14/12/2017
Διαιτησία | Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου 2017 - 20:01

Οι διαιτητές της Γ' Εθνικής

Ποιοι θα σφυρίξουν στα ματς των οκτώ ομίλων το Σαββατοκύριακο (9-10/12)

Το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής θα συνεχιστεί το Σαββατοκύριακο (9-10/12) με δράση και στους οκτώ ομίλους, με την ΚΕΔ/ΕΠΟ να ανακοινώνει την Τετάρτη (6/12) τους διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες.

Το Σάββατο στις 15.00 θα γίνουν έξι ματς και συγκεκριμένα τα Απόλλων Παραλιμνίου - Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου, Λαγκαδάς - Άρης Παλαιοχωρίου, Αγροτικός Αστέρας - Μακεδονικός, Ηρακλής - Φίλιππος Αλεξάνδρειας, Καμπανιακός - Εδεσσαϊκός και ΝΠΣ Βόλος - Βελούχι.

Τα υπόλοιπα παιχνίδια θα διεξαχθούν την Κυριακή στις 15.00, εκτός από τις αναμετρήσεις Τσικλητήρας Πύλου - Παλληξουριακός, Παναρκαδικός - Ζάκυνθος και Πανθηραϊκός - Παναργειακός, που έχουν ώρα έναρξης τις 14.00, 14.00 και 13.30 αντίστοιχα.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Α.Ε. Διδυμοτείχου - Άρης Αβάτου

Κιγιτζή, Γκιόση, Δανδανίδης (Θράκης)

Απόλλων Παραλιμνίου - Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

Δραγάτης, Σκούτας, Κωστόγλου (Χαλκιδικής)

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου - Ορφέας Ξάνθης

Πουλικίδης (Δράμας), Λάζαρης, Μηναδάκης (Καβάλας)

Αετός Ορφανού - Δόξα Προσκυνητών

Στόλης, Καμπούρης, Αναστασιάδης (Σερρών)

Νέστος Χρυσούπολης - Ελπίδα Σκουτάρεως

Κακουλίδης (Θράκης), Κούλα, Εμίν Κεχαγιά (Ξάνθης)

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής - Καβάλα

Φωτιάς, Κεσίσογλου, Δεμερτζής (Πέλλας)

2ος όμιλος

Λαγκαδάς - Άρης Παλαιοχωρίου

Δραγούσης, Κωτούλας, Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

Αλμωπός Αριδαίας - Κιλκισιακός

Πολυχρόνης, Μηνούδης, Καλορογιάννης (Πιερίας)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Α.Ο. Καρδίας

Τσιοφλίκη, Νάκας, Δεδικούσης (Λάρισας)

Αγροτικός Αστέρας - Μακεδονικός

Μιχουλιάς, Χαδημόγλου, Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

Ηρακλής - Φίλιππος Αλεξάνδρειας

Κοτσάνης Ραβικάλης, Οικονομίδης (Δράμας)

Καμπανιακός - Εδεσσαϊκός

Θεοχάρης, Αναστασίου, Σφυρής (Θεσσαλίας)

Νάουσα - Α.Ε. Καρίτσας

Παλιούρας, Τυριακίδης, Σιανίδης (Μακεδονίας)

3ος όμιλος

Σκουφάς Κομποτίου - ΑΕΠ Καραγιαννίων

Ζαμπαλάς, Κόλλιας, Καραλής (Ηπείρου)

Τηλυκράτης - Εθνικός Φιλιππιάδας

Παναγιωτόπουλος, Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας), Λιακώνης (Πειραιά)

Α.Ε. Λευκίμμης - Καστοριά

Τσέτσιλας, Μωυσιάδης, Στεφούλης (Γρεβενών)

Νέος Αμφίλοχος - Αστέρας Παραποτάμου

Μπαΐλης, Κωνσταντίνου, Τσόκας (Πρέβεζας)

Θεσπρωτός - Πανλευκάδιος

Κωστούλας, Μωυσιάδης, Θανασιάς (Άρτας)

Δόξα Κρανούλας - Μακεδονικός Φούφα

Γιούργας, Σκορδίλης, Μιχαλάς (Κέρκυρας)

4ος όμιλος

Ρήγας Φεραίος - Αχιλλέας Φαρσάλων

Παπακωνσταντίνου, Καραγιάννης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

Αστέρας Ιτέας - Θήβα

Χρονάς, Βασιλόπουλος, Ζούλης (Αχαΐας)

Διγενής Νεοχωρίου - Νίκη Βόλου

Μάντζιος, Κοττορός, Αντωνίου (Ηπείρου)

Αμβρυσσέας - Αλμυρός

Καλαντζής, Κοκαρίδας, Κολιάκος (Αθηνών)

ΝΠΣ Βόλος - Βελούχι

Παυλίδης, Γιαντζής, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Α.Ο. Σελλάνων - Οπούντιος Μαρτίνου

Καλαντζής (Θεσσαλίας), Καραγιάννης, Πατέτσος (Λάρισας)

5ος όμιλος

Πανηλειακός - Αχαϊκή

Αγγελάκος, Κύριος, Χαραλαμπόπουλος (Αρκαδίας)

ΠΑΟ Βάρδας - Λεωνίδιο

Κουφογιάννης, Χλεμπογιάννης, Τσιπούρας (Φωκίδας)

Αστέρας Βλαχιώτη - Αστέρας Αμαλιάδας

Μανούχος, Γκότσης, Μπουρτζοβίτης (Αργολίδας)

Τσικλητήρας Πύλου - Παλληξουριακός

Σταυρόπουλος, Λιάπης, Καραμέρος (Ηλείας)

Παναρκαδικός - Ζάκυνθος

Γιαννόπουλος, Καρβούνης, Γκούμας (Μεσσηνίας)

Διαγόρας Βραχνέικων - Καλαμάτα

Ρατσιάτος, Νενεκούμης, Ρέκας (Αργολίδας)

6ος όμιλος

Προοδευτική - Λουτράκι

Μανούρας Χ., Μανούρας Ν., Πετρίδης (Τρικάλων)

Ζευγολατιό - Ρόδος

Πουλήμας, Καραμανάς, Βιντζεντζάτος (Κέρκυρας)

Ιωνικός - Κερατσίνι

Διαιτητής: Καρυοφύλλης, Κορωνάς, Κεφαλιάκος (Πειραιά)

Διαγόρας - Ασπρόπυργος

Μπαλάσας, Χατζηβασιλείου, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

Εθνικός - Πέλοπας Κιάτου

Μπαϊρακτάρης, Τσολακίδης, Σταυρόγλου (Αθηνών)

7ος όμιλος

Αήττητος Σπάτων - Χαλκίδα

Κουκουλάς (Λέσβου), Λυμπερόπουλος, Δέτση (Αθηνών)

Ερμής Κιβερίου - Τριγλία Ραφήνας

Κουτσαναστάσης, Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Αιολικός

Αντωνίου, Κορτέσης, Νικολάου (Αθηνών)

Θύελλα Ραφήνας - Ταμυναϊκός

Κυρίτσης (Δωδεκανήσου), Φαρμάκης, Βαλκάνος (Δυτικής Αττικής)

Πανθηραϊκός - Παναργειακός

Πουλόπουλος, Καραγιανίδης, Μητράκος (Πειραιά)

8ος όμιλος

Ηρόδοτος - Ατσαλένιος

Φουκάκης, Τρουλινός, Μαυρουδής (Ηρακλείου)

Α.Ε. Μυλοποτάμου - Κηφισιά

Γιουμαντζίδης, Μαρνέζος, Κομισοπούλου (Χανίων)

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Αιγάλεω

Ρούτσης (Κορινθίας), Γαρεφαλάκης, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

Ηλυσιακός - Παλαιοχώρα

Αντωνίου (Ανατολικής Αττικής), Μανάλης (Δυτικής Αττικής), Πλακάς (Ανατολικής Αττικής)

Άγιος Ιερόθεος - Ερμής Ζωνιανών

Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου), Κοντολέων (Δυτικής Αττικής), Σοφιάς (Ανατολικής Αττικής)

Μοιραστείτε το: