28/03/2020
Πρωτάθλημα | Κυριακή 8 Μαρτίου 2020 - 17:12

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (8/3) αναμετρήσεις των 8 ομίλων

1oς όμιλος (23η αγωνιστική)
Πανσερραϊκός - Νέστος Χρυσούπολης 5-0
Άρης Αβάτου - Ορφέας Ξάνθης 0-0
Ένωση Aλεξανδρούπολης - Πανδραμαϊκός 1-0
Κιλκισιακός - Δόξα Κάτω Καμήλας 1-3
Κεραυνός Πέρνης - Ηρακλής Νέου Ζυγού 0-3
(7/3) Αετός Ορφανού - Απόλλων Παραλιμνίου 0-1
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου Πότου

2ος όμιλος (27η αγωνιστική)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Εδεσσαϊκός 0-0
Μακεδονικός - Αγροτικός Αστέρας 0-0
Ποσειδών Μηχανιώνας - Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0
Γιαννιτσά - Θερμαϊκός Θέρμης 1-0
Φλώρινα - Νίκη Αγκαθιάς 0-1
Σειρήνα - Νέα Καλλικράτεια 0-3 ά.α.
Αλμωπός Αριδαίας - Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 ά.α.
Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

3ος όμιλος (23η αγωνιστική)
Μετέωρα - Αλμυρός 1-0
Α.Ο. Σελλάνων - Πιερικός 1-1
Δίας Δίου - Ηρακλής Λάρισας 1-3
Α.Ο. Ποταμιάς - Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1
Διαγόρας Στεφανοβικείου - Θησέας Αγριάς 2-1
Αταλάντη - Ατρόμητος Παλαμά 2-1
Α.Ε. Καρίτσας - Διγενής Νεοχωρίου 1-0

4ος όμιλος (23η αγωνιστική)
Θιναλιακός - Αχέρων Καναλακίου 3-0
Απόλλων Ευπαλίου - ΑΕΠ Καραγιαννίων 2-2
Τηλυκράτης - Σούλι Παραμυθίας 4-0
Α.Ε. Μεσολογγίου - Ναυπακτιακός Αστέρας 4-0
Μακεδονικός Φούφα - Αναγέννηση Άρτας 0-0
Α.Ο. Ανατολής - ΠΑΣ Πρέβεζα 2-0
Α.Ε. Λευκίμμης - Αστέρας Ιτέας 3-0 ά.α.

5ος όμιλος (23η αγωνιστική)
Άνω Μερά Μυκόνου - Ηλυσιακός 2-0
Πανθηραϊκός - Καλλιθέα 1-1
Φωστήρας - Άγιοι Ανάργυροι 1-0
Κηφισιά - Κερατσίνι 2-1
Άγιος Ιερόθεος - Ερμής Κορυδαλλού 5-0
Ακράτητος - Θύελλα Καμαρίου 1-4
Εθνικός - Μοσχάτο 2-1

6ος όμιλος (23η αγωνιστική)
Παλληνιακός - Θύελλα Ραφήνας 1-2
Α.Ο. Υπάτου - ΑΕΚ Τρίπολης 2-1
Κόρινθος - Μαρκό 1-4
Ρόδος - Αχαρναϊκός 2-0
Αιολικός - Κιθαιρών Καπαρελλίου 1-0
Παναρκαδικός - Νέα Αρτάκη 0-1
Ρεπό: Αήττητος

7ος όμιλος (23η αγωνιστική)
Σπάρτη - Θύελλα Πατρών 1-0
Παναργειακός - Πανγυθεατικός 2-0
Διαβολίτσι - Πανηλειακός 4-1
Αστέρας Βλαχιώτη - Ολυμπιακός Ζαχάρως 5-0
Α.Ο. Τσιλιβή - Ζάκυνθος AΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟ Βάρδας - Ερμιονίδα ΑΝΑΒΟΛΗ
Διαγόρας Βραχνέικων - Ναύπλιο ΑΝΑΒΟΛΗ

8ος όμιλος
(3η αγωνιστική πλέι οφ)
Γιούχτας - Επισκοπή 2-1
Ηρόδοτος - Πανακρωτηριακός 2-1
(3η αγωνιστική πλέι άουτ)
Α.Ο. Πόρου - Ρεθυμνιακός 2-2
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Ατσαλένιος 1-0
Ρεπό: Άγιος Νικόλαος
Μοιραστείτε το: