16/10/2019
Στα... αλώνια | Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2013 - 20:52

Τα αποτελέσματα του Περιφερειακού Πρωταθλήματος (13/1)

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 10 ΟΜΙΛΟΥΣ...

1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Προσοτσάνη - Ολυμπιακός Ροδόπολης 4-1
Μ. Αλέξανδρος Νέας Ζίχνης - Έβρος Σουφλίου 0-0
Ορφέας Ελευθερούπολης - ΠΑΟ Κοσμίου 1-3
Άρης Ακροποτάμου - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 1-1
Αναγέννηση Σερρών - Δόξα Πετρούσας 1-2

ΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ προηγούνται η Προσοτσάνη με το Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Κιλκισιακός - Διγενής Λακκώματος 0-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Δόξα Χέρσου 4-1
Καμπανιακός - Εθνικός Ν. Αγιονερίου 2-3
Αγροτικός Αστέρας - Εθνικός Μαλγάρων 2-0
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΑΟΚ Κρηστώνης 2-2

ΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ προηγείται ο Ηρακλής Αμπελοκήπων

3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Παναργειακός Αργους Ορεστικού - Λευκάδια Ημαθίας 1-1
Μακεδονικός Κοζάνης - ΑΟ Κάστωρ 1-1
Πυρσός Γρεβενών - Κοζάνη 0-0
Νάουσα - Αλεξάνδρεια 2-1
Ενωση Αποστόλου Παύλου - ΑΜΕΣ Αχιλλέας 2-1

ΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ προηγείται η Κοζάνη

4ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Λαμία - Αίολος 3-0
ΑΟ Γραβιάς - ΑΕ Λεονταρίου 0-0
Δωτιέας Αγιάς - Ρήγας Φεραίος 0-0
Πυργετός - Αμπελωνιακός 0-0
Καρδίτσα - Αχιλλέας Δομοκού 4-0

ΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ προηγείται η Λαμία

5ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Τρίκαλα - Εθνικός Φιλιππιάδας 2-1
Αρης Αιτωλικού - Ολυμπος Κέρκυρας 2-1
ΑΕ Καραϊσκάκης - Μεσολόγγι 1-1
Κεραυνός Θεσπρωτικού - Φιλοθέη Αρτας 0-0
Αναγέννηση Περιβολίου - Μετέωρα 3-2

ΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ προηγείται το Μεσολόγγι

6ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Εθνικός Μελιγαλά - ΠΦΟ Πανόπουλου 1-2
Δόξα Νέας Μανολάδας - Ατρόμητος Λάππα 1-2
Εθνικός Σαγέικων - Πάμισος 1-0
Διαγόρας Βραχνέικων - Αχαϊκή 3-0
Παναρκαδικός - Εράνη Φιλιατρών 1-2

ΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ προηγείται ο ΠΦΟ Πανόπουλου

7ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Παναργειακός - Ενωση Ερμιονίδας 3-1
Μανδραϊκός - Χαλκίδα 1-0
Λουκίσια - Πανελευσινιακός 0-2
Πορτοχελιακός - Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 2-2
Παρνασός - Πανναυπλιακός 1-3

ΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ προηγείται η Ένωση Ερμιονίδας

8ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Περιστέρι - Αγιαξ Ταύρου 1-2
Τράχωνες - Αιολικός 3-0
Νέα Ιωνία - ΠΑΟ Ρουφ 2-1
Ιάσων - Πεύκη 1-2
Κηφισιά - Αιγάλεω 2-1

ΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ προηγείται το Αιγάλεω

9ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Ιωνικός - Ανω Μερά 3-0
Πανναξιακός - Ατρόμητος Πειραιά 2-1
Διαγόρας Ρόδου - ΑΟ Δικαίου 1-4
Ολυμπιακός Λαυρίου - Περαμαϊκός 0-1
Τριγλία Ραφήνας - Νικολακάκης 3-0
Κερατσίνι - Αστέρας Βάρης 1-1

ΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ προηγείται ο Ατρόμητος Πειραιά

10ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑΕ Κατσαμπά - Ερμής Ζωνιανών 1-1
Κισσαμικός - Πατούχας 2-0
Αναγ. Ιεράπετρας - Γιούχτας 2-2
Ατσαλένιος - ΟΦ Ιεράπετρας 3-0
ΠΑΟ Κρουσώνα - Ηρόδοτος 0-0

ΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ προηγείται ο Ατσαλένιος

ΦΩΤΟ από το παιχνίδι Κηφισιά - Αιγάλεω

Μοιραστείτε το: