28/11/2020
Πρωτάθλημα | Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 - 17:05

Tο πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (25/10) αναμετρήσεις για τους 10 ομίλους

1oς όμιλος (4η αγωνιστική)
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου - Αετός Ορφανού 1-3
Αλεξανδρούπολη - Αναγέννηση Θαλασσιάς 1-0
Πανδραμαϊκός - Ηρακλής 1-0
Α.Ε. Διδυμοτείχου - Ορφέας Ξάνθης 1-2
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου - Εθνικός Σοχού 2-1
Νέστος Χρυσούπολης - Απόλλων Παραλιμνίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Α.Ε. Ευόσμου - Ελπίς Σαππών AΝΑΒΟΛΗ
Άρης Αβάτου - Α.Ε. Αμπελοκήπων ANABOΛΗ

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Νίκη Αγκαθιάς - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Εδεσσαϊκός - Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας - Αγροτικός Αστέρας 0-3
Γιαννιτσά - Μακεδονικός 0-3
Θερμαϊκός Θέρμης - Εθνικός Γιαννιτσών 1-0
Ποσειδών Μηχανιώνας - Αετός Βαρβάρας 2-1
Νέα Καλλικράτεια - Θύελλα Σαρακηνών ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

3ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αετός Μακρυχωρίου 1-0
Δίας Δίου - Μετέωρα 1-0
Φήκη - Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0
Εθνικός Κεραμιδίου - Α.Ε. Καρίτσας 2-2
Ηρακλής Λάρισας - Α.Ο. Σελλάνων 3-0
Κοζάνη - Ατρόμητος Παλαμά ΑΝΑΒΟΛΗ
Ελασσόνα - Μακεδονικός Φούφα ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Φωκικός - Α.Ο. Υπάτου 1-1
Ηρακλής Ψαχνών - Αταλάντη 2-1
Θησέας Αγριάς - Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-2
Αμβρυσσέας Διστόμου - Νέα Αρτάκη 2-3
Οπούντιος Μαρτίνου - Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-3
Ρεπό: Αλμυρός

5ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Παναγρινιακός - Θύελλα Κατσικάς 3-1
Αναγέννηση Άρτας - Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου 1-2
Κέρκυρα - Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης 0-4
Τηλυκράτης - Αχέρων Καναλακίου 0-3
Θύελλα Μοναστηρακίου - Α.Ε. Μεσολογγίου 4-1
Α.Ε. Λευκίμμης - Αμβρακικός Λουτρού 2-1
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας - Πρέβεζα ΑΝΑΒΟΛΗ

6ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Προοδευτική - Πανιώνιος 1-2 (ΦΩΤΟ)
Πανναξιακός - Χαραυγιακός 0-2
Άνω Μερά Μυκόνου - Μαρκό 0-0
Φωστήρας - Εθνικός 1-2
Ηλιούπολη - Μοσχάτο 4-1
Ρεπό: Αήττητος

7ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Πανναυπλιακός - Άρης Σκάλας 0-1
Άγιος Ιερόθεος - Μολαϊκός 3-0
Ερμιονίδα - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0
ΠΑΟ Ρουφ - Κηφισιά 0-1
Παναρκαδικός - Κορωνίδα Κοιλάδας 1-0
Πανγυθεατικός - Ερμής Μελιγούς 0-1
Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου

8ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Αίας Σαλαμίνας - Πανελευσινιακός 1-0
Θύελλα Ραφήνας - Ακράτητος 2-2
Πυθαγόρας Κοντακαίικων - Μικρασιατική 2-2
Αστέρας Βάρης - Αιολικός 1-0
(24/10) Α.Ο. Καραβά - Κερατσίνι 2-0
(24/10) Αετός Λουτρών - Α.Ο. Πυλίου Κω 1-1

9ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Παναιγιάλειος - Ζάκυνθος 1-1
Θύελλα Πατρών - Ναυπακτιακός Αστέρας 2-5
Πάμισος Μεσσήνης - ΠΑΟ Βάρδας 1-1
Α.Ο. Τσιλιβή - Αχαϊκή 0-0
Αίας Γαστούνης - A.O. Διαβολιτσίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Εθνικός Σκουλικάδου - Διαγόρας Βραχνέικων ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Παλληξουριακός

10ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Γιούχτας - Άγιος Νικόλαος 2-2
Αλμυρός Γαζίου - Παλαιόχωρα 6-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Αστέρας Ρεθύμνου 4-0
Α.Ε. Νεάπολης - Πλατανιάς 1-0
Α.Ο. Πόρου - Άρης Σούδας 1-1
Α.Ο. Δαμάστας - Αναγέννηση Ιεράπετρας 4-0
Ρεθυμνιακός - Άρης Περιβολίων 4-0
Ατσαλένιος - Ηρόδοτος 2-1
Μοιραστείτε το: