Οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στις αναμετρήσεις της 11ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής
Φουλ δράση έχουμε στη Β’ Εθνική την Τετάρτη (18/1), καθώς διεξάγεται όλη η 11η αγωνιστική.
Τη Δευτέρα (16/1), η ΚΕΔ γνωστοποίησε τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στα ματς, με τον Αλέξανδρο Κατσικογιάννη (ΦΩΤΟ) του Συνδέσμου Ηπείρου να ορίζεται στο ντέρμπι του Απόλλωνα Σμύρνης με τον ΟΦΗ στη Ριζούπολη.
Ο Άγγελος Ζαραβίνος του Συνδέσμου Αθηνών θα είναι ο άρχων του ματς της Λαμίας με τον Αχαρναϊκό και ο Ευάγγελος Κιοτζένης του Συνδέσμου Ξάνθης θα σφυρίξει στον αγώνα του Άρη με τον Πανσερραϊκό.
Αναλυτικά:
Τετάρτη (18/1)
13:30 Πανελευσινιακός - Καλλονή
Διαιτητής: Γεώργιος Παπαδόπουλος (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κωνσταντίνος Σιδέρης (Αχαΐας), Μιχαήλ Κακαφώνης (Αχαΐας)
4ος: Μιχαήλ Αντιπαριώτης (Ανατολικής Αττικής)
15:00 Απόλλων Σμύρνης - ΟΦΗ
Διαιτητής: Αλέξανδρος Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Κωνσταντίνος Κωνστάντιος (Ευβοίας), Μιχαήλ Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής)
4ος: Κωνσταντίνος Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
15:00 Λαμία - Αχαρναϊκός
Διαιτητής: Άγγελος Ζαραβίνος (Αθηνών)
Βοηθοί: Ιορδάνης Απτόσογλου (Αθηνών), Μιχαήλ Δόσης (Αθηνών)
4ος: Ευάγγελος Γρατσάνης (Τρικάλων)
15:00 Τρίκαλα - Κισσαμικός
Διαιτητής: Δημήτριος Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Αθανάσιος Παπαδάκης (Ημαθίας), Βασίλειος Τριανταφύλλου (Αιτ/νίας)
4ος: Βασίλειος Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νίας)
15:00 Χανιά - Αιγινιακός
Διαιτητής: Χαράλαμπος Σωτηριάδης (Λασιθίου)
Βοηθοί: Νικόλαος Πάγκαλος (Λασιθίου), Δημήτριος Μαυρουδής (Ηρακλείου)
4ος: Γεώργιος Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)
15:00 Πανθρακικός - Αγροτικός Αστέρας
Διαιτητής: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Φώτιος Καμπερίδης (Καβάλας), Εμμανουήλ Μηναδάκης (Καβάλας)
4ος: Αθανάσιος Δραγούσης (Κιλκίς)
15:00 Καλλιθέα - Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Γεώργιος Ζαχαριουδάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Δημήτριος Βερρής (Λέσβου), Γεώργιος Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)
4ος: Κωνσταντίνος Περράκης (Αθηνών)
15:00 Σπάρτη - Παναιγιάλειος
Διαιτητής: Δημήτριος Νίκας (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Σοφία Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας), Κωνσταντίνος Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)
4ος: Νικόλαος Ρατσιάτος (Αργολίδας)
17:00 Άρης - Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Ευάγγελος Κιοτζένης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χουσεΐν Κούλα (Ξάνθη), Αναστάσιος Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης)
4ος: Σταύρος Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)