28/03/2020
Πρωτάθλημα | Σάββατο 29 Φεβρουαρίου 2020 - 17:12

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις σαββατιάτικες (29/2) αναμετρήσεις των 8 ομίλων

1oς όμιλος (22η αγωνιστική)
Νέστος Χρυσούπολης - Αετός Ορφανού 0-3
Ορφέας Ξάνθης - Απόλλων Παραλιμνίου 2-2
Δόξα Θεολόγου Πότου - Πανσερραϊκός 0-5
Πανδραμαϊκός - Άρης Αβάτου 0-0
Ηρακλής Νέου Ζυγού - Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-3
Κιλκισιακός - Κεραυνός Πέρνης 6-1
Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας

2ος όμιλος (26η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας - Νέα Καλλικράτεια 1-0
Θύελλα Σαρακηνών - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 3-1
Θερμαϊκός Θέρμης - Αλμωπός Αριδαίας 1-2
Νίκη Αγκαθιάς - Ποσειδών Μηχανιώνας 1-3
Φλώρινα - Γιαννιτσά 3-3
Άρης Παλαιοχωρίου - Μακεδονικός 0-3 ά.α.
Εδεσσαϊκός - Σειρήνα 3-0 ά.α.
Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

3ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Πιερικός - Μετέωρα 2-1
Ηρακλής Λάρισας - Αλμυρός 0-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Α.Ο. Σελλάνων 0-0
Θησέας Αγριάς - Δίας Δίου 3-0
Ατρόμητος Παλαμά - Α.Ο. Ποταμιάς 2-0
Διγενής Νεοχωρίου - Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-1
Αταλάντη - Α.Ε. Καρίτσας 2-2

4ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Θιναλιακός - Απόλλων Ευπαλίου 1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας - Τηλυκράτης 1-5
Αναγέννηση Άρτας - Α.Ε. Μεσολογγίου 2-1
ΠΑΣ Πρέβεζα - Α.Ε. Λευκίμμης 0-0
Αχέρων Καναλακίου - Μακεδονικός Φούφα 2-0
ΑΕΠ Καραγιαννίων - Α.Ο. Ανατολής 1-0
Αστέρας Ιτέας - Σούλι Παραμυθίας 0-3 ά.α.

5ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Θύελλα Καμαρίου - Κηφισιά 2-0
Μοσχάτο - Άνω Μερά Μυκόνου 1-0 (ΦΩΤΟ)
Ακράτητος - Εθνικός 0-1
Καλλιθέα - Άγιος Ιερόθεος 3-0
Άγιοι Ανάργυροι - Ερμής Κορυδαλλού 2-2
Κερατσίνι - Πανθηραϊκός 0-0
Ηλυσιακός - Φωστήρας 2-2

6ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Αιολικός - Παναρκαδικός 0-1
ΑΕΚ Τρίπολης - Παλληνιακός 0-2
Μαρκό - Θύελλα Ραφήνας 0-0
Αήττητος - Α.Ο. Υπάτου 0-0
Αχαρναϊκός - Κόρινθος 3-0 ά.α.
(1/3) Νέα Αρτάκη - Ρόδος
Ρεπό: Κιθαιρών Καπαρελλίου

7ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Ναύπλιο - Α.Ο. Τσιλιβή 2-1
Ολυμπιακός Ζαχάρως - ΠΑΟ Βάρδας 2-0
Διαγόρας Βραχνέικων - Αστέρας Βλαχιώτη 0-2
Πανγυθεατικός - Σπάρτη 1-2
Πανηλειακός - Θύελλα Πατρών 1-4
Ερμιονίδα - Διαβολίτσι 1-0
Ζάκυνθος - Παναργειακός 3-1

8ος όμιλος
(2η αγωνιστική πλέι οφ)
Ηρόδοτος - Γιούχτας 2-2
Πανακρωτηριακός - Επισκοπή 0-1
(2η αγωνιστική πλέι άουτ)
Ατσαλένιος - Α.Ο. Πόρου 1-0
Άγιος Νικόλαος - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-1
Ρεπό: Ρεθυμνιακός 

Πηγή ΦΩΤΟ: soccerlive

Μοιραστείτε το: