

10η αγωνιστική 

         

ΠΑΣ Θύελλα       –       Θύελλα Κατσικάς

ΑΕ Λευκίμμης     –       Τηλυκράτης

Αμβρακικός Λουτρού –       Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Αχέρων Καναλακίου   –       Αναγέννηση Άρτας

ΠΑΣ Πρέβεζα      –       Παναγρινιακός

Αστέρας Καληράχης   –       ΟΦΑΜ

Ρεπό:                    ΑΕ Μεσολογγίου

 

11η αγωνιστική 

         

Θύελλα Κατσικάς         –       Τηλυκράτης

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς   –       ΠΑΣ Θύελλα

Αναγέννηση Άρτας      –       Αμβρακικός Λουτρού

Παναγρινιακός   –       ΑΕ Μεσολογγίου

ΟΦΑΜ       –       Αχέρων Καναλακίου

ΠΑΣ Πρέβεζα      –       Αστέρας Καληράχης

Ρεπό:                    ΑΕ Λευκίμμης

 

12η αγωνιστική 

         

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς   –       Θύελλα Κατσικάς

ΠΑΣ Θύελλα       –       Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Λευκίμμης     –       Παναγρινιακός

Αμβρακικός Λουτρού –       ΟΦΑΜ

ΑΕ Μεσολογγίου         –       Αστέρας Καληράχης

Αχέρων Καναλακίου   –       ΠΑΣ Πρέβεζα

Ρεπό:                    Τηλυκράτης

 

13η αγωνιστική

                   

Αναγέννηση Άρτας      –       Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Παναγρινιακός   –       Τηλυκράτης

ΟΦΑΜ       –       ΠΑΣ Θύελλα

Αστέρας Καληράχης   –       ΑΕ Λευκίμμης

ΠΑΣ Πρέβεζα      –       Αμβρακικός Λουτρού

ΑΕ Μεσολογγίου         –       Αχέρων Καναλακίου

Ρεπό:                    Θύελλα Κατσικάς

 

6ος όμιλος:

 

1η αγωνιστική

                   

ΑΣ Σαντορίνη 2020      –       Πανναξιακός

Χαραυγιακός      –       ΑΕ Μυκόνου

Αήττητος Σπάτων         –       Φωστήρας

Μαρκό       –       ΑΕ Μοσχάτου

Εθνικός      –       Ηλιούπολη

Ρεπό:                    Προοδευτική

 

2η αγωνιστική

                   

Προοδευτική      –       ΑΣ Σαντορίνη 2020

Πανναξιακός       –       Χαραυγιακός

ΑΕ Μυκόνου       –       Μαρκό

Φωστήρας –       Εθνικός

Ηλιούπολη          –       ΑΕ Μοσχάτου

Ρεπό:          –       Αήττητος Σπάτων

 

3η αγωνιστική

                   

ΑΣ Σαντορίνη 2020      –       Χαραυγιακός

Αήττητος Σπάτων         –       Προοδευτική

Μαρκό       –       Πανναξιακός

Ηλιούπολη          –       ΑΕ Μυκόνου

ΑΕ Μοσχάτου     –       Φωστήρας

Ρεπό:                    Εθνικός

 

4η αγωνιστική

                   

Αήττητος Σπάτων         –       ΑΣ Σαντορίνη 2020

Χαραυγιακός      –       Μαρκό

Προοδευτική      –       Εθνικός

Πανναξιακός       –       Ηλιούπολη

Φωστήρας –       ΑΕ Μυκόνου

Ρεπό:                    ΑΕ Μοσχάτου

 

5η αγωνιστική

                   

ΑΣ Σαντορίνη 2020      –       Μαρκό

Εθνικός      –       Αήττητος Σπάτων

Ηλιούπολη          –       Χαραυγιακός

ΑΕ Μοσχάτου     –       Προοδευτική

Φωστήρας –       Πανναξιακός

Ρεπό:                    ΑΕ Μυκόνου

 

6η αγωνιστική

                   

Εθνικός      –       ΑΣ Σαντορίνη 2020

Μαρκό       –       Ηλιούπολη

Αήττητος Σπάτων         –       ΑΕ Μοσχάτου

Χαραυγιακός      –       Φωστήρας

Προοδευτική      –       ΑΕ Μυκόνου

Ρεπό:                    Πανναξιακός

 

7η αγωνιστική

                   

ΑΣ Σαντορίνη 2020      –       Ηλιούπολη

ΑΕ Μοσχάτου     –       Εθνικός

Φωστήρας –       Μαρκό

ΑΕ Μυκόνου       –       Αήττητος Σπάτων

Πανναξιακός       –       Προοδευτική

Ρεπό:                    Χαραυγιακός

 

8η αγωνιστική

                   

ΑΕ Μοσχάτου     –       ΑΣ Σαντορίνη 2020

Ηλιούπολη          –       Φωστήρας

Εθνικός      –       ΑΕ Μυκόνου

Αήττητος Σπάτων         –       Πανναξιακός

Χαραυγιακός      –       Προοδευτική

Ρεπό:                    Μαρκό

 

9η αγωνιστική

                   

ΑΣ Σαντορίνη 2020      –       Φωστήρας

ΑΕ Μυκόνου       –       ΑΕ Μοσχάτου

Πανναξιακός       –       Εθνικός

Προοδευτική      –       Μαρκό

Χαραυγιακός      –       Αήττητος Σπάτων

Ρεπό:                    Ηλιούπολη

 

10η αγωνιστική 

         

ΑΕ Μυκόνου       –       ΑΣ Σαντορίνη 2020

ΑΕ Μοσχάτου     –       Πανναξιακός

Ηλιούπολη          –       Προοδευτική

Εθνικός      –       Χαραυγιακός

Μαρκό       –       Αήττητος Σπάτων

Ρεπό:                    Φωστήρας

 

11η αγωνιστική

                   

Πανναξιακός       –       ΑΕ Μυκόνου

Προοδευτική      –       Φωστήρας

Χαραυγιακός      –       ΑΕ Μοσχάτου

Αήττητος Σπάτων         –       Ηλιούπολη

Μαρκό       –       Εθνικός

Ρεπό:                    ΑΣ Σαντορίνη 2020

 

7ος όμιλος:

 

1η αγωνιστική   

         

Ναύπλιο 2017    –       Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Άρης Σκάλας       –       Κηφισιά

Άγιος Ιερόθεος   –       Κορωνίδα Κοιλάδας

ΑΕ Ερμιονίδας    –       Ερμής Μελιγούς

Ατρόμητος Χιλιομοδίου       –       Πανγυθεατικός

ΠΑΟ Ρουφ –       Παναρκαδικός

Ρεπό:                    Μολαϊκός

 

2η αγωνιστική

                   

Μολαϊκός  –       Ναύπλιο 2017

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  –       Άρης Σκάλας

Κηφισιά     –       ΑΕ Ερμιονίδας

Κορωνίδα Κοιλάδας    –       Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Ερμής Μελιγούς –       ΠΑΟ Ρουφ

Πανγυθεατικός  –       Παναρκαδικός

Ρεπό:                    Άγιος Ιερόθεος

 

3η αγωνιστική

                   

Ναύπλιο 2017    –       Άρης Σκάλας

Άγιος Ιερόθεος   –       Μολαϊκός

ΑΕ Ερμιονίδας    –       Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

ΠΑΟ Ρουφ –       Κηφισιά

Παναρκαδικός    –       Κορωνίδα Κοιλάδας

Πανγυθεατικός  –       Ερμής Μελιγούς

Ρεπό:                    Ατρόμητος Χιλιομοδίου

4η αγωνιστική             

Άγιος Ιερόθεος   –       Ναύπλιο 2017

Άρης Σκάλας       –       ΑΕ Ερμιονίδας

Μολαϊκός  –       Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  –       ΠΑΟ Ρουφ

Κηφισιά     –       Πανγυθεατικός

Κορωνίδα Κοιλάδας    –       Ερμής Μελιγούς

Ρεπό:                    Παναρκαδικός

 

5η αγωνιστική

                   

Ναύπλιο 2017    –       ΑΕ Ερμιονίδας

Ατρόμητος Χιλιομοδίου       –       Άγιος Ιερόθεος

ΠΑΟ Ρουφ –       Άρης Σκάλας

Παναρκαδικός    –       Μολαϊκός

Πανγυθεατικός  –       Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Κορωνίδα Κοιλάδας    –       Κηφισιά

Ρεπό:                    Ερμής Μελιγούς

 

6η αγωνιστική

                   

Ατρόμητος Χιλιομοδίου       –       Ναύπλιο 2017

ΑΕ Ερμιονίδας    –       ΠΑΟ Ρουφ

Άγιος Ιερόθεος   –       Παναρκαδικός

Άρης Σκάλας       –       Πανγυθεατικός

Μολαϊκός  –       Ερμής Μελιγούς

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  –       Κορωνίδα Κοιλάδας

Ρεπό:                    Κηφισιά

 

7η αγωνιστική   

         

Ναύπλιο 2017    –       ΠΑΟ Ρουφ

Παναρκαδικός    –       Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Πανγυθεατικός  –       ΑΕ Ερμιονίδας

Ερμής Μελιγούς –       Άγιος Ιερόθεος

Κορωνίδα Κοιλάδας    –       Άρης Σκάλας

Κηφισιά     –       Μολαϊκός

Ρεπό:                    Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

 

8η αγωνιστική

                   

Παναρκαδικός    –       Ναύπλιο 2017

ΠΑΟ Ρουφ –       Πανγυθεατικός

Ατρόμητος Χιλιομοδίου       –       Ερμής Μελιγούς

ΑΕ Ερμιονίδας    –       Κορωνίδα Κοιλάδας

Άγιος Ιερόθεος   –       Κηφισιά

Μολαϊκός  –       Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Ρεπό:                    Άρης Σκάλας

 

9η αγωνιστική

                   

Ναύπλιο 2017    –       Πανγυθεατικός

Ερμής Μελιγούς –       Παναρκαδικός

Κορωνίδα Κοιλάδας    –       ΠΑΟ Ρουφ

Κηφισιά     –       Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  –       Άγιος Ιερόθεος

Άρης Σκάλας       –       Μολαϊκός

Ρεπό:                    ΑΕ Ερμιονίδας

 

10η αγωνιστική           

Ερμής Μελιγούς –       Ναύπλιο 2017

Πανγυθεατικός  –       Κορωνίδα Κοιλάδας

Παναρκαδικός    –       Κηφισιά

Ατρόμητος Χιλιομοδίου       –       Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

ΑΕ Ερμιονίδας    –       Μολαϊκός

Άγιος Ιερόθεος   –       Άρης Σκάλας

Ρεπό:                    ΠΑΟ Ρουφ

 

11η αγωνιστική 

         

Ναύπλιο 2017    –       Κορωνίδα Κοιλάδας

Κηφισιά     –       Ερμής Μελιγούς

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  –       Παναρκαδικός

Μολαϊκός  –       ΠΑΟ Ρουφ

Άρης Σκάλας       –       Ατρόμητος Χιλιομοδίου

ΑΕ Ερμιονίδας    –       Άγιος Ιερόθεος

Ρεπό:                    Πανγυθεατικός

 

12η αγωνιστική 

         

Κηφισιά     –       Ναύπλιο 2017

Ερμής Μελιγούς –       Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Πανγυθεατικός  –       Μολαϊκός

Παναρκαδικός    –       Άρης Σκάλας

ΠΑΟ Ρουφ –       Άγιος Ιερόθεος

Ατρόμητος Χιλιομοδίου       –       ΑΕ Ερμιονίδας

Ρεπό:                    Κορωνίδα Κοιλάδας

 

13η αγωνιστική           

 

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  –       Κηφισιά

Μολαϊκός  –       Κορωνίδα Κοιλάδας

Άρης Σκάλας       –       Ερμής Μελιγούς

Άγιος Ιερόθεος   –       Πανγυθεατικός

ΑΕ Ερμιονίδας    –       Παναρκαδικός

ΠΑΟ Ρουφ –       Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Ρεπό:                    Ναύπλιο 2017

 

8ος όμιλος:

 

1η αγωνιστική   

         

Αίας Σαλαμίνας  –       Ακράτητος

ΑΕ Πυλίου –       ΑΠΕ Μικρασιατική

Πανελευσινιακός         –       Αιολικός

Αετός Λουτρών  –       Κερατσίνι

Θύελλα Ραφήνας        –       ΑΟ Καραβάς

Πυθαγόρας         –       Αστέρας Βάρης

2η αγωνιστική

                   

ΑΕ Πυλίου –       Αίας Σαλαμίνας

Ακράτητος –       Πανελευσινιακός

ΑΠΕ Μικρασιατική      –       Αετός Λουτρών

Αιολικός    –       Θύελλα Ραφήνας

Κερατσίνι   –       Πυθαγόρας

Αστέρας Βάρης  –       ΑΟ Καραβάς

 

3η αγωνιστική

                   

Αίας Σαλαμίνας  –       Πανελευσινιακός

Αετός Λουτρών  –       ΑΕ Πυλίου

Θύελλα Ραφήνας        –       Ακράτητος

Πυθαγόρας         –       ΑΠΕ Μικρασιατική

Αστέρας Βάρης  –       Αιολικός

ΑΟ Καραβάς       –       Κερατσίνι

 

4η αγωνιστική

                   

Αετός Λουτρών  –       Αίας Σαλαμίνας

Πανελευσινιακός         –       Θύελλα Ραφήνας

ΑΕ Πυλίου –       Πυθαγόρας

Ακράτητος –       Αστέρας Βάρης

ΑΠΕ Μικρασιατική      –       ΑΟ Καραβάς

Κερατσίνι   –       Αιολικός

 

5η αγωνιστική

                   

Αίας Σαλαμίνας  –       Θύελλα Ραφήνας

Πυθαγόρας         –       Αετός Λουτρών

Αστέρας Βάρης  –       Πανελευσινιακός

ΑΟ Καραβάς       –       ΑΕ Πυλίου

Κερατσίνι   –       Ακράτητος

Αιολικός    –       ΑΠΕ Μικρασιατική

 

6η αγωνιστική

                   

Πυθαγόρας         –       Αίας Σαλαμίνας

Θύελλα Ραφήνας        –       Αστέρας Βάρης

Αετός Λουτρών  –       ΑΟ Καραβάς

Πανελευσινιακός         –       Κερατσίνι

ΑΕ Πυλίου –       Αιολικός

Ακράτητος –       ΑΠΕ Μικρασιατική

 

7η αγωνιστική

                   

Αίας Σαλαμίνας  –       Αστέρας Βάρης

ΑΟ Καραβάς       –       Πυθαγόρας

Κερατσίνι   –       Θύελλα Ραφήνας

Αιολικός    –       Αετός Λουτρών

ΑΠΕ Μικρασιατική      –       Πανελευσινιακός

Ακράτητος –       ΑΕ Πυλίου

 

8η αγωνιστική

                   

ΑΟ Καραβάς       –       Αίας Σαλαμίνας

Αστέρας Βάρης  –       Κερατσίνι

Πυθαγόρας         –       Αιολικός

Θύελλα Ραφήνας        –       ΑΠΕ Μικρασιατική

Αετός Λουτρών  –       Ακράτητος

Πανελευσινιακός         –       ΑΕ Πυλίου

 

9η αγωνιστική

                   

Αίας Σαλαμίνας  –       Κερατσίνι

Αιολικός    –       ΑΟ Καραβάς

ΑΠΕ Μικρασιατική      –       Αστέρας Βάρης

Ακράτητος –       Πυθαγόρας

ΑΕ Πυλίου –       Θύελλα Ραφήνας

Πανελευσινιακός         –       Αετός Λουτρών

 

10η αγωνιστική

                   

Αιολικός    –       Αίας Σαλαμίνας

Κερατσίνι   –       ΑΠΕ Μικρασιατική

ΑΟ Καραβάς       –       Ακράτητος

Αστέρας Βάρης  –       ΑΕ Πυλίου

Πυθαγόρας         –       Πανελευσινιακός

Θύελλα Ραφήνας        –       Αετός Λουτρών

 

11η αγωνιστική           

 

ΑΠΕ Μικρασιατική      –       Αίας Σαλαμίνας

Ακράτητος –       Αιολικός

ΑΕ Πυλίου –       Κερατσίνι

Πανελευσινιακός         –       ΑΟ Καραβάς

Αετός Λουτρών  –       Αστέρας Βάρης

Θύελλα Ραφήνας        –       Πυθαγόρας

 

9ος όμιλος:

 

1η αγωνιστική

                   

Παναιγιάλειος    –       ΑΟ Διαβολιτσίου

Ζάκυνθος  –       Διαγόρας Βραχνέικων

Θύελλα Πατρών –       ΠΑΟ Βάρδας

Αίας Γαστούνης –       Αχαϊκή

Παλληξουριακός         –       ΑΟ Τσιλιβί

Εθνικός Σκουλικάδου –       Πάμισος

Ρεπό:                    Ναυπακτιακός Αστέρας

 

2η αγωνιστική             

 

Ναυπακτιακός Αστέρας       –       Παναιγιάλειος

ΑΟ Διαβολιτσίου         –       Ζάκυνθος

Διαγόρας Βραχνέικων –       Αίας Γαστούνης

ΠΑΟ Βάρδας       –       Παλληξουριακός

Αχαϊκή       –       Εθνικός Σκουλικάδου

ΑΟ Τσιλιβί –       Πάμισος

Ρεπό:                    Θύελλα Πατρών

 

3η αγωνιστική   

         

Παναιγιάλειος    –       Ζάκυνθος

Θύελλα Πατρών –       Ναυπακτιακός Αστέρας

Αίας Γαστούνης –       ΑΟ Διαβολιτσίου

Εθνικός Σκουλικάδου –       Διαγόρας Βραχνέικων

Πάμισος     –       ΠΑΟ Βάρδας

ΑΟ Τσιλιβί –       Αχαϊκή

Ρεπό:                    Παλληξουριακός

 

4η αγωνιστική             

 

Θύελλα Πατρών –       Παναιγιάλειος

Ζάκυνθος  –       Αίας Γαστούνης

Ναυπακτιακός Αστέρας       –       Παλληξουριακός

ΑΟ Διαβολιτσίου         –       Εθνικός Σκουλικάδου

Διαγόρας Βραχνέικων –       ΑΟ Τσιλιβί

ΠΑΟ Βάρδας       –       Αχαϊκή

Ρεπό:                    Πάμισος

 

5η αγωνιστική   

         

Παναιγιάλειος    –       Αίας Γαστούνης

Παλληξουριακός         –       Θύελλα Πατρών

Εθνικός Σκουλικάδου –       Ζάκυνθος

Πάμισος     –       Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΟ Τσιλιβί –       ΑΟ Διαβολιτσίου

ΠΑΟ Βάρδας       –       Διαγόρας Βραχνέικων

Ρεπό:                    Αχαϊκή

 

6η αγωνιστική   

         

Παλληξουριακός         –       Παναιγιάλειος

Αίας Γαστούνης –       Εθνικός Σκουλικάδου

Θύελλα Πατρών –       Πάμισος

Ζάκυνθος  –       ΑΟ Τσιλιβί

Ναυπακτιακός Αστέρας       –       Αχαϊκή

ΑΟ Διαβολιτσίου         –       ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό:                    Διαγόρας Βραχνέικων

 

7η αγωνιστική   

         

Παναιγιάλειος    –       Εθνικός Σκουλικάδου

Πάμισος     –       Παλληξουριακός

ΑΟ Τσιλιβί –       Αίας Γαστούνης

Αχαϊκή       –       Θύελλα Πατρών

ΠΑΟ Βάρδας       –       Ζάκυνθος

Διαγόρας Βραχνέικων –       Ναυπακτιακός Αστέρας

Ρεπό:                    ΑΟ Διαβολιτσίου

 

8η αγωνιστική

                   

Πάμισος     –       Παναιγιάλειος

Εθνικός Σκουλικάδου –       ΑΟ Τσιλιβί

Παλληξουριακός         –       Αχαϊκή

Αίας Γαστούνης –       ΠΑΟ Βάρδας

Θύελλα Πατρών –       Διαγόρας Βραχνέικων

Ναυπακτιακός Αστέρας       –       ΑΟ Διαβολιτσίου

Ρεπό:                    Ζάκυνθος

 

9η αγωνιστική   

         

Παναιγιάλειος    –       ΑΟ Τσιλιβί

Αχαϊκή       –       Πάμισος

ΠΑΟ Βάρδας       –       Εθνικός Σκουλικάδου

Διαγόρας Βραχνέικων –       Παλληξουριακός

ΑΟ Διαβολιτσίου         –       Θύελλα Πατρών

Ζάκυνθος  –       Ναυπακτιακός Αστέρας

Ρεπό:                    Αίας Γαστούνης

 

10η αγωνιστική 

         

Αχαϊκή       –       Παναιγιάλειος

ΑΟ Τσιλιβί –       ΠΑΟ Βάρδας

Πάμισος     –       Διαγόρας Βραχνέικων

Παλληξουριακός         –       ΑΟ Διαβολιτσίου

Αίας Γαστούνης –       Ναυπακτιακός Αστέρας

Θύελλα Πατρών –       Ζάκυνθος

Ρεπό:                    Εθνικός Σκουλικάδου

 

11η αγωνιστική

                   

Παναιγιάλειος    –       ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων –       Αχαϊκή

ΑΟ Διαβολιτσίου         –       Πάμισος

Ναυπακτιακός Αστέρας       –       Εθνικός Σκουλικάδου

Ζάκυνθος  –       Παλληξουριακός

Αίας Γαστούνης –       Θύελλα Πατρών

Ρεπό:                    ΑΟ Τσιλιβί

 

12η αγωνιστική

                   

Διαγόρας Βραχνέικων –       Παναιγιάλειος

Αχαϊκή       –       ΑΟ Διαβολιτσίου

ΑΟ Τσιλιβί –       Ναυπακτιακός Αστέρας

Πάμισος     –       Ζάκυνθος

Εθνικός Σκουλικάδου –       Θύελλα Πατρών

Παλληξουριακός         –       Αίας Γαστούνης

Ρεπό:                    ΠΑΟ Βάρδας

 

13η αγωνιστική 

         

ΑΟ Διαβολιτσίου         –       Διαγόρας Βραχνέικων

Ναυπακτιακός Αστέρας       –       ΠΑΟ Βάρδας

Ζάκυνθος  –       Αχαϊκή

Θύελλα Πατρών –       ΑΟ Τσιλιβί

Αίας Γαστούνης –       Πάμισος

Εθνικός Σκουλικάδου –       Παλληξουριακός

Ρεπό:                    Παναιγιάλειος

 

10ος όμιλος:

 

1η αγωνιστική

                   

Γιούχτας    –       Αστέρας Ρεθύμνου

ΑΟ Παλαιόχωρας        –       Ρεπό

ΑΟ Αγίου Νικολάου    –       Άρης Σούδας

Αλμυρός Γαζίου –       Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ        –       Άρης Ρεθύμνου

ΑΕ Νεάπολης      –       Ατσαλένιος

ΑΟ Πόρου –       Ηρόδοτος

Ρεθυμνιακός       –       ΑΟ Δαμάστας

 

2η αγωνιστική   

         

ΑΟ Παλαιόχωρας        –       Γιούχτας

Αστέρας Ρεθύμνου     –       ΑΟ Αγίου Νικολάου

Ρεπό –       Αλμυρός Γαζίου

Άρης Σούδας       –       ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Αναγέννηση Ιεράπετρας      –       ΑΕ Νεάπολης

Άρης Ρεθύμνου  –       ΑΟ Πόρου

Ατσαλένιος         –       ΑΟ Δαμάστας

Ηρόδοτος  –       Ρεθυμνιακός

 

3η αγωνιστική   

         

Γιούχτας    –       ΑΟ Αγίου Νικολάου

Αλμυρός Γαζίου –       ΑΟ Παλαιόχωρας

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ        –       Αστέρας Ρεθύμνου

ΑΕ Νεάπολης      –       Ρεπό

ΑΟ Πόρου –       Άρης Σούδας

ΑΟ Δαμάστας     –       Αναγέννηση Ιεράπετρας

Ρεθυμνιακός       –       Άρης Ρεθύμνου

Ατσαλένιος         –       Ηρόδοτος

 

4η αγωνιστική   

         

Αλμυρός Γαζίου –       Γιούχτας

ΑΟ Αγίου Νικολάου    –       ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΟ Παλαιόχωρας        –       ΑΕ Νεάπολης

Αστέρας Ρεθύμνου     –       ΑΟ Πόρου

Ρεπό –       ΑΟ Δαμάστας

Άρης Σούδας       –       Ρεθυμνιακός

Αναγέννηση Ιεράπετρας      –       Ηρόδοτος

Άρης Ρεθύμνου  –       Ατσαλένιος

 

5η αγωνιστική   

         

Γιούχτας    –       ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΕ Νεάπολης      –       Αλμυρός Γαζίου

ΑΟ Πόρου –       ΑΟ Αγίου Νικολάου

ΑΟ Δαμάστας     –       ΑΟ Παλαιόχωρας

Ρεθυμνιακός       –       Αστέρας Ρεθύμνου

Ηρόδοτος  –       Ρεπό

Ατσαλένιος         –       Άρης Σούδας

Αναγέννηση Ιεράπετρας      –       Άρης Ρεθύμνου

 

6η αγωνιστική

                   

ΑΕ Νεάπολης      –       Γιούχτας

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ        –       ΑΟ Πόρου

Αλμυρός Γαζίου –       ΑΟ Δαμάστας

ΑΟ Αγίου Νικολάου    –       Ρεθυμνιακός

ΑΟ Παλαιόχωρας        –       Ηρόδοτος

Αστέρας Ρεθύμνου     –       Ατσαλένιος

Ρεπό –       Άρης Ρεθύμνου

Άρης Σούδας       –       Αναγέννηση Ιεράπετρας

 

7η αγωνιστική

                   

Γιούχτας    –       ΑΟ Πόρου

ΑΟ Δαμάστας     –       ΑΕ Νεάπολης

Ρεθυμνιακός       –       ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ηρόδοτος  –       Αλμυρός Γαζίου

Ατσαλένιος         –       ΑΟ Αγίου Νικολάου

Άρης Ρεθύμνου  –       ΑΟ Παλαιόχωρας

Αναγέννηση Ιεράπετρας      –       Αστέρας Ρεθύμνου

Ρεπό –       Άρης Σούδας

 

8η αγωνιστική

                   

ΑΟ Δαμάστας     –       Γιούχτας

ΑΟ Πόρου –       Ρεθυμνιακός

ΑΕ Νεάπολης      –       Ηρόδοτος

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ        –       Ατσαλένιος

Αλμυρός Γαζίου –       Άρης Ρεθύμνου

ΑΟ Αγίου Νικολάου    –       Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΑΟ Παλαιόχωρας        –       Άρης Σούδας

Αστέρας Ρεθύμνου     –       Ρεπό

 

9η αγωνιστική

                   

Γιούχτας    –       Ρεθυμνιακός

Ηρόδοτος  –       ΑΟ Δαμάστας

Ατσαλένιος         –       ΑΟ Πόρου

Άρης Ρεθύμνου  –       ΑΕ Νεάπολης

Αναγέννηση Ιεράπετρας      –       ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Άρης Σούδας       –       Αλμυρός Γαζίου

Ρεπό –       ΑΟ Αγίου Νικολάου

Αστέρας Ρεθύμνου     –       ΑΟ Παλαιόχωρας

 

10η αγωνιστική

                   

Ηρόδοτος  –       Γιούχτας

Ρεθυμνιακός       –       Ατσαλένιος

ΑΟ Δαμάστας     –       Άρης Ρεθύμνου

ΑΟ Πόρου –       Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΑΕ Νεάπολης      –       Άρης Σούδας

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ        –       Ρεπό

Αλμυρός Γαζίου –       Αστέρας Ρεθύμνου

ΑΟ Αγίου Νικολάου    –       ΑΟ Παλαιόχωρας

 

11η αγωνιστική 

         

Γιούχτας    –       Ατσαλένιος

Άρης Ρεθύμνου  –       Ηρόδοτος

Αναγέννηση Ιεράπετρας      –       Ρεθυμνιακός

Άρης Σούδας       –       ΑΟ Δαμάστας

Ρεπό –       ΑΟ Πόρου

Αστέρας Ρεθύμνου     –       ΑΕ Νεάπολης

ΑΟ Παλαιόχωρας        –       ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΟ Αγίου Νικολάου    –       Αλμυρός Γαζίου

 

12η αγωνιστική 

         

Άρης Ρεθύμνου  –       Γιούχτας

Ατσαλένιος         –       Αναγέννηση Ιεράπετρας

Ηρόδοτος  –       Άρης Σούδας

Ρεθυμνιακός       –       Ρεπό

ΑΟ Δαμάστας     –       Αστέρας Ρεθύμνου

ΑΟ Πόρου –       ΑΟ Παλαιόχωρας

ΑΕ Νεάπολης      –       ΑΟ Αγίου Νικολάου

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ        –       Αλμυρός Γαζίου

 

13η αγωνιστική           

 

Γιούχτας    –       Αναγέννηση Ιεράπετρας

Άρης Σούδας       –       Άρης Ρεθύμνου

Ρεπό –       Ατσαλένιος

Αστέρας Ρεθύμνου     –       Ηρόδοτος

ΑΟ Παλαιόχωρας        –       Ρεθυμνιακός

ΑΟ Αγίου Νικολάου    –       ΑΟ Δαμάστας

Αλμυρός Γαζίου –       ΑΟ Πόρου

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ        –       ΑΕ Νεάπολης

 

14η αγωνιστική

                   

Άρης Σούδας       –       Γιούχτας

Αναγέννηση Ιεράπετρας      –       Ρεπό

Άρης Ρεθύμνου  –       Αστέρας Ρεθύμνου

Ατσαλένιος         –       ΑΟ Παλαιόχωρας

Ηρόδοτος  –       ΑΟ Αγίου Νικολάου

Ρεθυμνιακός       –       Αλμυρός Γαζίου

ΑΟ Δαμάστας     –       ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΟ Πόρου –       ΑΕ Νεάπολης

 

15η αγωνιστική 

         

Γιούχτας    –       Ρεπό

Αστέρας Ρεθύμνου     –       Άρης Σούδας

ΑΟ Παλαιόχωρας        –       Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΑΟ Αγίου Νικολάου    –       Άρης Ρεθύμνου

Αλμυρός Γαζίου –       Ατσαλένιος

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ        –       Ηρόδοτος

ΑΕ Νεάπολης      –       Ρεθυμνιακός

ΑΟ Πόρου –       ΑΟ Δαμάστας

 

Μοιραστείτε το: