12/11/2019
Πρωτάθλημα | Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019 - 17:15

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (27/10) αναμετρήσεις των 8 ομίλων

1oς όμιλος (6η αγωνιστική)
Πανδραμαϊκός - Αετός Ορφανού 4-1
Δόξα Κάτω Καμήλας - Δόξα Θεολόγου Πότου 2-1
Ηρακλής Νέου Ζυγού - Ορφέας Ξάνθης 0-0
Κεραυνός Πέρνης - Νέστος Χρυσούπολης 1-3
Κιλκισιακός - Απόλλων Παραλιμνίου 0-0
(26/10) Ένωση Aλεξανδρούπολης - Πανσερραϊκός 0-0
Ρεπό: Άρης Αβάτου

2ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Σειρήνα - Αστραπή Μεσοποταμίας 0-5
Θύελλα Σαρακηνών - Νίκη Αγκαθιάς 2-1
Αγροτικός Αστέρας - Φλώρινα 0-1 (ΦΩΤΟ)
Εδεσσαϊκός - Γιαννιτσά 1-1
Νέας Καλλικράτεια - Ποσειδών Μηχανιώνας 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Αλμωπός Αριδαίας 0-0
Άρης Παλαιοχωρίου - Θερμαϊκός Θέρμης 0-3 ά.α.
Ρεπό: Μακεδονικός

3ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Θησέας Αγριάς - Μετέωρα 2-0
Ατρόμητος Παλαμά - Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0
Διγενής Νεοχωρίου - Ηρακλής Λάρισας 0-1
Α.Ε. Καρίτσας - Πιερικός 1-0
Διαγόρας Στεφανοβικείου - Α.Ο. Σελλάνων 1-1
Αταλάντη - Αλμυρός 3-2
(26/10) Α.Ο. Ποταμιάς - Δίας Δίου 2-2

4ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Μακεδονικός Φούφα - Α.Ε. Λευκίμμης 1-0
ΠΑΣ Πρέβεζα - Τηλυκράτης 1-0
Αχέρων Καναλακίου - Αναγέννηση Αρτας 3-2
ΑΕΠ Καραγιαννίων - Αστέρας Ιτέας 2-1
Απόλλων Ευπαλίου - Ναυπακτιακός Αστέρας 1-0
Θιναλιακός - Σούλι Παραμυθίας 1-0
Α.Ο. Ανατολής - Α.Ε. Μεσολογγίου 1-0

5ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Θύελλα Καμαρίου - Κερατσίνι 1-1
Μοσχάτο - Άγιοι Ανάργυροι 3-0
Εθνικός - Καλλιθέα 0-1
Ακράτητος - Ερμής Κορυδαλλού 1-0
Άνω Μερά Μυκόνου - Πανθηραϊκός 1-0
Κηφισιά - Φωστήρας 2-1
Ηλυσιακός - Άγιος Ιερόθεος 0-2

6ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Αχαρναϊκός - Παλληνιακός 3-1
Κιθαιρών Καπαρελλίου - Αήττητος 1-2
Νέα Αρτάκη - Μαρκό 2-1
Παναρκαδικός - ΑΕΚ Τρίπολης 3-0
(26/10) Ρόδος - Α.Ο. Υπάτου 1-0
(27/11) Αιολικός - Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Κόρινθος

7ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Ναύπλιο - Ζάκυνθος 1-0
Ολυμπιακός Ζαχάρως - Πανηλειακός 1-1
Αστέρας Βλαχιώτη - Πανγυθεατικός 1-0
Διαγόρας Βραχνέικων - Θύελλα Πατρών 2-0
ΠΑΟ Βάρδας - Παναργειακός 1-1
Α.Ο. Τσιλιβή - Διαβολίτσι 2-1
Ερμιονίδα - Σπάρτη 2-2

8ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Α.Ο. Πόρου - Επισκοπή 0-1
Γιούχτας - Ηρόδοτος 0-1
Ρεθυμνιακός - Άγιος Νικόλαος 3-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Ατσαλένιος 1-1
Ρεπό: Πανακρωτηριακός
Μοιραστείτε το: