28/10/2020
Πρωτάθλημα | Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 - 18:20

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (18/10) αναμετρήσεις για τους 10 ομίλους

1oς όμιλος (2η αγωνιστική)
Aλεξανδρούπολη - Απόλλων Παραλιμνίου 2-0
Άρης Αβάτου - Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 2-1
Πανδραμαϊκός - Νέστος Χρυσούπολης 2-1
Α.Ε. Διδυμοτείχου - Αετός Ορφανού 0-1
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου - Αναγέννηση Θαλασσιάς 2-0
Α.Ε. Ευόσμου - Α.Ε. Αμπελοκήπων 2-0
Ελπίς Σαππών - Ηρακλής 0-3 (ΦΩΤΟ)
Εθνικός Σοχού - Ορφέας Ξάνθης 2-2

2ος όμιλος (2η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-3
Γιαννιτσά - Εδεσσαϊκός 3-0
Θερμαϊκός Θέρμης - Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1
Ποσειδών Μηχανιώνας - Μακεδονικός 2-1
Αετός Βαρβάρας - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 1-2
Θύελλα Σαρακηνών - Εθνικός Γιαννιτσών 3-1
Νέα Καλλικράτεια - Αγροτικός Αστέρας ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

3ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Δίας Δίου - Ατρόμητος Παλαμά 0-1
Ελασσόνα - Αναγέννηση Καρδίτσας 2-2
Φήκη - Αετός Μακρυχωρίου 1-3
Εθνικός Κεραμιδίου - Μετέωρα 1-0
Α.Ο. Σελλάνων - Ερμής Αμυνταίου 3-0
Α.Ε. Καρίτσας - Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-0
Ηρακλής Λάρισας - Μακεδονικός Φούφα ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Κοζάνη

4ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Αταλάντη - Φωκικός 0-1
Δήμητρα Ευξεινούπολης - Α.Ο. Υπάτου 0-0
Νέα Αρτάκη - Θησέας Αγριάς 1-1
Διαγόρας Στεφανοβικείου - Αλμυρός 2-0
Αμβρυσσέας Διστόμου - Οπούντιος Μαρτίνου 1-0
Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

5ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Θύελλα Κατσικά - Αναγέννηση Άρτας 1-2
Παναγρινιακός - Κέρκυρα 5-1
Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου - Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 4-1
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης - Τηλυκράτης 0-2
Πρέβεζα - Θύελλα Μοναστηρακίου 2-1
Αχέρων Καναλακίου - Α.Ε. Λευκίμμης 2-1
Α.Ε. Μεσολογγίου - Αμβρακικός Λουτρού 0-1

6ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Πανιώνιος - Πανναξιακός 4-1
Χαραυγιακός - Άνω Μερά Μυκόνου 2-1
Αήττητος - Φωστήρας 1-0
Μαρκό - Α.Ε. Μοσχάτου 0-0
Εθνικός - Ηλιούπολη 0-1
Ρεπό: Προοδευτική

7ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Μολαϊκός - Πανναυπλιακός 1-1
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Άρης Σκάλας 0-1
Κηφισιά - Ερμιονίδα 2-0
Κορωνίδα Κοιλάδας - Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1-1
Ερμής Μελιγούς - ΠΑΟ Ρουφ 2-1
Πανγυθεατικός - Παναρκαδικός 1-0
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

8ος όμιλος (2η αγωνιστική)
ΑΟ Πυλίου Κω - Αίας Σαλαμίνας 1-2
Ακράτητος - Πανελευσινιακός 0-5
Μικρασιατική - Αετός Λουτρών 1-2
Αιολικός - Θύελλα Ραφήνας 2-2
Αστέρας Βάρης - Α.Ο. Καραβά 3-0
Κερατσίνι - Πυθαγόρας Κοντακαίικων (19/10)

9ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Ναυπακτιακός Αστέρας - Παναιγιάλειος 1-1
Α.Ο. Διαβολιτσίου - Ζάκυνθος 0-2
ΠΑΟ Βάρδας - Παλληξουριακός 1-0
Αχαϊκή - Εθνικός Σκουλικάδου 1-0
Α.Ο. Τσιλιβή - Πάμισος Μεσσήνης 0-1
Διαγόρας Βραχνέικων - Αίας Γαστούνης ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Θύελλα Πατρών

10ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Γιούχτας - Αστέρας Ρεθύμνου 0-1
Παλαιόχωρα - Πλατανιάς 2-0
Άγιος Νικόλαος - Άρης Σούδας 2-1
Αλμυρός Γαζίου - Αναγέννηση Ιεράπετρας 1-6
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Άρης Ρεθύμνου 3-0
Α.Ε. Νεάπολης - Ατσαλένιος 0-2
Α.Ο. Πόρου - Ηρόδοτος 0-1
Ρεθυμνιακός - Α.Ο. Δαμάστας 2-0
Μοιραστείτε το: