26/01/2020
Πρωτάθλημα | Κυριακή 12 Ιανουαρίου 2020 - 17:17

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (12/1) αναμετρήσεις των 8 ομίλων

1oς όμιλος (15η αγωνιστική)
Αετός Ορφανού - Κιλκισιακός 3-0
Κεραυνός Πέρνης - Ένωση Aλεξανδρούπολης 1-1
Δόξα Κάτω Καμήλας - Άρης Αβάτου 1-1
Πανδραμαϊκός - Πανσερραϊκός 0-1
Δόξα Θεολόγου Πότου - Απόλλων Παραλιμνίου 0-2
Ορφέας Ξάνθης - Νέστος Χρυσούπολης 2-1
Ρεπό: Ηρακλής Νέου Ζυγού

2ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Νίκη Αγκαθιάς - Γιαννιτσά 1-1
Θερμαϊκός Θέρμης - Ποσειδών Μηχανιώνας 2-4
Αστραπή Μεσοποταμίας - Αλμωπός Αριδαίας 0-4
Θύελλα Σαρακηνών - Μακεδονικός 1-0
Αγροτικός Αστέρας - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 1-1
Εδεσσαϊκός - Νέα Καλλικράτεια 1-0
Σειρήνα - Φλώρινα 0-3 ά.α.
Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

3ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Μετέωρα - Αταλάντη 2-1
Α.Ε. Καρίτσας - Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-1
Διγενής Νεοχωρίου - Α.Ο. Ποταμιάς 4-1
Ατρόμητος Παλαμά - Δίας Δίου 1-0
Θησέας Αγριάς - Α.Ο. Σελλάνων 3-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Αλμυρός 0-1
Ηρακλής Λάρισας - Πιερικός 0-0

4ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Τηλυκράτης - Θιναλιακός 1-1
Απόλλων Ευπαλίου - Α.Ο. Ανατολής 1-2
ΑΕΠ Καραγιαννίων - Μακεδονικός Φούφα 2-1
Αχέρων Καναλακίου - Α.Ε. Λευκίμμης 2-0
ΠΑΣ Πρέβεζα - Α.Ε. Μεσολογγίου 2-0
Αναγέννηση Άρτας - Σούλι Παραμυθίας 0-1
Αστέρας Ιτέας - Ναυπακτιακός Αστέρας 0-3 ά.α.

5ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Θύελλα Καμαρίου - Φωστήρας 3-1 (ΦΩΤΟ)
Εθνικός - Άνω Μερά Μυκόνου 1-0
Μοσχάτο - Κηφισιά 0-1
Άγιος Ιερόθεος - Ακράτητος 3-2
Ηλυσιακός - Πανθηραϊκός 0-1
Κερατσίνι - Ερμής Κορυδαλλού 2-1
Άγιοι Ανάργυροι - Καλλιθέα 0-2

6ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Παναρκαδικός - Ρόδος 0-2
Αχαρναϊκός - Α.Ο. Υπάτου 0-2
Αήττητος - Θύελλα Ραφήνας 1-2
Μαρκό - ΑΕΚ Τρίπολης 6-1
Παλληνιακός - Αιολικός 0-3
Κιθαιρών Καπαρελλίου - Κόρινθος ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Νέα Αρτάκη

7ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Σπάρτη - Διαγόρας Βραχνέικων 2-1
Αστέρας Βλαχιώτη - ΠΑΟ Βάρδας 2-0
Ολυμπιακός Ζαχάρως - Α.Ο. Τσιλιβή 2-0
Ναύπλιο - Διαβολίτσι 1-0
Ζάκυνθος - Θύελλα Πατρών 3-2
Πανηλειακός - Πανγυθεατικός 1-1
Ερμιονίδα - Παναργειακός 7-0

8ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Γιούχτας - Επισκοπή 1-1
Α.Ο. Πόρου - Πανακρωτηριακός 3-1
Ατσαλένιος - Άγιος Νικόλαος 1-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Ηρόδοτος 1-0
Ρεπό: Ρεθυμνιακός

Πηγή ΦΩΤΟ: soccerlive

Μοιραστείτε το: