18/11/2018
Διαιτησία | Πέμπτη 13 Σεπτεμβρίου 2018 - 13:54

Ο Μπακογιάννης στο Εθνικός - Ηρακλής, ο Τσέτσιλας στον Βόλο

Οι διαιτητές στους αγώνες της 3ης φάσης του Κυπέλλου

Με τη διεξαγωγή της 3ης φάσης συνεχίζεται η δράση στο Κύπελλο Ελλάδας, με τα ματς να διεξάγονται το διήμερο 15-16 Σεπτεμβρίου.

Οι ΚΕΔ/ΕΠΟ γνωστοποίησε την Πέμπτη (13/9) τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στα ματς, με τον Άγγελο Μπακογιάννη (ΦΩΤΟ) του Συνδέσμου Αθηνών να ορίζεται σε αυτό ανάμεσα στον Εθνικό και τον Ηρακλή που θα γίνει στο «Ελ Πάσο» κεκλεισμένων των θυρών.

Όσον αφορά τον αγώνα της Νίκης Βόλου με τη Δόξα Δράμας, θα σφυρίξει ο Κωνσταντίνος Τσέτσιλας του Συνδέσμου Γρεβενών, με Φώτη Νταουλα (Δυτικής Αττικής) να ορίζεται στο Κόρινθος - Παναχαϊκή.

Αναλυτικά:

Σάββατο (15/9)

16:00 Kιθαιρών Καπαρελλίου – Ηρόδοτος

Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)

Βοηθοί: Ζήρδας (Δράμας), Κολλιακος (Αθηνών)

Κυριακή (16/9)

16:30 Αντίμαχος – ΝΠΣ Βόλος

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)

Βοηθοί: Στεφουλης (Γρεβενών), Χατζημανώλης (Λακωνίας)

16:30 Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Ζαμπαλας (Ηπείρου)

Βοηθοί: Θανασιας (Ηπείρου), Λιόντος (Ηπείρου)

16:30 Α.Ο. Καρδίας – Απόλλων Καλαμαριάς (Πόντου)

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Αϊναλης (Μακεδονίας), Φραγιος (Μακεδονίας)

16:30 Κόρινθος – Παναχαϊκή

Διαιτητής: Νταουλας (Δυτικής Αττικής)

Βοηθοί: Οικονόμου (Δυτικής Αττικής), Πλακας (Δυτικής Αττικής)

16:30 ΟΦ Ιεράπετρας – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)

16:30 Απόλλων Παραλιμνίου – Αιγινιακός

Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Αρακόλας (Κυκλάδων), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

16:30 Ερμιονίδα – ΑΟΧ-Κισσαμικός

Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)

Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Καραλής (Ηλείας)

16:30 Γιαννιτσά – Τρίκαλα

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Τοροσιάδης (Μακεδονίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

16:30 Τηλυκράτης – Αήττητος Σπάτων

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νίας)

Βοηθοί: Τσιλικας (Αιτ/νίας), Τίκας (Θεσπρωτίας)

16:30 Ερμής Αμυνταίου – Εργοτέλης

Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)

Βοηθοί: Γιάντσης (Ημαθίας), Δέλλιος (Πέλλας)

16:30 Εθνικός – Ηρακλής

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)

16:30 Θύελλα Καμαρίου – Σπάρτη

Διαιτητής: Βλάχος (Ανατολικής Αττικής)

Βοηθοί: Καλλης (Ανατολικής Αττικής), Γουρνιάς (Ανατολικής Αττικής)

16:30 Επισκοπή – Κέρκυρα

Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου)

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Μαυρουδής (Ηρακλείου)

18:30 Άρης Αβάτου – Πλατανιάς

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Κουβαλάκης (Δράμας), Τσακίρης (Δράμας)

18:30 Νίκη Βόλου – Δόξα Δράμας

Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)

Βοηθοί: Φαλτακας (Γρεβενών), Τζιουβάρας (Κοζάνης)

Μοιραστείτε το: