26/10/2020
Διαιτησία | Πέμπτη 11 Ιουνίου 2020 - 12:55

Μανούχος στο Φάληρο, Φωτιάς στο ΟΑΚΑ

Ο Ναυπλιώτης θα σφυρίξει το Ολυμπιακός – Άρης, στο Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ ο ρέφερι του Συνδέσμου Πέλλας * Αναλυτικά όλοι οι ορισμοί για τη 2η αγωνιστική των πλέι οφ και πλέι άουτ της SL1

Στους ορισμούς των αναμετρήσεων της 2ης αγωνιστικής των πλέι οφ και πλέι άουτ που είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν το τριήμερο 13, 14 και 15 Ιουνίου ανακοίνωσε την Πέμπτη (11/6) η ΚΕΔ/ΕΠΟ.

Σύμφωνα με τους ορισμούς, ο Ευάγγελος Μανούχος του συνδέσμου Αργολίδας ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τον Άρη την Κυριακή (14/6), ενώ ο Βασίλειος Φωτιάς από την ΕΠΣ Πέλλας θα σφυρίξει το ντέρμπι του Παναθηναϊκού με τον ΠΑΟΚ το Σάββατο (13/6).

Το έτερο ματς των πλέι οφ, αυτό ανάμεσα στον ΟΦΗ και την ΑΕΚ, την Κυριακή θα διευθύνει ο Γεώργιος Τζοβάρας από τη Φθιώτιδα, ενώ για τα πλέι άουτ στο ιδιαίτερα σημαντικό ματς του Αστέρα Τρίπολης με τον Πανιώνιο που θα λάβει χώρα τη Δευτέρα (15/6), ορίστηκε ο Γεώργιος Κομίνης από την ΕΠΣ Θεσπρωτίας.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Σάββατο (13/6)

19:15 Βόλος – Ξάνθη

Διαιτητής: Ευαγγέλουν (Αθηνών)

Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Ζήρδας (Αθηνών)

4ος: Μαλούτας (Ημαθίας)

VAR: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)

AVAR: Κωσταράς (Αιτωλοακαρνανίας)

19:30 Ατρόμητος - Λαμία

Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Μωϋσιάδης (Ηπείρου), Κόλλιας (Ηπείρου)

4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

VAR: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

AVAR: Νικολαΐδης (Μακεδονίας)

21:30 Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ

Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)

Βοηθοί: Μεϊντάνας (Αχαΐας), Καρσιώτης (Κορινθίας)

4ος: Καραντώνης (Ημαθίας)

VAR: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

AVAR: Ψαρρής (Ζακύνθου)

Κυριακή (14/6)

19:15 ΟΦΗ - ΑΕΚ

Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)

Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας), Σαμοΐλης (Αθηνών)

4ος: Τσαγκαράκης (Χανίων)

VAR: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)

AVAR: Χριστακόγλου (Χαλκιδικής)

21:30 Ολυμπιακός - Άρης

Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Δημητριάδης (Καστοριάς)

4ος: Βρέσκας (Πιερίας)

VAR: Κοτσάνης (Δράμας)

AVAR: Μπουξμπάουμ (Ανατολικής Αττικής)

Δευτέρα (15/6)

19:30 Αστέρας Τρίπολης - Πανιώνιος

Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Ακρίβος (Αθηνών), Βασιλόπουλος (Έβρου)

4ος: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)

VAR: Παπαπέτρου (Αθηνών)

AVAR: Απτόσογλου (Αθηνών)

20:00 Παναιτωλικός - ΑΕΛ

Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Τριανταφύλλου (Αρκαδίας), Στεφανής (Καρδίτσας)

4ος: Φωτιάδης (Καστοριάς)

VAR: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)

AVAR: Πάτρας (Μακεδονίας)

Μοιραστείτε το: