05/06/2020
Πρωτάθλημα | Κυριακή 5 Ιανουαρίου 2020 - 17:17

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (5/1) αναμετρήσεις των 8 ομίλων

1oς όμιλος (14η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου - Δόξα Κάτω Καμήλας 0-2
Νέστος Χρυσούπολης - Πανδραμαϊκός 1-1
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Αετός Ορφανού 1-0
Άρης Αβάτου - Κεραυνός Πέρνης 2-1
(4/1) Πανσερραϊκός - Ηρακλής Νέου Ζυγού 2-0 (ΦΩΤΟ)
(4/1) Ορφέας Ξάνθης - Δόξα Θεολόγου Πότου 2-1
Ρεπό: Κιλκισιακός

2ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Ποσειδών Μηχανιώνας - Φλώρινα 1-0
Αλμωπός Αριδαίας - Νίκη Αγκαθιάς 2-0
Μακεδονικός - Αστραπή Μεσοποταμίας 5-0
Νέα Καλλικράτεια - Θύελλα Σαρακηνών 4-0
Αγροτικός Αστέρας - Εδεσσαϊκός 2-2
Γιαννιτσά - Σειρήνα 3-0 ά.α.
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 ά.α.
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

3ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Διαγόρας Στεφανοβικείου - Μετέωρα 2-1
Α.Ο. Ποταμιάς - Αταλάντη 0-1
Δίας Δίου - Α.Ε. Καρίτσας 0-2
Α.Ο. Σελλάνων - Διγενής Νεοχωρίου 2-2
Αλμυρός - Ατρόμητος Παλαμά 0-2
Πιερικός - Θησέας Αγριάς 3-0
Ηρακλής Λάρισας - Οικονόμος Τσαριτσάνης 2-0

4ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Α.Ο. Ανατολής - Τηλυκράτης 0-0
Μακεδονικός Φούφα - Θιναλιακός 3-0
Α.Ε. Λευκίμμης - Απόλλων Ευπαλίου 3-1
Α.Ε. Μεσολογγίου - ΑΕΠ Καραγιαννίων 1-1
Σούλι Παραμυθίας - Αχέρων Καναλακίου 1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας - ΠΑΣ Πρέβεζα 0-0
Αστέρας Ιτέας - Αναγέννηση Αρτας 0-3 ά.α.

5ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Πανθηραϊκός - Μοσχάτο 3-0
Άνω Μερά Μυκόνου - Άγιος Ιερόθεος 2-0
Κηφισιά - Ακράτητος 1-0
Φωστήρας - Εθνικός 2-0
Ερμής Κορυδαλλού - Θύελλα Καμαρίου 0-3
Καλλιθέα - Ηλυσιακός 0-0
Άγιοι Ανάργυροι - Κερατσίνι 0-1

6ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Ρόδος - Παλληνιακός 2-0
Κόρινθος - Παναρκαδικός 0-5
Α.Ο. Υπάτου - Νέα Αρτάκη 2-0
Θύελλα Ραφήνας - Κιθαιρών Καπαρελλίου 0-0
ΑΕΚ Τρίπολης - Αχαρναϊκός 0-2
Μαρκό - Αήττητος 0-1
Ρεπό: Αιολικός

7ος όμιλος (14η αγωνιστική)
ΠΑΟ Βάρδας - Σπάρτη 1-1
Α.Ο. Τσιλιβή - Διαγόρας Βραχνέικων 1-0
Διαβολίτσι - Αστέρας Βλαχιώτη 0-0
Παναργειακός - Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-2
Θύελλα Πατρών - Ναύπλιο 3-1
Πανγυθεατικός - Ερμιονίδα 1-0
Πανηλειακός - Ζάκυνθος 0-1

8ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Επισκοπή - Α.Ο. Πόρου 2-0
Ηρόδοτος - Γιούχτας 0-2
Άγιος Νικόλαος - Ρεθυμνιακός 1-1
Ατσαλένιος - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1
Ρεπό: Πανακρωτηριακός 

Πηγή ΦΩΤΟ: serressport

Μοιραστείτε το: