Ο Μπουμαρσόπουλος στην αναμέτρηση του Πανσερραϊκού με τη Λαμία * Όλοι οι διαιτητές της 10ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής
Τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στις αναμετρήσεις της 10ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής ανακοίνωσε την Τετάρτη (11/1) η ΚΕΔ.
Στην αναμέτρηση του πρωτοπόρου Απόλλωνα Σμύρνης με την Καλλονή «άρχων» του αγώνα ορίστηκε ο Παναγιώτης Κακριδής (ΦΩΤΟ) του Συνδέσμου Κορινθίας.
Όσον αφορά το ματς των Σερρών ανάμεσα σε Πανσερραϊκό και Λαμία, διαιτητής θα είναι ο Αγησίλαος Μπουμαρσόπουλος του Συνδέσμου Λάρισας, ενώ σε αυτό του Αχαρναϊκού Αστέρα με τον ΟΦΗ ο Γεώργιος Μπλάνας του Συνδέσμου Μεσσηνίας.
Αναλυτικά:
Σάββατο 14/1
15:00 Αγροτικός Αστέρας - Άρης
Διαιτητής: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Άρτας)
Βοηθοί: Ηλίας Νατσιούλας (Λάρισας), Γεώργιος Αναστασίου (Λάρισας)
4ος: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)
Κυριακή 15/1
14:00 Αναγέννηση Καρδίτσας - Χανιά
Διαιτητής: Δημήτριος Καρατέρπος (Κοζάνης)
Βοηθοί: Χρήστος Τζιαμπάσης (Κοζάνης), Θεόδωρος Τζιουβάρας (Κοζάνης)
4ος: Παναγιώτης Συμεωνίδης (Πιερίας)
15:00 Καλλονή - Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Παναγιώτης Κακριδής (Κορινθίας)
Βοηθοί: Χρήστος Πυργάκης (Κορινθίας), Παντελής Σπουρόπουλος (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Ευάγγελος Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής)
15:00 Αχαρναϊκός - ΟΦΗ
Διαιτητής: Γεώργιος Μπλάνας (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Γεώργιος Παλαμίδας (Λακωνίας), Ισίδωρος Αρμακόλας (Κυκλάδων)
4ος: Κώστας Αντωνίου (Αθηνών)
15:00 Κισσαμικός - Πανελευσινιακός
Διαιτητής: Ιωάννης Μουρτζάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Παναγιώτης Κορτέσης (Αθηνών), Ιωάννης Κοκμοτός (Ρεθύμνου)
4ος: Μάριος Βισκαδούρος (Ηρακλείου)
15:00 Πανσερραϊκός - Λαμία
Διαιτητής: Αγησίλαος Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Αλέξανδρος Γρεβένης (Χαλκιδικής), Αχιλλέας Νίκζας (Λάρισας)
4ος: Νικόλαος Τεβεκέλης (Μακεδονίας)
15:00 Αιγινιακός - Τρίκαλα
Διαιτητής: Χρήστος Μήτσιος (Ηπείρου)
Βοηθοί: Ελευθέριος Καραλής (Ηπείρου), Βασίλειος Μωυισιάδης (Γρεβενών)
4ος: Κωνσταντίνος Τσετσίλας (Γρεβενών)
15:00 Παναιγιάλειος - Πανθρακικός
Διαιτητής: Χρήστος Κούλης (Ηλείας)
Βοηθοί: Δημήτριος Σεφέρης (Κορινθίας), Γεώργιος Σταματάκος (Λακωνίας)
4ος: Δημήτριος Γκοβέσης (Αρκαδίας)
15:00 Καλλιθέα - Σπάρτη
Διαιτητής: Γεώργιος Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Νικόλαος Σοφός (Βοιωτίας), Βασίλειος Παγουράς (Βοιωτίας)
4ος: Σπυρίδων Σταθόπουλος (Δυτικής Αττικής)