05/04/2020
Πρωτάθλημα | Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020 - 17:16

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (26/1) αναμετρήσεις των 8 ομίλων

1oς όμιλος (17η αγωνιστική)
Αετός Ορφανού - Ηρακλής Νέου Ζυγού 1-0
Πανδραμαϊκός - Κιλκισιακός 2-1
Δόξα Θεολόγου Πότου - Ένωση Αλεξανδρούπολης 0-1
Νέστος Χρυσούπολης - Άρης Αβάτου 2-0
Απόλλων Παραλιμνίου - Πανσερραϊκός 0-0
(25/1) Δόξα Κάτω Καμήλας - Κεραυνός Πέρνης 4-1 (ΦΩΤΟ)
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

2ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Αστραπή Μεσοποταμίας - Νίκη Αγκαθιάς 1-4
Θύελλα Σαρακηνών - Γιαννιτσά 1-0
Αγροτικός Αστέρας - Ποσειδών Μηχανιώνας 3-1
Εδεσσαϊκός - Αλμωπός Αριδαίας 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Μακεδονικός 1-1
Σειρήνα - Θερμαϊκός Θέρμης 0-3 ά.α.
Άρης Παλαιοχωρίου - Φλώρινα 0-3 ά.α.
Ρεπό: Νέα Καλλικράτεια

3ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Μετέωρα - Διγενής Νεοχωρίου 3-0
Ατρόμητος Παλαμά - Α.Ε. Καρίτσας 1-3
Θησέας Αγριάς - Αταλάντη 2-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Διαγόρας Στεφανοβικείου 4-1
Ηρακλής Λάρισας - Α.Ο. Ποταμιάς 1-0
Πιερικός - Δίας Δίου 2-0
Αλμυρός - Α.Ο. Σελλάνων 0-0

4ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Τηλυκράτης - ΑΕΠ Καραγιαννίων 4-1
Αχέρων Καναλακίου - Απόλλων Ευπαλίου 2-2
ΠΑΣ Πρέβεζα - Θιναλιακός 0-1
Αναγέννηση Άρτας - Α.Ο. Ανατολής 4-1
Ναυπακτιακός Αστέρας - Α.Ε. Λευκίμμης 0-1
Σούλι Παραμυθίας - Α.Ε. Μεσολογγίου 2-2
Αστέρας Ιτέας - Μακεδονικός Φούφα 0-3 ά.α.

5ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Κερατσίνι - Άνω Μερά Μυκόνου 1-0
Άγιοι Ανάργυροι - Κηφισιά 0-0
Καλλιθέα - Φωστήρας 1-0
Ερμής Κορυδαλλού - Πανθηραϊκός 0-2
Άγιος Ιερόθεος - Μοσχάτο 2-2
Θύελλα Καμαρίου - Εθνικός 2-0
Ηλυσιακός - Ακράτητος 1-0

6ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Παλληνιακός - Νέα Αρτάκη 1-1
Κιθαιρών Καπαρελλίου - Παναρκαδικός 0-1
Αχαρναϊκός - Αιολικός 0-4
Αήττητος - Ρόδος 1-2
ΑΕΚ Τρίπολης - Κόρινθος 1-1
(25/1) Θύελλα Ραφήνας - Α.Ο. Υπάτου 0-2
Ρεπό: Μαρκό

7ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Σπάρτη - Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-0
Ναύπλιο - Αστέρας Βλαχιώτη 2-2
Ερμιονίδα - Διαγόρας Βραχνέικων 1-1
Ζάκυνθος - ΠΑΟ Βάρδας 2-0
Πανηλειακός - Α.Ο. Τσιλιβή 0-0
Πανγυθεατικός - Διαβολίτσι 2-1
Θύελλα Πατρών - Παναργειακός 0-1

8ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Άγιος Νικόλαος - Α.Ο. Πόρου 2-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Πανακρωτηριακός 0-0
Γιούχτας - Ρεθυμνιακός 3-0
Επισκοπή - Ηρόδοτος 1-0
Ρεπό: Ατσαλένιος

Πηγή ΦΩΤΟ: serressport

Μοιραστείτε το: