11/08/2020
Πρωτάθλημα | Κυριακή 8 Δεκεμβρίου 2019 - 17:16

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (8/12) αναμετρήσεις των 8 ομίλων

1oς όμιλος (12η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου - Ένωση Aλεξανδρούπολης 3-1
Νέστος Χρυσούπολης - Κιλκισιακός 2-1
Ορφέας Ξάνθης - Κεραυνός Πέρνης 3-1
Δόξα Θεολόγου Πότου - Ηρακλής Νέου Ζυγού 0-0
Πανδραμαϊκός - Δόξα Κάτω Καμήλας 1-0
(7/12) Άρης Αβάτου - Αετός Ορφανού 1-1 (ΦΩΤΟ)
Ρεπό: Πανσερραϊκός

2ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Αλμωπός Αριδαίας - Μακεδονικός 2-1
Ποσειδών Μηχανιώνας - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-1
Γιαννιτσά - Νέα Καλλικράτεια 0-0
Φλώρινα - Εδεσσαϊκός 0-0
Νίκη Αγκαθιάς - Αγροτικός Αστέρας ΔΙΑΚΟΠΗ
Θερμαϊκός Θέρμης - Θύελλα Σαρακηνών 2-0
Αστραπή Μεσοποταμίας - Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 ά.α.
Ρεπό: Σειρήνα

3ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Δίας Δίου - Μετέωρα 2-0
Α.Ο. Σελλάνων - Α.Ο. Ποταμιάς 2-1
Αλμυρός - Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-2
Πιερικός - Αταλάντη 4-0
Ηρακλής Λάρισας - Α.Ε. Καρίτσας 2-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Διγενής Νεοχωρίου 3-2
Θησέας Αγριάς - Ατρόμητος Παλαμά 5-2

4ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Ναυπακτιακός Αστέρας - Θιναλιακός 3-1
Αστέρας Ιτέας - Απόλλων Ευπαλίου 3-1
Αναγέννηση Αρτας - ΑΕΠ Καραγιαννίων 1-1
ΠΑΣ Πρέβεζα - Αχέρων Καναλακίου 2-2
Α.Ε. Λευκίμμης - Τηλυκράτης 1-1
Α.Ε. Μεσολογγίου - Μακεδονικός Φούφα 3-0
Σούλι Παραμυθίας - Α.Ο. Ανατολής 3-2

5ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Πανθηραϊκός - Κηφισιά 3-1
Ερμής Κορυδαλλού - Άνω Μερά Μυκόνου 1-2
Καλλιθέα - Ακράτητος 3-0
Άγιοι Ανάργυροι - Εθνικός 0-1
Κερατσίνι - Μοσχάτο 1-2
Ηλυσιακός - Θύελλα Καμαρίου 1-2
Φωστήρας - Άγιος Ιερόθεος 1-1

6ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Κόρινθος - Παλληνιακός 0-2
Θύελλα Ραφήνας - Ρόδος 1-1
ΑΕΚ Τρίπολης - Αιολικός 1-1
Μαρκό - Παναρκαδικός 3-1
Αήττητος - Νέα Αρτάκη 2-0
Αχαρναϊκός - Κιθαιρών Καπαρελλίου 0-2
Ρεπό: Α.Ο. Υπάτου

7ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Διαβολίτσι - Σπάρτη 0-0
Παναργειακός - Α.Ο. Τσιλιβή 2-2
Θύελλα Πατρών - ΠΑΟ Βάρδας 3-1
Πανγυθεατικός - Διαγόρας Βραχνέικων 1-3
Πανηλειακός - Αστέρας Βλαχιώτη 0-4
Ζάκυνθος - Ολυμπιακός Ζαχάρως 3-0
Ερμιονίδα - Ναύπλιο 2-1

8ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Άγιος Νικόλαος - Επισκοπή 1-4
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Α.Ο. Πόρου 0-1
Ρεθυμνιακός - Πανακρωτηριακός 2-2
Ατσαλένιος - Γιούχτας 1-1
Ρεπό: Ηρόδοτος

Πηγή ΦΩΤΟ: thrakisports
Μοιραστείτε το: