19/01/2020
Διαιτησία | Παρασκευή 25 Οκτωβρίου 2019 - 12:38

Oι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής

Στην 7η «στροφή» ο 2ος * Οι ρέφερι που θα σφυρίξουν στις αναμετρήσεις των 8 ομίλων

Με αμείωτη ένταση συνεχίζεται η δράση στη Γ' Εθνική, με την 6η αγωνιστική να διεξάγεται το Σαββατοκύριακο (26-27/10), με εξαίρεση τον 2ο όμιλο στον οποίο γίνεται η 7η και η ΚΕΔ/ΕΠΟ έκανε γνωστούς τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στα ματς.

Όλοι σχεδόν οι αγώνες στους 8 ομίλους θα διεξαχθούν στις 15.00 της Κυριακής.

Σάββατο θα γίνουν τα Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός για τον 1ο όμιλο (15.00), Ποταμιά – Δίας Δίου (16.00) για τον 3ο όμιλο και Ρόδος – Α.Ο. Υπάτου για τον 6ο (15.00).

Επίσης, Κυριακή, αλλά στις 16.00 θα ξεκινήσει το Αταλάντη – Αλμυρός για τον 3ο όμιλο, στις 14.00 το Μακεδονικός Φούφα – Α.Ε. Λευκίμμης για τον 4ο όμιλο και στις 11.00 το Θύελλα Καμαρίου – Κερατσίνι για τον 5ο όμιλο.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

1ος όμιλος

Πανδραμαϊκός – Αετός Ορφανού

Σιδηρόπουλος (Εβρου), Κορώνας (Πειραιά), Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

Δόξα Κάτω Καμήλας – Δόξα Θεολόγου–Πότου

Χορόζογλου, Χασιώτης, Οικονομίδης (Δράμας)

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Ορφέας Ξάνθης

Τσιάρας, Καμπερίδης, Δεδονάκης (Καβάλας)

Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης

Κακουλίδης, Ε. Δημητριάδης, Καρακασίδης (Θράκης)

Κιλκισιακός – Απόλλων Παραλιμνίου

Στ. Δημητριάδης, Χρυσαΐδης, Κωστόγλου (Χαλκιδικής)

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός

Παπουτζής, Γκοντόλιας, Εμίν Κεχαγιά (Ξάνθης)

Ρεπό: Άρης Αβάτου

2oς όμιλος

ΑΟ Σειρήνα - Αστραπή Μεσοποταμίας

Μπαλάκας, Δούμτσης, Πάνου (Φλώρινας)

Θύελλα Σαρακηνών - Νίκη Αγκαθιάς

Κουκούλης, Στάικος, Κοτούμπας (Λάρισας)

Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΣ Φλώρινα

Κατεριάδης, Ταγκαλίδης, Σηπάκης (Πέλλας)

Εδεσσαϊκός - ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

Πολυχρόνης, Σαλτσίδης, Τσικλητάρη (Πιερίας)

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας - Ποσειδών Μηχανιώνας

Κεφαλάς, Αναστασιάδης, Χολάνης (Σερρών)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - Αλμωπός Αριδαίας

Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής), Χατζηβασιλείου (Μακεδονίας), Τέγος (Γρεβενών)

Άρης Παλαιοχωρίου - Θερμαϊκός Θέρμης ΜΑΤΑΙΩΣΗ

Ρεπό: Μακεδονικός

3oς όμιλος

Θησέας Αγριάς – ΑΣ Μετέωρα

Αντωνίου, Νάκας, Πατέτσος (Λάρισας)

Ατρόμητος Παλαμά – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Στ. Λεωνίδας, Κ. Λεωνίδας, Σταφυλάς (Τρικάλων)

Διγενής Νεοχωρίου – Ηρακλής Λάρισας

Κεχαγιάς (Κοζάνης), Δρουδάκης (Γρεβενών), Σάκος (Σερρών)

ΑΕ Καρίτσας – Πιερικός

Θεοχάρης, Π. Σακκάς (Θεσσαλίας), Μάνος (Λάρισας)

Αταλάντη – Αλμυρός

Χουλιάρας, Ιωάννου, Τσιφλάκος (Ευβοίας)

Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Σελλάνων

Τσιμεντερίδης, Πραχάλης, Βογδόπουλος (Κοζάνης)

Ποταμιά – Δίας Δίου

Νικόπουλος, Αναστασίου, Δ. Σακκάς (Θεσσαλίας)

4oς όμιλος

ΠΑΣ Πρέβεζας – Τηλυκράτης 2014

Kαββαδίας, Σκορδίλης, Μιχαλάς (Κέρκυρας)

Αχερών Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας

Μπούμπας, Μάντζιος, Τσαντάς (Ηπείρου)

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αστέρας Ιτέας

Γιουματζίδης (Πέλλας), Παπαδάκης, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Απόλλων Ευπαλίου – Ναυπακτιακός Αστέρας

Τσιγαρίδας, Δοσκόρης (Φθιώτιδας), Τσώνης (Βοιωτίας)

Θιναλιακός – Σούλι Παραμυθιάς

Κωστούλας, Νούσιας, Μάνος (Άρτας)

ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Μεσολογγίου

Στεφάνου, Λιαμίρας, Ράπτης (Θεσπρωτίας)

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης

Πέτσας, Αλεξόπουλος, Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων)

5oς όμιλος

Ηλυσιακός – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου

Αλιάγας (Δυτικής Αττικής), Κακάνης, Κουλοχέρης (Ανατολικής Αττικής)

Θύελλα Καμαρίου – Κερατσίνι

Κατοίκος, Μητράκος, Καραγεώργος (Αθηνών)

ΑΕ Μοσχάτου – ΓΣ Αγίων Αναργύρων

Ξηρογιάννης, Σοφός, Καλαμπούκας (Βοιωτίας)

Εθνικός – Καλλιθέα

Κουκουλάς (Λέσβου), Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής), Παπαδόπουλος (Κιλκίς)

Ακράτητος – Ερμής Κορυδαλλού

Φωστέρης (Ανατολικής Αττικής), Τσαγανού, Λαμπροπούλου (Βοιωτίας)

ΑΣ Άνω Μεράς – Πανθηραϊκός

Στάμος, Λιαμπότης, Ισσά (Αθηνών)

Κηφισιά – Φωστήρας

Ματσούκας (Αιτ/νίας), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας), Σούζας (Αιτ/νίας)

6oς όμιλος

Αχαρναϊκός – Παλληνιακός

Τζαγκαράκης (Πειραιά), Χλεμπογιάννης (Φωκίδας), Τσέλιος (Ανατολικής Αττικής)

ΠΑΣ Κιθαιρών- Αήττητος Σπάτων

Μπαλαχούτης, Κοτζαμανίδης, Καρακελές (Πειραιά)

ΑΟ Νέας Αρτάκης – ΓΣ Μαρκό

Βεργέτης (Αρκαδίας), Νιδριώτης (Αθηνών), Κύριος (Αρκαδίας)

Παναρκαδικός – ΑΕΚ Τρίπολης

Κοκκόρης, Σταματόπουλος, Παπαγεωργίου (Αρκαδίας)

ΑΣ Ρόδος – ΑΟ Υπάτου

Ντάουλας, Οικονόμου, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας ANABOΛΗ

Ρεπό: ΑΣ Κόρινθος 2006

7oς όμιλος

Ερμιονίδα – ΠΟ Η Σπάρτη

Ρούτσης, Τριαντάφυλλος, Κλεπετσάνης (Κορινθίας)

Ναύπλιο 2017 – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Βλάχος (Ανατολικής Αττικής), Δέτση, Τσολακίδης (Αθηνών)

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανηλειακός

Τσοπλάκος, Γαλανόπουλος, Βασιλόπουλος (Αιτ/νιας)

Αστέρας Βλαχιώτη- Πανγυθεατικός

Κουτσαναστάσης, Καρβούνης, Γάκης (Μεσσηνίας)

Διαγόρας Βραχνέικων – Θύελλα Πατρών

Καδδάς, Σωτηρόπουλος, Τραγούλιας (Αχαΐας)

ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός

Αυγερινός, Τσούκας, Λουκάς (Αρκαδίας)

ΑΟ Τσιλιβί – ΑΟ Διαβολιτσίου

Καλαμάρης, Καλυβόπουλος, Αλεξόπουλος (Αιτ/νίας)

8ος όμιλος

ΑΟ Πόρου – Επισκοπή

Ταμπουρατζής (Λασιθίου), Σκούτας (Χαλκιδικής), Θεοδοσάκης (Λασιθίου)

Γιούχτας – Ηρόδοτος

Βισκαδούρος, Δασκαλάκης, Ελευθεράκης (Ηρακλείου)

Ρεθυμνιακός – ΑΟ Αγίου Νικολάου

Γεωργόπουλος, Κομισοπούλου, Κολοκοτρώνης (Χανίων)

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος

Μόσχου, Φραγκιαδάκης, Καφεσάκης (Λασιθίου)

Ρεπό: Πανακρωτηριακός













 

Μοιραστείτε το: