28/01/2020
Πρωτάθλημα | Παρασκευή 13 Δεκεμβρίου 2019 - 16:09

Σούπερ Λίγκα 1: Βγήκε το πρόγραμμα μέχρι το τέλος της κανονικής διάρκειας

Από τη 18η έως την 26η αγωνιστική * Πότε θα διεξαχθούν τα ντέρμπι

Γνωστό έγινε την Παρασκευή (13/12) το πρόγραμμα της Σούπερ Λίγκας 1 από τη 18η έως και την 26η αγωνιστική αγωνιστική, όταν και ολοκληρώνεται η κανονική διάρκεια.

Το ντέρμπι της 18ης αγωνιστικής ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και την ΑΕΚ ορίστηκε για την Κυριακή (12/1) στις 19ή (12/1) στις 19:30, ενώ το ΑΕΚ - Ολυμπιακός την 21η αγωνιστική για την Κυριακή (26/1) στις 19:30.

Από εκεί και πέρα, το Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ, στο πλαίσιο της 22ης στροφής, θα διεξαχθεί την Κυριακή (2/2) στις 19:30, το ΑΕΚ - Παναθηναϊκός για την 23η την Κυριακή (9/2) στις 19:30 και το ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός για την 25η αγωνιστική το Σάββατο (22/2) στις 19:30.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

18η αγωνιστική:

Σάββατο (11/1)

Βόλος – Ξάνθη 17:15

ΑΕΛ – Άρης 19:30

Παναιτωλικός – Ατρόμητος 20:00

Κυριακή (12/1)

Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ 15:00

Λαμία – Ολυμπιακός 17:15

Παναθηναϊκός – Πανιώνιος 19:30

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 19:30

19η αγωνιστική:

Σάββατο (18/1)

Πανιώνιος – ΟΦΗ 19:30

Παναιτωλικός – Λαμία 20:00

Κυριακή (19/1)

Ξάνθη – Παναθηναϊκός 15:00

ΑΕΚ – ΑΕΛ 17:15

Ατρόμητος – Βόλος 17:15

ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης 18:00

Ολυμπιακός – Άρης 19:30

20η αγωνιστική:

Τετάρτη (22/1)

ΑΕΛ – Παναιτωλικός 15:00

Βόλος – ΑΕΚ 17:15

ΟΦΗ – Ολυμπιακός 17:15

Παναθηναϊκός – Ατρόμητος 19:30

Πέμπτη (23/1)

Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος 17:15

Λαμία – ΠΑΟΚ 19:00

Άρης – Ξάνθη 19:30

21η αγωνιστική:

Σάββατο (25/1)

ΑΕΛ – Παναθηναϊκός 19:30

Κυριακή (26/1)

Ξάνθη – ΟΦΗ 15:00

Πανιώνιος – Ατρόμητος 15:00

Παναιτωλικός – Άρης 17:15

ΑΕΚ – Ολυμπιακός 19:30

Δευτέρα (27/1)

ΠΑΟΚ – Βόλος 18:00

Λαμία – Αστέρας Τρίπολης 20:00

22η αγωνιστική:

Σάββατο (1/2)

ΟΦΗ – ΑΕΛ 17:15

Ολυμπιακός – Ξάνθη 19:30

Ατρόμητος – ΑΕΚ 20:00

Κυριακή (2/2)

Άρης – Πανιώνιος 15:00

Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός 17:15

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ 19:30

Δευτέρα (3/2)

Βόλος – Λαμία 19:30

23η αγωνιστική:

Σάββατο (8/2)

Πανιώνιος – Ξάνθη 19:30

Λαμία – ΑΕΛ 20:00

Κυριακή (9/2)

Αστέρας Τρίπολης – Άρης 15:00

Ατρόμητος – Ολυμπιακός 17:15

ΠΑΟΚ – ΟΦΗ 18:00

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός 19:30

Δευτέρα (10/2)

Παναιτωλικός – Βόλος 18:00

24η αγωνιστική:

Σάββατο (15/2)

ΑΕΛ – ΠΑΟΚ 17:15

Ολυμπιακός – Πανιώνιος 19:30

Κυριακή (16/2)

Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός 15:00

Βόλος – Αστέρας Τρίπολης 17:15

Ξάνθη – Λαμία 17:15

Άρης – ΑΕΚ 19:30

Δευτέρα (17/2)

ΟΦΗ – Ατρόμητος 19:30

25η αγωνιστική:

Σάββατο (22/2)

Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός 19:30

Λαμία – Άρης 20:00

Κυριακή (23/2)

Παναιτωλικός – Πανιώνιος 15:00

Ατρόμητος – Ξάνθη (17:15)

Βόλος – ΑΕΛ (17:15)

ΑΕΚ – ΟΦΗ (19;30)

ΠΑΟΚ –Ολυμπιακός (19:30)

26η αγωνιστική:

Κυριακή (1/3)

ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης 19:00

Άρης – Ατρόμητος 19:00

Ξάνθη – ΠΑΟΚ 19:00

Ολυμπιακός – Παναιτωλικός 19:00

ΟΦΗ – Λαμία 19:00

Παναθηναϊκός – Βόλος 19:00

Πανιώνιος – ΑΕΚ 19:00

Μοιραστείτε το: